Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Bulaşık Makinesi


Bulaşık Makinası Modelleri

Mini bulaşık makinesi modelleri, işinizi kolaylaştıran ve mutfağınızda çok fazla yer kaplamayan tasarımlarıyla Tekzen.com.tr'de bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri ve şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken küçük bulaşık makinesi arasından dilediğiniz markayı tercih etmekte özgürsünüz.

Bulaşık Makinası Nasıl Seçilir?

Bulaşık makinesi seçerken dikkat edilmesi gereken detaylar kullanıcıya göre değişebilmektedir. Size en uygun makineye sayfada yer alan ürünleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Ürünlerin sahip olduğu program sayısı başta olmak üzere markası ve sahip olduğu tasarımlar size hangi beyaz eşyayı seçmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Bulaşık makinesi seçiminizi yaparken mutfağınıza yerleştireceğiniz bölümü göz önünde bulundurmalısınız. Gün içinde evinizin sessizliğini bozmak istemiyorsanız ekstra sessiz programlı bulaşık makineleri tam size göre. Diğerlerine göre daha az enerji tasarrufu sağlayan ürünlerle bütçenizi zorlamayacağınız gibi doğaya da katkı sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Makinası Nasıl Kurulur?

Küçük bulaşık makinesi kurulumuna önem vermek, ürünü uzun süre kullanmanızı sağlayacak en önemli detaydır. Kurulum olacak yerin tüm tesisat parçalarının tam olması gerekiyor. Konulacak yerin kuru ve temiz olması da önemli detaylar arasındadır. Makine üzerinde yer alan yönergelere göz atmayı unutmayın.

Düz bir zemin üzerine kurulumu gerçekleşen makineler su tesisatıyla uyumlu olmalıdır. Su girişlerine filtre yerleştirmek ürünün hem ömrünü uzatır hem de sağlıklı sonuç almanızı sağlar. Kurulum için çağıracağınız servis çalışanları size bu konularda gerekli bilgiyi verecektir.

Bulaşık Makinası Nasıl Kullanılır?

Mini bulaşık makinesini özelliklerine uygun bir şekilde kullanmanız önemlidir. Ürünün program sayısı hafif kirli veya yoğun kirli bulaşıklarınıza uygun programı seçmenizi sağlayacak. İç kapasitesi ise size zaten ne kadar bulaşık yerleştirmeniz konusunda fikir verecektir.

Alacağınız ürünü genişlik ve derinlik özelliklerine uygun kullanmanız önemlidir. Kaç programlı bir makine alacağınızı ise günlük bulaşık yıkama sayısını göz önünde tutarak tahmin edebilirsiniz. Sahip olduğunuz ürünün temizliğini belli aralıklarla mutlaka yapmalısınız. Aksi bir durumda bulaşık artıkları yavaş yavaş birikir ve makinenizin performansını düşürür.

Bulaşık Makinesi Performansı

Tezgah üstü bulaşık makinesi aldığınızda performans gücünü göz ününde bulundurun. Yani makinenizin kaç watt olduğu kullanılan enerji tüketimiyle doğru orantılıdır. B, A, A+, A++ ve A+++ enerji sınıfları birbirinden farklı enerji tüketimi sunar.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT