Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Çalışma Masaları


Tam Size Göre Çalışma Masaları Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Küçüklükten büyüyene kadar her yaştan bireyin sıklıkla kullandığı ve bir ömür boyu ihtiyaç dâhilinde olan çalışma masaları; özellikle ortaokul, lise, üniversite ve iş hayatının bir parçası haline geliyor. Teknolojinin gelişmesi sayesinde tek tip ahşap modellerden çıkarak multi-fonksiyonel özelliklerle tasarlanan masalar; çekmece, dolap ve benzeri pek çok özellikle donatılıyor. Hemen her evde kendine yer bulan ürünler, gerek ders gerek iş anlamında odaklanmak için konforlu ve rahat tasarımlara sahip oluyor. Bu sayede konsantrasyon yönetimine de yardımcı oluyor. Aynı zamanda sandalyeler ile desteklenen çalışma masaları, vücut yapısına ve orantısına uygun olarak üretiliyor. Bu şekilde hem fiziksel açıdan hem de mental açıdan kullanıcıları destekleyen bir ürün olmasıyla da dikkat çekiyor. Her türlü çalışma ortamını oluşturabilmenize olanak tanıyan Tekzen, benzersiz masa ve sandalye modelleri ile karşınıza çıkıyor.

Tercihinizi Doğru Çalışma Masasından Yana Kullanın 

Gerek ebeveynlerin çocukları için gerek bireylerin kendileri için satın alabilecekleri çalışma masası modelleri arasından yaşa uygun büyüklükte seçimler yapılması gerekiyor. Hem ders çalışmak hem oyun oynamak hem de iş yapmak için kullanıma uygun olacak masalarda gün içerisinde oldukça zaman geçiriliyor. Çeşitli aparatlarıyla öne çıkan modeller arasında bulunan kitaplıklı çalışma masası her türlü aktiviteyi desteklerken modern bir hava da sunuyor. Çalışırken veya ihtiyaç duyulduğunda direkt olarak erişilebilecek noktada bulunan kitaplar, sürekli kalkıp oturma gibi zaman kaybedilmeden bu ürünler üzerinde yer alabiliyor. Her yaştan ve her tarzdan insana hitap eden Moonlife deniz kitaplıklı çalışma masası, dekorasyon olarak odadaki diğer eşyalara da kolayca uyum sağlıyor. Daha klasik tarzlarda tasarlanan ancak yeni modern anlayışa da uygun Modilayn X çalışma masası modelleri çeşitli aparatlarla da işlevsellik kazanabiliyor. Tekzen tarafından çeşitli modeller halinde sunulan bu aparatlar sayesinde ek alan yaratmak ve daha fazla depolama sağlayabilmek mümkün oluyor. 

Her Tarza ve Stile Uygun Çalışma Masaları

Farklı renk ve biçime sahip masalar da dolap takılarak kullanılabiliyor. Bu sayede muhafaza edilmesi istenilen eşyaları koymak için bir fırsat yaratılıyor. Teknoloji sayesinde trend tasarımlara sahip olan modeller, sade görünümüyle her ortama kolaylıkla uyum sağlıyor. Karmaşık olmayan tasarımlarıyla çalışma açısından ideallik gösteren masalar, çalışmalardan ekstra verim alınmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda masa üzerindeki dağınıklıkların kontrolü bir şekilde düzene girmesine de olanak tanıyan 2 raflı çalışma masası çeşitleri, üst raflarda kitapları muhafazası adına genç odası için uygunluk gösteren modellerden biri oluyor.

Çalışma Masasını Kendi Seçimlerinize Göre Dizayn Edin

İş ve ders gibi aktivitelere olanak tanıyan ürünler aynı zamanda bölme dolaplı modelleriyle de tercih edilebiliyor. Sayıca üstün alan sunması sayesinde kullanıcılar kendi isteklerine göre bilgisayar gibi geniş ürünleri de yakınlarında bulundurabiliyor. Odaların düzenini verimli bir hale getirmek için kullanılan bilgisayar masaları, birbirinden farklı malzemelerle üretiliyor. Odadaki diğer mobilya çeşitliliğine uyum sağlayacak şekilde ahşap veya ceviz çalışma masası tercih edilirken, renk açısından başta siyah çalışma masası olmak üzere pek çok ürün bulunuyor. Öte yandan Tekzen kalitesi ile tasarlanan beyaz çalışma masası gibi modeller her alanda şık bir duruş sergilemesi ile dikkat çekiyor.

Her Yaştan Tüketiciyi Buluşturan Çalışma Masaları

Küçüğünden büyüğüne, ilgi alanlarına göre seçim yapılan çalışma masaları, ofis mobilyaları olarak görülebildiği gibi genç odasına da uyum sağlayacak modellerle kullanıcı karşısına çıkıyor. Güvenli bir kullanım deneyimi yaşatırken, aynı zamanda uzun ömürlü olarak kullanılan masalar, birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Büyük ve küçük boyutlarda üretilen ve oda ölçülerine göre yer alan ürünler, masaüstü bilgisayar veya laptop gibi cihazları yerleştirmek için de kullanılıyor. Daha minimal olan notebook masaları home office çalışan yetişkinler için kullanışlı bir ürün oluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT