Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Spor outdoor malzemeleri arasında doğa sporları için ihtiyaç duyulan tüm ürünler Tekzen güvencesi ile ayağınıza getiriyor. Dağcılık ekipmanları, Tırmanış malzemeleri, kayak & snowboard ürünleri ve paintball aksesuarlarını bu kategoride bulabilirsiniz. Dağcılık malzemeleri arasında baton, kask, kazma, kar küreği, yardımcı ip, çığ sondası, emniyet malzemeleri, iniş malzemeleri gibi temel malzemeler ile birlikte yedek kazma ucu, tozluk ve kazma taşıyıcısı gibi yardımcı ürünler de yer alıyor.

 

Dalış malzemeleri arasında ise havalı zıpkın, dalış şamandırası, dalış gözlüğü, zıpkın makarası, maske, palet gibi ürünler bulunuyor. Özellikle dalış sırasında gerekli olan temel malzemeler dışında maske kayışı, palet kayışı, tüfek lastiği gibi çeşitli yedek parçalara ulaşabilirsiniz. Dalış malzemelerinden en önemlisi olan fener çeşitleri de doğa sporları malzemeleri arasında yer alıyor. Farklı derinliklere göre su geçirmezlik özelliği olan bu fenerler arasında açma kapama anahtarı olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Kayak ve snowboard gibi kış sporları için gerekli olan malzemelere de kategoriden ulaşabilirsiniz. Kış sporlarında kullanılan çorap, ceket, mont ve pantolon gibi giyim ürünlerini ve snowboard malzemelerini kategoriden kolayca sipariş edebilirsiniz.

 

Son dönemde eğlenceli aktiviteler arasında yer alan paintball malzemeleri de, yine bu bölümde beğeninize sunuluyor. Kırmızı veya siyah paintball silahı, paintball boyası, maske, yelek, eldiven, dizlik gibi ürünleri ve tüp valfi, namlu gibi yedek parçaları da kategoriden temin edebilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile doğa sporları ekipmanları arasında bulunan bu ürünleri, Climbing Technology, Problue, Ist Diving, Tippmann, Saekodive, Black Diamond, Beal, Mac Coltellerie, Typhoon, MegaSport, Dive System gibi markalardan satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT