Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

En İşlevsel Şerit Metre Çeşitleri Tekzen’de!

Uzunluk ölçümü yapmanızı kolaylaştıran metre çeşitleri, en işlevsel modelleri ile Tekzen’de sizlere sunulur. Günlük kullanımdan profesyonel alanlara kadar birçok yerde ihtiyaç duyabileceğiniz bu ürünler, hırdavat ürünler"hırdavat ürünleri" içerisinde karşınıza çıkar. Agromak, Chef, Stanley, Hobisan, Mastercare ve alanında yüksek kalitesiyle ön plana çıkmayı başaran birçok markanın sunduğu modelleri geniş ürün yelpazesi içerisinde inceleyebilirsiniz.

Şerit Metre Çeşitlerinin Özellikleri

Günlük hayatınızda birçok alanda ihtiyacınız olan şerit metre çeşitleri, uzunluk ölçme işlemlerinde yardımcınız olur. Doğru bir ölçüm için özel olarak tasarlanan bu ürünler; çelik, plastik, metal gibi farklı materyal seçenekleri ile karşınıza çıkar. Çelik metre, sağlam yapısı sayesinde dış mekanlarda kullanıma uygundur. Profesyonel alanlarda "demir kesme makasları" ve diğer malzemeler ile birlikte zarar görmeden kullanılabilir. Plastik metre modelleri ise günlük kullanımlar için idealdir.

Pratik Kullanımıyla Dikkat Çeken Şerit Metre Modelleri

İster plastik ister metal metre arıyor olun pratik kullanımı ile sizlere sunulan birçok modeli hemen şimdi inceleyebilirsiniz. "Şerit Metre 3 Mt 16 Mm" modeli, üç metreye kadar ölçüm yapmanıza imkan tanır. "Stanley ST130687 Metre Tylon, 3mX13mm" modeli ise darbeye dayanıklı kasası ile ön plana çıkar. Tylon kauçuk kaplaması ve krom kaplama kemer kancası, bu modelin dikkat çeken özellikleri arasındadır. Otomatik geri sarma özelliğinin yanı sıra sahip olduğu sıfır konumlu kancası ile iç ve dış ölçümleri hassas bir şekilde yapmanıza yardımcı olan bu model ve daha fazlası için doğru adrestesiniz.

Şerit Metre Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

"Takım çantaları"içerisinde mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer alan şerit metreleri seçerken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Öncelikle ürüne neden ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeniz gerekir. Profesyonel bir kullanım için 20 metre, 30 metre gibi uzun ölçümleri yapmak için tasarlanan arazi tipi metre modelleri ideal bir seçim olabilirken günlük kullanımda plastik metreler ihtiyacınızı karşılamaya yeter. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ürünün uzunluğu olur. 3 metre, 5 metre gibi farklı uzunluklarda sahip şerit metre modelleri bulunur. "Kalemler" ve yeniden ölçmeye ihtiyaç duymadan tek seferde uzunluk ölçmek istiyorsanız bu noktayı göz ardı etmemeniz gerekir.

Her Bütçeye Uygun Şerit Metre Fiyatları

İster arazi ister inşaat metresi arıyor olun her bütçeye uygun fiyatlar Tekzen’de sizlerle buluşur. Uygun şerit metre fiyatları ile aradığınız modele sahip olmak istiyorsanız ihtiyacınıza göre model seçimi yapmanız tavsiye edilir. Bu ürünlerin metre uzunluğu arttıkça fiyat aralıklarında artış olduğu görülür. Marka, materyal ve tasarım özelliklerinin de fiyatlar üzerinde önemli bir etkisi bulunur. Bu noktaları göz önünde bulundurarak kendi bütçenize ve ihtiyacınıza uygun şerit metre modelini bulmanız mümkündür. Dilerseniz şerit metre ile birlikte ihtiyacınız olabilecek "tornavida setleri" modellerine de göz atabilirsiniz.

Aradığınız Şerit Metre Modelleri Tekzen’de!

Hem kolay hem de hassas ölçümler yapmanıza olanak sağlayan şerit metreler, geniş ürün yelpazesi ile beğenilerinize sunulur. Özel şerit yapısı sayesinde yansımayı azaltarak kolay okunabilen bu ürünler, uzunluk ölçümü yapmayı keyifli bir hale dönüştürür. "Elektrik bantları" ile sabitleme yapacağınız alanlarda çelik metreler imdadınıza yetişir. Ölçüm yaptıktan sonra kesim işlemine geçecekseniz "makas çeşitleri" inceleyebilirsiniz. Şerit metreler ile birlikte sahip olmak istediğiniz "çekiçler", anahtarlar, lokma takımları, demir kesme makasları ve daha birçok ürüne uygun fiyat ve yüksek kalite ile sahip olmak için doğru adresiniz Tekzen olur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT