Toplam 70 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Bahçe Makineleri


Bahçe Makina Modelleri

Bahçelerinizin bakımını yapabileceğiniz bahçe makinaları, pratik kullanımları ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkıyor. Bahçenizde yapılacak işlemler için ihtiyaç duyabileceğiniz bahçe makineleri arasında; ilaçlama pompaları, çapalama ve gübre sericiler, çim biçme makinası Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sizlerle buluşuyor.

Bahçe Bakımı İçin Kullanılması Gereken Makineler Nelerdir?

İlaçlama pompası, belleme makinesi, ot temizleme makinesi, su pompası, çit kesme makina ve aletleri gibi çok sayıda ürün ile bahçe bakımını rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Farklı işlemler için değişik motor güçleri ve teknik özelliklere sahip olan ürünler, fonksiyonel bir biçimde kullanılabiliyor.

Bahçenizdeki işi yükünü azaltan çapalama makinesi, çit budama makinesi, gibi bahçe ekipmanları, kısa zamanda çok sayıda işi bitirmenize imkan tanıyor. Bahçenizi estetik açıdan güzelleştirmek için kullanacağınız ürünler arasında elektrikli ve akülü tırpan modelleri de yer alıyor.

Çim Biçme Makinesi Nasıl Seçilir?

Çim biçme makinesini satın almadan önce, kullanacağınız arazinin yapısına uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Araziniz engebeli ya da taşlı ise beygir gücü yüksek olan makineleri tercih etmelisiniz. Küçük bahçe alanları için daha pratik kullanıma sahip olan bahçe ürünleri ve makineleri arasından seçim yapabilirsiniz

Eğer makineyi endüstriyel alanda kullanacaksanız bu durumda yüksek kapasiteye sahip olan profesyonel cihazları tercih etmelisiniz. Benzinli ya da elektrikli olan çim biçme makineleri içinden kullanım ihtiyacınıza uygun olanı kolayca belirleyebilirsiniz.

Çim Biçme Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır?

Benzinli çim biçme makinalarında motor yağı ve hava filtrelerinin düzenli kontrolü yapılmalıdır. Cihazın sahip olduğu marka ve modele yönelik belirlenmiş olan tarihlerde yağ ve filtrelerin değiştirilmesi gerekir. Bu tip bakımlar bahçe içinde kullandığınız çim biçme makinanızın ömrünü uzatmanızı sağlar.

Eğer çim biçme makinenizi uzun süre kullanmayacaksanız bir yer kaldırmadan önce yakıt haznesinin içini boşaltmanız önerilir. Aksi takdirde içerisinde kalan benzin cihaza zarar verebilir. Cihazın alt kısmındaki toplama torbasının düzenli olarak temizlenmesinin yanı sıra tekerlek yataklarının uygun bir şekilde kontrol edilip yağlanması gerekir.

Kullanışlı Bahçe Motoru Modelleri

Bahçeniz için çok sayıda ürünü bir arada bulabileceğiniz, üstün performanslı, uzun ömürlü ve kaliteli bahçe motoru modelleri Tekzen'de sizlerle buluşuyor. Bahçe makineleri modelleri içinden ihtiyacınız olanları kullanarak pratik ve eksiksiz bir biçimde bahçenizin bakımını yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT