Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Ofis Mobilya İhtiyaçlarınızı Tekzen ile Karşılayın!

Üretkenliğin ve konforun vazgeçilmez unsurlar olduğu yaşam alanlarından biri de ofisleriniz oluyor. Gününüzün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz bu mekanlar, ofis mobilyası ihtiyacını beraberinde getiriyor. Çalışma alanlarınız için özel olarak tasarlanmış olan bu ürünler, geniş yelpazeleri ile Tekzen’de sizleri bekliyor. Stil sahibi kullanıcıların tercihi olan onlarca farklı model, estetik bir duruş sergilemelerinin yanı sıra çalışma performansınız üzerinde de önemli bir role sahip oluyor. Siz de ofis mobilyaları ve büro malzemeleri ile ihtiyacınız olan ideal ortamı kolay bir şekilde dizayn edebilir, kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ofis Mobilyaları Nelerdir?

Verimliliğinizi artıracak ve sizlere keyifli bir çalışma ortamı sunacak olan ofis mobilyalarının neler olduğu kullanıcılar tarafından merak konusu oluyor. Ofis koltukları, ofis masaları, kesonlar, dolaplar, ofis çöp kovaları, sehpaları ve kitaplıkları; bu kategori içerisinde ön plana çıkan ürünler arasında yer alıyor. Farklı materyallerden üretilebilen bu ürünler, kendi zevkinize ve ihtiyacınıza göre yaptığınız seçimler sonucunda ofislerinizde bütünlüğü de yakalıyor. Tekzen’in sizlere sunduğu ofis zemin koruyucu modelleri ise çalışma alanınızın zemininde tekerlekli koltuklar veya başka dış etkenler tarafından oluşabilecek çizilme, darbe ve ses oluşumunu önlüyor.

Ofis Mobilyaları Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ofis koltukları, ofis sehpaları ve ofis masaları başta olmak üzere çalışma alanınız için ihtiyacınız olan mobilyaların seçiminde dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar bulunuyor. Öncelikle çalıştığınız sektörün ruhunu yansıtacak ve isteklerine cevap verebilecek nitelikte olan modellere yönelmeniz tavsiye ediliyor. Farklı alanlara hitap eden doku, tarz ve renk seçeneklerini dikkate alarak doğru seçimi yapmalısınız. Ardından verimliliğiniz üzerinde büyük bir role sahip olan sağlık ve konforunuzdan ödün vermeyecek çalışma koltukları ve masaları tercih etmelisiniz. Tekzen, yüksek kaliteli materyalden üretilen ve ergonomik yapısıyla konforu beraberinde getiren ürünleriyle sizlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Mobilyaların dayanıklılığı, fonksiyonellikleri, kolay temizlenebilir olmaları ve tasarımları da dikkat etmeniz gereken diğer unsurlar arasında yer alıyor.

Ofis Mobilyaları Nasıl Temizlenir?

Çalışma koltukları, ofis sehpaları, metal emanet dolapları ve çalışma masaları gibi çalışma alanlarınızda mutlaka bulunması gereken mobilyalarınızın temizliği; sağlığınız ve uzun ömürlü bir kullanım açısından oldukça önemli bir yer teşkil ediyor. Öncelikle kimyasal temizleyicilerden kaçınmanız gerekiyor. Bu tür temizleyiciler sağlığınıza, mobilyalarınızın renk ve dokusuna zarar verebiliyor. Misafir koltukları ve yönetici koltuğu gibi mobilyalarınızın materyaline uygun hassas temizleyiciler ve kumaş temizleme araçlarından yardım alarak ofisinizdeki hijyeni ideal seviyelere taşıyabilirsiniz. Nemli bir bez ile keson ve masalarınızın tozunu alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise mobilyalarınızı ıslak bırakmamanız oluyor. Temizlik sonrasında kuru bir bezle tüm mobilyaları kurulamanız kusursuz sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Ofis Mobilyalarının Fiyatları Nelerdir?

Kullanılan malzemelerin kalitesi, boya çeşidi, boyutu ve daha birçok özelliğine göre ofis mobilyalarının fiyat aralıkları değişkenlik gösteriyor. Sağlığınız, konforunuz ve çalışma performansınız üzerinde önemli etkilere sahip olduğu bilinen bu ürünlerin kalitesi kullanım ömrünü de belirliyor. Tekzen, birbirinden kaliteli onlarca farklı ürünü uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor. Metal emanet dolabı paslanmaz yapısı ile dikkatleri çekerken Bürotrend Alfa Siyah çalışma koltuğu çok fonksiyonlu sırt kısmı ile rahatınızdan ödün vermiyor. Hayalinizdeki modellere bütçe dostu fiyatlarla sahip olmak için doğru adres Tekzen!

Her Ofiste Olması Gereken 5 Mobilya

Ofis dekorasyonlarınızda mutlaka yer alması gereken beş mobilya; şık bir çalışma masası, konforu sizlerle buluşturan Tekzen çalışma koltuğu, önemli dosyalarınızı depolayabileceğiniz dolaplar, çalışma sandalyesi ve pratik bir kullanım sunan sehpalar oluyor. Çalışma koltuğunuzun daha göz dolduran bir duruş sergilemesini istiyorsanız tercih hakkınızı yönetici koltukları tarafından kullanabilirsiniz. Dilerseniz Bürocci Julia Metal Ayaklı Çalışma Koltuğu Krem ile hareket alanınızı genişletebilirsiniz. Tekzen tarafından sizlere sunulan onlarca farklı modeli yakından inceleyerek ofisinizde mutlaka bulunması gereken beş mobilyaya hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT