Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

En Uygun Elektrikli Vinç Fiyatları Tekzen'de!

Vinçler, ağır yükleri yatay bir şekilde kaldırmak amacıyla kullanılan ağır iş makinalarıdır. Ağır yüklerin bir yerden başka bir yere taşınılması için kullanılan vinçler kullanılacağı alana göre farklı özellikler göstermektedir. Vinçlerin işleyişinde kaldırma halatı, zincir, tel halat bulunur. Vinçler, insan gücünün yetmeyeceği ağırlıkları kaldırmak için kullanır. Elektrikli vinç adından da anlaşılacağı üzere elektrikle çalışan, bir operatör tarafından kontrol edilen makinelerdir. Elektrikli vinç fiyatları kaldırabileceği yükün ağırlığına, elektrik kullanımına ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. İhtiyacınıza uygun vinç çeşitleri Tekzen kalitesiyle hizmetinize sunulmaktadır.

Maestro Elektrikli Vinç Modelleri

Elektrikli vinçler, insan gücü kullanılmadan kolay ve pratik bir şekilde çeşitli ağırlıklarda yüklerin kaldırılması ve taşınması için kullanılan makinelerdir. Elektrikli vinçlerde halat uzunluğu, taşıma kapasitesi değişkenlik gösterebilir. Satın alacağınız elektrikli vinci, kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak tercih etmelisiniz. "Maestro PA400 Elektrikli Vinç 950W 200/400 Kaldırma Kuvveti 12 Metre" modelindeki vinçlerde 12 metre halat kullanarak 20 kilo taşınabilir. Ancak 40 kilo taşımak istediğinizde halatı çift sarmal şeklinde 6 metre olarak kullanmanız gerekmektedir. Aynı şekilde "Maestro 1500 Watt Elektrikli Vinç 300/600 Kaldırma Kuvveti 20/10M-PA400" modelinde de 10 metrelik halatta 60 kilogram ve 20 metrelik halatta 30 kilogram taşıyabilirsiniz. İhtiyacınız olan elektrikli vince Tekzen ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Bu modelleri elektrikli mini vinç olarak düşünebilirsiniz.

Yük Taşımanın Kolay ve Pratik Yolu

Fabrikalarda, inşaatlarda ya da çalışma sahalarında yükçe ağır malzemelerin bir yerden bir yere taşınması gerekmektedir. İnsan gücünün yetersiz olduğu veya zaman alacak yük taşımaları için geliştirilmiş birçok seçenek mevcuttur. "el ve yük arabaları" bu seçeneklerden biridir. Hafif ancak sayıca çok malzemelerin taşınmasında el arabaları oldukça kullanışlı olacaktır. Yük merkezinin kolay taşımaya olanak vermesi sayesinde küçük ve ağır eşyaları kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Öte yandan insan gücünün yetersiz olacağı yüklerde ise forklift yardımıyla malzemeleri taşıyabilirsiniz. "forklift modelleri" ihtiyacınıza uygun şekillerde tasarlanmıştır. Özellikle palet taşımak için kullanılan "transpalet modelleri" ve tekerlekleri Tekzen ile karşınızda.

Dengeden Yararlanarak Yük Taşımak

Yük taşıma esnasında ya da bir eşyayı kaldırırken doğru bir denge ile yükleri çok daha kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ceraskal, ağır yüklerin taşınmasında kaldırmak için ihtiyaç duyulan kuvveti azaltan bir alettir. Aynı yönde hareket eden iki kancaya yük bağlanarak caraskal halatının uzunluğuna göre istenilen uzunluğa çıkarılabilir. "ceraskal modelleri" taşıyabildiği yüke ve halat uzunluğuna göre farklılık göstermektedir. Kaldırdığınız yükün yüzeyle olan yatay açısı yükün kaymaması için önem taşımaktadır. Taşıma esnasında zarar görebilecek eşyaların taşınmasında "polyester sapanlar" kullanılmaktadır. Bu sapanlar taşıyacakları tona ve uzunluğuna göre farklılık göstermektedirler.

Düzenli Bir Çalışma Ortamı

Çalışma ortamlarında etrafın toplu ve ihtiyaç duyulan malzemelerin ulaşılabilir olması gerekmektedir. İş sahasında kullanmadığınız eşyaları "istif makineleri" aracılığıyla zaman kaybetmeden, toplu bir şekilde taşıyabilirsiniz. İstif makineleri farklı uzunluklarda ve taşıma kapasitesinde olabilirler. Öte yandan özellikle ustalar için kullanışlı ve emniyetli "takım taşıma arabaları" kullandığınız malzemelerin düzenli bir şekilde muhafaza etmenize olanak tanıyan ergonomik eşyalardır. Takım taşıma arabaları çekmece sayısına ve kullanılabilir alanına göre farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Pürüzsüz Zeminler

Beton dökümünden sonra, betonun yapısına bağlı olarak pütürlü bir yüzey oluşmaktadır. Bu pütürleri giderebilmek ve düz bir zemin elde edebilmek için "perdah makineleri" kullanılabilir. Makinenin ucundaki bıçaklarla bu işlem gerçekleştirilir. Perdah makinelerindeki bıçak sayısı farklılık göstermektedir. Kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT