Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Bebek ve Çocuk Odası Modelleri

Her ailenin en başta düşündüğü şey çocuklarının mutluluğu ve rahatlığıdır. Çocukların konforunu arttıracak bebek uyku seti ve beşik aksesuarları farklı model ve renklerde tekzen.com'da bebek ve çocuk odası katalog başlığı altında sizlerin beğenisine sunuluyor. Ürünler içerisinde çocuğunuzun odasında olmasını istediğiniz her eşyayı ve ekipmanı kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bebek ve Çocuk Odası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek ve çocuk odası seçiminde dikkat edilmesi gereken bir çok unsur bulunmaktadır. Bunlardan en fazla önem verilmesi gerekenlerden biri de çocuk odası içerisindeki yataktır. Eğer bebeğiniz için oda bakıyorsanız güvenilir ve bebeğinizin konforunu sağlayacak bir seçim yapmalısınız. Bebek yataklarına özel cıvıl cıvıl bebek nevresimleri de çok tercih edilen ürünler arasındadır. Daha büyük çocuğunuz için baktığınız oda takımlarında da çocuğunuzun yaşına uygun bir yatak seçmeniz önemlidir.

Bebek odası seçiminde yatak tercihinden sonra yatak için gerekli ekipmanları da almanız çocuğunuzun sağlığı açısından gereklidir. Örneğin bebek yataklarına özgü ve uygun renklerde üretilmiş bebek tülleri ve cibinlikler bebeğinizi dışarıdan gelecek tehlikelere karşı koruyacaktır.

Çocuk Odası Nasıl Düzenlenir?

Çocuk odası düzenlemesi çocuğun sağlığı ve güvenliği dikkate alınarak ve belirli aralıklarla düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Özellikle büyük çocuklu ailelerde çocuk odasının sık sık dağılması ve kirlenmesi çok görülen bir durumdur. Odada bulunan oyuncakların çocuğun ulaşacağı bir şekilde düzenlenmesi çocuğunuzun konforunu arttıracaktır. Beşik aksesuarları ve diğer parçaların çocuğunuzun güvenliğini tehdit etmeyecek şekilde monte edilmesi önemlidir.

Çocuk odası düzenlenirken tekzen.com'da bulacağınız tekerlekli veya tekerleksiz kasalar çok işinize yarayacaktır. Bu kasalar aynı zamanda da kapaklı olduğu için dağınık görüntüyü önleyecektir. Tekerlekleri sayesinde çocuğunuz istediğinde oyuncakları diğer odalara da kolaylıkla taşıyabilecektir. Farklı ebatlarda, renk ve tasarımlarda bulabileceğiniz bu kasalar sayesinde çocuğunuzun farklı türde oyuncaklarını kategorilere ayırabilirsiniz.

Bebek Odası Temizliği Nasıl Yapılır?

Bebek odası temizliği en çok önem verilmesi gereken konulardan birisidir. Sık sık dağılan ve kirlenen odaların temizliğinin mutlaka düzenli olarak yapılması gerekir. Bebek odası temizliğinde bebek nevresimlerinden odada bulunan bütün mobilyalara kadar kapsamlı bir temizlik gereklidir. Bebeğin yatağının ve odasındaki diğer mobilyaların tozunu düzenli olarak almalısınız.

Bebek odası temizliğinde bebeğin oyuncakları da unutulmamalıdır. Güvenilir ve bebeğe uygun deterjanlarla bebeğinizin oyuncaklarını temizleyebilirsiniz. Yıkanmasında sakınca olmayan oyuncakları çamaşır makinasında uygun bir deterjanla yıkayabilirsiniz. Ayrıca bebeğin yatağında kullandığınız nevresimleri ve bebek tüllerini de düzenli olarak bebek sağlığına zarar vermeyecek ürünlerle yıkamalısınız. Bebek odasında bulunan halının da temizliğine dikkat edilmeli; sık sık süpürülmeli ve oluşan lekeler silinmelidir.

Çocuk Odası Fiyatları Nasıldır?

Tekzen bebek dolabı ve diğer bir çok ürünü içerisinde bulabileceğiniz çocuk odası modelleri, fiyatları ile de geniş bir yelpazeye sahip olup her kesime hitap etmektedir. Ayrıca ürünler için farklı marka, renk ve tasarımlara özgü fiyat seçenekleri de mevcut. Tekzen.com'da filtreleme seçenekleri ile istediğiniz özellikleri seçerek aradığınız ürünün fiyatını öğrenebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT