Toplam 57 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Eldivenler


Nemli, kirli, tozlu ya da tehlikeli çalışma koşullarında elinizde mutlaka iş eldivenleri olmalı, çünkü bu tip eldivenler; parmaklarınızı, avuç içini, bileğinizi ve tırnaklarınızı korumak için geliştirilen özel katmanlarla çevrilidir. Zorlu çalışma koşullarına uygun olarak tasarlanan giysiler, iş güvenliği için büyük bir öneme sahiptir. Hem endüstriyel üretim sürecinde hem de boya, temizlik ve tadilat gibi günlük işlerde ihtiyacınızı karşılayacak ekipmanları bulabilmek mümkündür. Kırmızı, mavi, beyaz, sarı, gri ve pembe gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünleri, çalışma kıyafetlerinizle uyumlu olacak şekilde de seçebilirsiniz.


Deri, naylon, PVC, polyester, poliüretan, spandex ya da pamuk gibi materyallerden imal edilen ürünlerin her bölümünde farklı tür malzemelere yer verilir. Eldivenler içindeki materyallerin işlevleri ve özellikleri de kullanım önceliklerine göre çeşitlilik gösterebilir. Eli tamamen saran ve koruyan ürünlerin iç bölümü deri, jel veya köpük gibi yastıklayıcı özelliği olan malzemeler ile doldurulur. Parmak uçları ve eklem kısımları kauçuk ve lastik tarzındaki esnek materyallerle çevrilidir. Kemik, bilek ve parmak üstü gibi alanlarda ise daha sert ve kabuksu içeriğe sahip malzemeler tercih edilir.


Ellerinizin sağlığı ve güvenliği için çalışma koşullarına en uygun ürünlerin kullanılması önerilir. Titreşim önleyici iş güvenliği malzemeleri, çekiç veya matkap gibi güçlü aletleri kullanırken ellerinizi ve bileklerinizi korumanıza yardımcı olur. Çizilmelere ve delinmelere karşı dirençli olan ürünler, kesik ve çizik gibi ufak yaralanma risklerini de ortadan kaldırır. Anti statik materyaller ile kaplanan ince eldiven modelleri ise elektrik tesisatı kurulumu yaparken ya da hassas mikro işlemciler ve paneller üzerinde çalışırken sizlere yardımcı olur. Hırdavat & el aletleri kategorisinde dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT