TekzenKART GENEL KOŞULLARI


TekzenKART, Tekzen (Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.) müşterilerine (bundan böyle “Üye” olarak anılacaktır) genel ve özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazandırma/harcama ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan hizmettir. TekzenKART, taksit veya kredi kartı değildir. Ödeme ve finansman özelliği bulunmamaktadır.

 • Kartların içinde biriken ve harcanmayan puanlar yıl sonlarında silinecektir.
 • Promosyonlu ürün alışverişlerinden puan kazanılamaz.
 • Tekzen.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde TekzenKART puanı banka onayı ve tarafınıza kesilecek olan fatura işleminin ardından hesabınıza tanımlanacaktır. Kazanılan puanlar ancak bir sonraki alışverişte kullanılır.
 • İade edilen ürünlerden kazanılmış olan puanlar karttan geri alınır. Eğer söz konusu puan başka işlemde kullanılmış ve geri alınamayacak durumda ise yapılacak ücret iadesinden puan değeri düşülür.
 • Tekzen.com.tr 'ye üye olan müşterilerimiz "Hesabım " sayfasında puanlarının TL karşılığı görebilir, kazandıkları puanları indirim koduna dönüştürerek tekzen.com.tr'de yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilir. "Kupona dönüştürülen puanlar sadeceTekzen.com.tr 'de sepet sayfasında kullanılabilir."
 • Tekzen.com.tr üzerinden yapılan üyeliklerde TekzenKART ücreti talep edilmemektedir. Üye, üyelik formunu doldurup, sözleşmeyi kabul ettiğini beyan ettiği anda, bu sözleşmede belirlenen şartları kabul etmiş sayılır. Bu sözleşme ve TekzenKART’ın geçerliliği süresizdir.
 • Tekzen.com.tr'ye üye olan her müşteriye otomatik olarak sanal bir TekzenKART tanımlaması yapılır. Üye olmadan yapılan alışverişlerde ise TekzenKART tanımlaması yapılmaz ve puan kazanımı gerçekleşmez.
 • Tekzen.com.tr üzerinden yapılan üyeliklerde sanal TekzenKart tanımlanır. Sanal kart sahibi müşterimiz sisteme kayıtlı cep telefonu numarasını kasada çalışan personelimize bildirerek mağazalarımızdan puan kazanım ve harcama işlemlerini gerçekleştirebilir.
 • Üye, kendisine verilen TekzenKART ve numarasını, kullanıcı adı ve/veya şifreyi başkasına vermemeyi, kullandırmamayı, bunların saklanmasından sorumlu olduğunu, kartın üye veya başkası tarafından kötüye kullanıldığı, programların suistimal edildiği tespit edilirse bu konuda doğabilecek ihtilaflardan Tekzen’ in sorumlu olmadığını ve üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımların geri alınacağını, diğer tedbirlerin uygulanabileceğini kabul ve taahhüt eder.
 • Üyenin, kartın kaybolması veya çalınması halinde, bu durumu derhal ilgili mağaza yetkilisine veya 444 85 96 numaralı telefona bildirmesi gerekmektedir. Bildirim yapılıncaya kadar doğabilecek zararlardan TEKZEN sorumlu değildir.
 • Programlarda, kart harici araçlar kullanılırsa sözleşmedeki koşullar kart harici araçlar için de geçerlidir.
 • Tekzen, TekzenKART üyelerine birbirinden farklı kampanya programları sunabilir.
 • Tekzen kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, bildirim yükümlülüğü olmaksızın, TekzenKART şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir. Üye güncel geçerli koşulları Tekzen’ in iletişim kanallarından öğrenebilir. Ayrıca bildirim zorunluluğu yoktur. Arıza veya hata sebebi ile karta fazla puan ve sair avantaj yansıtılması halinde Tekzen, üyenin rızasına ve bilgilendirilmesine gerek olmaksızın bu yanlışlıkları düzeltmeye yetkilidir. Tekzen, dilediğinde TekzenKART programını başka programlarla birleştirebilir ve başka kontaklarına /kuruluşlara devredebilir.
 • Üye, TekzenKART başvuru formu ile verdiği veya sonradan vereceği bilgilerin doğruluğunu, değişiklik olması halinde güncelleyeceğini, söz konusu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle Tekzen’ in maruz kalabileceği her türlü zararı karşılayacağını, uyuşmazlık halinde, TekzenKART üye programının ve Tekzen defter ve bilgisayar kayıtlarının kesin delil sayılacağını kabul eder.
 • Üye, TekzenKART mülkiyeti Tekzen’ e ait olup kartın adı ve logosunun izinsiz kullanımının ve izinsiz alıntılarının yasak olduğunu kabul ve beyan eder.
 • TekzenKART, Tekzen firmasının sadece yurtiçi mağazalarında ve tekzen.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kart hamili olmak için 18 yaşından büyük olmak gereklidir.
 • TekzenKART uygulaması süresince yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler nedeniyle uygulanmasının devamının mümkün olmaması halinde kullanıcıların elinde bulunan kartlar kendiliğinden hükümsüz hale gelir.

Ticari Elektronik İleti Onay: Arkadaki yazılı maddelerin tümünü okuduğumu, onayladığımı, kabul ettiğimi Program üyesi/Kart hamili olarak Sadakat Programı kapsamında verdiğim bilgiler de dahil olmak üzere Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş. ile paylaştığım (ad-soyad, telefon numarası, e-posta adresi vb.) doğru ve güncel olduğunu, bu kişisel bilgilerimin Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş. tarafından promosyon, kampanyalar, Sadakat Programı hakkında bilgi vermek, pazar araştırmalarına, istatistik verilere temel almak, müşterinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hitap edebilmek, işletmeyi tanıtmak, kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak vs. amaçlarla kullanılmasına, işlenmesine, yasal mevzuat çerçevesinde üçüncü kişilerle paylaşılmasına ve bu amaçlar doğrultusunda SMS, internet, e-posta, mektup, telefon ve sair kanallar aracılığı ile tarafıma ulaşılmasına konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum.

Tekzen Sadakat Programı çerçevesinde SMS almak istemiyorsanız “TKZN SMS RET”, e-posta almak istemiyorsanız “TKZN E-POSTA RET” yazıp 3172’ ye ücretsiz SMS göndererek iptal edebilir yada Tekzen.com.tr üzerinden üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak Hesabım alanında bulunan "Üyelik Bilgilerim" sayfasından SMS veya E-Posta ile haberdar olmak istiyorum tiklerini kaldırarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TekzenKART Ailesi’ne katılarak binlerce ürün çeşidiyle evinizi, bahçenizi ve ofisinizi yenileyebilir, ayrıca sadece size özel indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT