Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Bahçe Mobilya Koruma Örtüsü Çeşitleri

Dış mekanda kullanılan bahçe mobilya örtü çeşitleri mobilyalarınızı dış etkenlere karşı korumanızı sağlar. Bahçe mobilyaları ve bahçe sandalyeleri için farklı ölçülerde tasarlanan örtüler dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Balkon, teras ve bahçe gibi alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler nem, yağmur ve toz gibi etkenlere karşı etkili bir koruma sağlar.

Mobilya Koruma Örtüsü Ölçüleri Nelerdir?

Değişik ölçü seçeneklerinin yer aldığı mobilya koruma örtüleri, kullanılan mobilyanın türüne göre farklılık gösterebilir. İhtiyaç duyduğunuz bahçe mobilyası örtüsünün büyük olması halinde ise takıp çıkarma işlemi daha kolay olacağı için bu durum avantaj sağlayabilir. Kirlenmesi halinde ise su ile yıkanabilen ya da ıslak bir bez yardımı ile kolayca silinebilir. Mobilya örtüleri pratik bir biçimde temizlenmesi sayesinde uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Mobilyaları tamamen örten ve dış etkenlere karşı etkin bir koruma sağlayan örtü çeşitlerini Tekzen'de kolaylıkla bulabilirsiniz. Bahçe mobilyaları dışında mangal ve şezlong gibi ürünler için kullanabileceğiniz çok sayıda örtü seçeneğini de bu kategori içerisinde kolayca bulabilirsiniz.

Mobilya Örtüleri Kullanım Şekli

Bahçe mobilyaları içinde yer alan masa, şezlong ve salıncaklar için kullanabileceğiniz ürünler, suya dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Temizlik açısından büyük kolaylık sağlayan örtü çeşitleri oldukça hafif olup kolayca taşınabilir ve takıp çıkartılması da oldukça pratiktir. Kullanacağınız mobilyaya göre farklı ebatlara sahip olan Tekzen mobilya örtüleri, ürünün tamamını içine alarak eşyalarınızı yıpranma, paslanma ve çürümeye karşı uygun bir biçimde korumanızı sağlar.

Özellikle güneş ışınları, dış ortamdan gelen kirlenmelere ve kötü hava koşullarına karşı mobilyalarınız için kullanabileceğiniz örtü modelleri; ahşap kısımların çürümesini ve metal kısımların paslanmasını önlemenize yardımcı olur. Bahçe, teras ve balkonlarda kullanabileceğiniz dayanıklı materyalden üretilmiş olan şık görünümlü ürünler, mobilyalarınızı korurken aynı zamanda estetik bir görünüm kazanmasını da sağlar.

Mobilya Koruma Örtüsü Nasıl Seçilmelidir?

Mobilya koruma örtüsü seçiminizi yaparken ürünün dış alanlarda kullanılmasından dolayı kaliteli ve dayanıklı ürünlere yönelmeniz önemlidir. Mobilyalarınızın üst ve yan yüzeylerini bütünüyle saran ve kolayca kullanılabilen örtülerin kolay temizlenebilir yapıda olmaları hijyen açısından önem taşır. Tekzen bahçe mobilya kategorisi içinde ihtiyacınız olan tüm ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Örtüleri kullanacağınız eşyanızın ebatlarını öncesinden not almalı ve uygun ölçülerde bir ürün almalısınız. Örtünün bir miktar büyük olması çok sorun olmayacaktır. Koruma örtülerinin kullanılacağı yerdeki iklim koşullarına uygun olarak seçilmesi gerekir. Farklı tasarımlar, değişik ebatlar ve farklı beklentilere yanıt verecek koruma örtüleri eşyalarınızın ömrünü uzatmanıza yardımcı olur. Tekzen'de bahçelerinizde kullandığınız eşyaları korumaya yönelik çok fazla ürün seçeneğini bir arada kolayca bulabilirsiniz.

Kaliteli Bahçe Mobilya Örtüleri

Tekzen bahçe mobilya koruma ürünleri ile bahçenizde yer alan mangal, şezlong sandalye ve masa gibi eşyalarınızı; yağmur, toz ve kuş pisliklerinden koruyarak uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Değişik materyallere sahip bahçe mobilyalarınızı pasa ve çürümeye karşı koruyacak olan en kaliteli ve kullanışlı ürünler Tekzen güvencesi ile sizlerle buluşuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT