Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Güvenlik Sistemleri


Güvenlik Sistemleri

İş yerlerinde olduğu gibi son yıllarda evlerde de güvenlik sistemleri kullanılıyor. Ev güvenlik sistemleri, 7/24 kayıt yapma özelliğine sahip. Yaşadığı mekanda güvenliği şansa bırakmak istemeyenlerin tercihi olan güvenlik kameraları set halinde de satışa sunuluyor. Özellikle hareket sensörleri bulunan cihazlar daha geniş bir kullanım kapasitesine sahip olması nedeniyle talep görüyor.

Güvenlik Sistemi Nedir, Ne İşe Yarar?

Açık ya da kapalı mekanların güvenliğini sağlamak için kullanılan güvenlik kameraları, aldığı görüntüleri kaydetme özelliğine de sahiptir. Dijital görüntü kaydı yapabilen cihazlar bu kayıtları farklı donanım özellikleri ile hafızada saklayabiliyor. Görüntü kaydının saklanması için genellikle DVR olarak da bilinen dijital kayıt cihazları tercih ediliyor. Siz de kamera seçimi yaparken bellek kapasitesi ve donanım özellikleri bakımından ihtiyacınıza uygun ürünleri incelemelisiniz.

Yeni nesil güvenlik kameralarında DVR özelliğinin yanı sıra network bağlantısı olduğunu görebilirsiniz. Network bağlantısı sayesinde cihazın almış olduğu görüntü uzak bir noktadan tablet ya da bilgisayar gibi dijital cihazlar aracılığı ile takip edilebiliyor.

Alarm Setleri ve Özellikleri

Ev güvenlik sistemleri denince akla ilk gelen ürünlerin başında alarm setleri geliyor. Sensörler sayesinde beklenmeyen bir hareketliliği fark ettiğinde devreye giren alarm setleri sadece evlerde değil iş yerlerinde de kullanılabilir. Ek önlem sağlamak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz alarm sistemlerini duvara monte edebileceğiniz gibi tavana da monte edebilirsiniz. Alarm sistemlerinin pek çoğu 360 dereceye kadar hareket edebiliyor.

Ortalama 7 metre derinliğe kadar tarama yapma fonksiyonu olmakla birlikte cihazlar uzaktan kumanda ile kolaylıkla idare edilebilir. Pil yardımıyla çalışan alarm sistemleri genellikle 110 dB'ye kadar ses çıkışı sağlayabiliyor. Kapı alarmı yeterli gelmeyenler için kapı ve pencere alarmı bir arada olan setler de ürün grubunda yer alıyor.

Güvenlik Kamera Sistemlerinin Genel Özellikleri

Ev güvenlik sistemleri caydırıcılığı bakımından sık sık tercih ediliyor. Kamera sistemlerinin anlık görüntü alabilme özelliklerinin yanı sıra pek çok avantajı bulunuyor. Eğer tercihiniz alarm sistemlerinden yana ise ses çıkışının güçlü olması ve beklenmeyen durumlara karşı anında tepki göstermesi cihazların fonksiyonelliğini artırıyor. İdeal boyutları sayesinde kullanıldığı ortamda dikkat çekmiyor.

Ev güvenlik sistemlerinden bazıları monte edilebilir özelliğe özellikte tasarlanıyor. Kutu içeriğinde montaj şablonu ve montaj için gerekli ekipmanların bulunması kolay kurulum imkanı tanıyor. Bazı ürünler ise yapıştırmalı olduğundan herkes tarafından kolaylıkla kurulabilir. Alarm saatini kendinize uygun bir biçimde belirleyerek istediğiniz zaman alarmın devreye girmesini sağlayabilirsiniz. Böylece ev güvenlik sistemlerinin aktif olacağı zaman dilimini kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Kapı Güvenlik Sistemlerinin Fiyatları

Kapı güvenlik sistemleri farklı markalar tarafından farklı özelliklerle üretiliyor. Ürünlerin donanımında ve tasarımında kullanılan detaylar fiyatlarını da belirleyen temel özellikler arasında yer alıyor. Ürünü set biçiminde tercih etmeniz de fiyatlar arasında fark oluşmasını sağlayabiliyor. Tekzen tarafından satışa çıkarılan kaliteli güvenlik sistemleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Siz de bütçenize uygun bir seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT