Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Daire testere modelleri özellikle ağaç işlerinde kullanılan, çıkarılıp takılabilme fonksiyonlarına sahip bıçaklar yardımı ile farklı materyaller üzerinde bıçak değişimi yaparak çalışabileceğiniz testere türlerindendir. Değiştirilebilen bıçakları yardımı ile düz çizgileri en doğru ve en hızlı şekilde kesebilirsiniz. Yaygın olarak sert zemin döşemeleri, sunta, ahşap ve alt zemin panellerinin kesiminde kullanılabilmelerine rağmen, farklı bıçak çeşitleri alternatifleri, aynı anda üzerinde çalıştığınız malzemeleri çeşitlendirmenizi de mümkün kılıyor. İhtiyacınız olan ürünleri Tekzen'de Hırdavat&El Aletleri kategorisinden, Makineler alt başlığından saniyeler içerisinde temin edebilirsiniz. Aynı kategori altında, kaynak makineleri, matkaplar, dekupaj testereler gibi muadil işlerde kullanabileceğiniz el aletlerine de evinizin rahatlığında göz gezdirebilirsiniz.

 

Tekzen farkı ile değişik çeşitlerdeki daire testere bıçağı ürünlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Üzerinde çalışacağınız malzemelerin türüne ve yapısına göre seçeceğiniz bu bıçaklar aracılığı ile farklı boyuttaki malzemeleri gereğinden az güç sarf ederek basit bir şekilde kesebilirsiniz.

 

Daire testere sağlam ve uzun ömürlü bir üründür. Bu ürünü tercih ederek maliyetten tasarruf edersiniz. Zorlu olarak nitelendirilen işleri bu testere ile en kısa zamanda, ekstra emek harcamanıza gerek kalmadan kolaylıkla yaparsınız. Daire testere iş güvenliği adına bıçaklarını güvenli ve verimli kullanmanız için bıçağın titrekliğini ve kullanmaya başlamadan önce aşınıp aşınmadığını kontrol ettiğiniz takdirde herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Daire testere kullanma kılavuzu mutlaka okunmalıdır.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile Bosh, Maestro, Einhell, Black&Decker, Dewalt gibi dünyaca ünlü markaların daire testere fiyatları görülebilir, ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, aralarından ihtiyaç duyduğunuz daire testere aksesuarlarına kullanma talimatları ile birlikte hırdavat&el aletleri kategorisinden bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT