Toplam 448 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Paspaslar


Ev tekstili & dekorasyonu kategorisinin altında yer alan bu bölümde üretim materyaline göre alüminyum ve kauçuk, kullanıldığı yere ve kullanım amacına göre ev içi, kapı önü ve nem alıcı olarak farklılık gösteren paspas çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Bosphorus, Dekoreko, Desan, Giz Home, Zen Home ve The Mia, Tekzen ve Tekzen Home markalı ürünlere ulaşabilirsiniz. Arzu ettiğiniz markanın ürünü ile ister ev içi, isterseniz ev dışı mekanlarınıza hayat katabilirsiniz.

Alüminyum paspas kategorisinde her iki yönlü kullanabilen, hijyenik, fitilli ya da mat modellere ulaşabilirsiniz. Kaymaz yapıda ve zeminde çizilmelere yol açmayan bu modeller hafif ve ince yapısı ile kullanıma uygundur. Farklı renk, desen ve materyallere sahip setlerle de zeminlerinize renk katarsınız.

Nem alıcı paspaslar kategorisinde yer alan ürünler, daha çok iş ve ofis ana girişlerinde ve iç mekan önlerinde kullanılıyor. Üretiminde kullanılan materyal daha sık dokunduğu için kalınlıkları diğer modellere göre farklılık gösteriyor. Bu kalın ve sık dokuma özelliği ayakkabı altındaki toz ve nemi emmesini sağlıyor. Ayrıca, ayakkabı tabanındaki ıslaklığı emdiği için kayma riskini önlüyor ve zeminde iz bırakmıyor.

Koko paspaslar kategorisinde ise koko malzemeden üretilmiş, fırçalama özelliği olan modeller bulunuyor. Bu modeller sık dokuması ve malzemenin sertliği sebebi ile ayakkabı altında fırçalama görevi görüyor. Böylece tüm kiri içerisinde hapsederek iç ve dış mekanlarınızı kirden koruyor. Ayrıca bu kategoride kaymaz tabanlı bambu paspaslar da bulabilir, kapı önlerinizi renklendirebilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun ürünü Tekzen kalitesi ve güvencesi ile seçebilir, seçtiğiniz ürünü tıklayarak satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT