Toplam 271 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ofis Mobilyaları


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile mükemmel tasarım ürünü olan ofis mobilyalarını bütçenize uygun fiyatlarla seçebilirsiniz. Sağlam, dayanıklı ve garantili olarak satılan mobilyalar, kurulumu müşteriye ait olarak satışa sunuluyor. Kolay temizlenebilen, ısı, ışık ve nemden etkilenmeyen mobilyalar, ergonomik ve fonksiyonel oluyor ve çalışma ortamında rahatlığı ön plana çıkarıyor. Böylece çalışanların verimi artıyor.

Ofis mobilyaları kurulmaya hazır olarak ambalaj kartonu ile paketleniyor. Köşelerinde karton köşe koruyucu ve üst kısımlarda strafor ile korunuyor. Ürünlerin delik işlemleri son teknoloji CNR tezgahlarda yapılıyor. Menteşe ve ray montajı için delik yerleri belirleniyor. Bu izler sayesinde ürünlerin monte aşamasında bir sorunla karşılaşılmıyor. Minifix bağlantı sistemi sayesinde defalarca sökülüp takılabiliyor. Satın alınan paketlerden gerekli olan kuruluş şeması, tüm aksesuarların montaj şeması ve malzeme poşeti, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu çıkıyor. Müşterinin mobilyasını hızlı ve hatasız kurabilmesi için parçalar üzerinde numaralar bulunuyor. Kolay ve hızlı bir şekilde montajı gerçekleşen mobilyalar çalışanlara rahatlık ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ofis mobilyaları ve büro mobilyaları sağlığa zarar vermeyen ve kanserojen madde içermeyen E1 kalite standartlarında kaliteli malzemeden üretiliyor. Koltukları ise çalışanları rahatsız etmeyecek, bel ve boyun rahatlığını sağlayacak, terletmeyen, ergonomik kolçaklı olarak üretiliyor. Sırt kısmı esnek ve yükseklik ayarı yapılabilen rahat koltuklar sizlere sunuluyor. Ofis mobilyaları içerisinde bulunan  masa, dolap, keson, sehpa, toplantı masası, koltuk, misafir koltuğu gibi parçalar tek tek satılabildiği gibi parça parça da satışa sunuluyor. Uyumlu renk ve tasarımlar çalışma alanlarında ferah bir ortam sağlıyor ve ortama ayrı bir hava veriyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT