Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Paspaslar


Koridor Paspas 40x40 cm
Koridor Paspas 40x40 cm
Temin Edilemiyor

Paspas Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Evlerde banyo, koridor ve kapı önü gibi pek çok yerde kullanılabilen paspaslar pek çok farklı modele sahiptir. Birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile her ortama uygun paspas modeli bulmak mümkündür. Paspas modelleri ev önlerinde hem ayakkabılardaki fazla kirin eve girmemesi hem de kapı altından giren soğuk havanın önlenmesi açısından oldukça işlevsel bir üründür. Tekzen paspas çeşitleri yüksek kalitesi ve model çeşitliliği ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Birbirinden Şık Paspas Modelleri

Ev tekstili ürünleri kategorisinde eviniz için gereken nevresimden perdeye, battaniyeden halıya kadar tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Küçük boyutlu halılar olarak adlandırabileceğimiz paspaslar, alüminyum, plastik ya da kıl yapıda olabilir. Paspası kullanacağınız ortama göre ürünün materyali de değişkenlik göstermektedir. Örneğin, kapı önü paspasları daha sert yapıdadır. Bu ayakkabıyı sürtme işlemini daha kolay hale getirmektedir. Ancak ev içinde mutfak ya da banyo gibi alanlarda kullanılan paspaslar tıpkı normal halılar gibi yumuşak yapılıdır.

İşlevsel Yapıları ile Öne Çıkan Paspas Çeşitleri

Alüminyum paspaslar genellikle apartman ya da iş yeri girişlerinde kullanılmaktadır. Bu tarz paspaslar hem sabit durabiliyor hem de kirlendikten sonra temizliği daha kolay yapılmaktadır. Ayrıca paslanmayan yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Nem alıcı paspas modelleri özellikle yağmurlu ve karlı havalarda ayağınızdaki suyun iç mekana girmesini önlemektedir. Islak ayakkabı ile girildiğinde iç mekanların zemininde çamur oluşabilir. Bu da hem hijyen hem de görüntü açısından hoş olmayacaktır. Bu nedenle bu tarz alışveriş merkezi, banka, hastane gibi ortamların girişinde nem alıcı paspas yer almaktadır. Farklı renk ve boyut seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır.

İç ve Dış Mekanlar İçin Paspas Modelleri

Ev içi paspas çeşitleri balkon, çocuk odası dahil her odada kullanıma uygundur. Farklı renk ve boyutlarda eğlenceli desenlerden oluşan ürün seçenekleri bulunmaktadır. Kapı önü paspasları ise dış mekanlar için daha uygundur. Aşınmaya ve deformeye karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Farklı tarzda baskılı ya da düz renkteki modeller arasından tarzınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kaymayı önleyen kauçuk paspaslar oldukça işlevsel modellerdendir. Su, çamur ve tozu tutabilen yapısı ile kapı önü ve iç mekanların girişinde kullanımı uygundur.

Kapı Önlerine Hareket Katan Paspas Seçenekleri

Kapı önünde tercih ettiğiniz paspasın şekli yarım daire ya da dikdörtgen şekilde olabilir. Düz paspasların yanı sıra eğlenceli slogan ya da figürlerden oluşan modeller de bulunmaktadır. Bu tarz modellerden seçerek misafirlerinizi hoş bir şekilde karşılayabilirsiniz. Chilai Home Dark Side 45 x 70 cm kapı önü paspası kapınızın önünde hoş bir görüntü sunar. tozu ve kiri tutarak eve girmesini önler. Ayrıca kaydırmaz tabana sahiptir. Bu sayede ayakkabıyı çıkarırken ya da silerken yerinden oynamaz.

Her Ortamda Kullanımı Uygun Paspas Modelleri Tekzen’de!

Paspasların üretiminde kullanılan materyal ve ip çeşidine göre farklı forma sahip çeşitleri bulunmaktadır. Kıvırcık paspas modelleri yumuşak ve esnek yapısı ile iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Yüzme havuzu kenarları, merdivenler ve mermer zeminlerde kaymayı önlemek amacıyla kullanımı yaygındır. Giz Home kıvırcık 40 x 60 cm paspas, en sık tercih edilen modellerden biridir. Koko paspas modelleri koko ipliğinden üretilmektedir. Suyu ve nemi emme kapasitesi olan bu paspaslar oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Paspas fiyatları ürünün kalitesine ve modeline göre değişmektedir. Bütçenize uygun en kaliteli paspaslar Tekzen kalitesi ile karşınızda.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT