Toplam 71 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Ampul


Tasarruflu Ampul 11w Beyaz Mr16
Tasarruflu Ampul 11w Beyaz Mr16
Sadece Mağazada
119,90 TL
Tasarruflu Ampul 11w Sarı Mr16
Tasarruflu Ampul 11w Sarı Mr16
Sadece Mağazada
119,90 TL
İlgili Aramalar:

Evinizi Aydınlatacak Uzun Ömürlü Ampuller Tekzen’de

Bir odanın bütün niteliklerini ortaya çıkaran veya zayıf olduğu noktaları gizleyebilecek olan doğru ışıklandırma, ancak uygun ampul seçimiyle mümkün kılınabilir. Ampul seçimi yapacağınız odada öne çıkmasını dilediğiniz noktaları doğru ışıklandırma sayesinde öne çıkartabilir ve dikkatleri bu alana toplayabilirsiniz. Aynı zamanda farklı ampul çeşitlerini kullanarak alanda bulunan farklı noktalarda farklı ışıkları da tercih edebilirsiniz.

Tasarruflu Ampul Kullanmak Neden Önemli?

Evinizdeki veya işyerinizdeki odalarda tercih edeceğiniz enerji tasarruflu ampul seçenekleri sayesinde, elektrik tüketiminizi azaltabilir ve ampulün yaydığı daha güçlü ışıktan faydalanabilirsiniz. Gün içinde ışığa ve elektriğe ihtiyacınız olan her durumu göz önünde bulundurduğunuzda aslında tasarruflu ampul kullanmanın ne kadar önemli ve faydalı olduğunu fark edebilirsiniz. Evinizdeki bütün ampulleri tasarruflu ampule çevirdiğiniz takdirde bir önceki ay ile değişimi yaptıktan sonraki aylar arasındaki elektrik tüketimi farkına şahit olabilirsiniz. Böylelikle evinizdeki ampuller tasarruflu olduğu kadar güçlü ışık yayımı sayesinde de favori ışığınız haline gelecektir.

Doğru Işıklandırma İçin Doğru Ampulü Seçin!

Evinizin belirli noktaların ışıklandırmasının daha iyi olduğunu düşünüyorsanız bu ampuller ile birlikte her odanızda aynı kalitede ışığa sahip olabilirsiniz. Bu şekilde evin daha az ışık alan ve kullanmak istemediğiniz bölgelerine de erişebilir, artık bu alanlarda da vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Kör noktada kalan ve bu gibi ışık almayan noktalarınızı daha ışık alır ve kullanılır hale getirmek için kullanabileceğiniz apliklere Tekzen üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aplik kullanımı sayesinde duvarlarınıza veya ampulleri kullanmak istediğiniz noktalara bu ürünleri monte edebilir ve ampulleri evinizin tarzına uygun apliklerle kullanabilirsiniz.

Ampul Çeşitleri Nelerdir?

Farklı odalarda farklı ışık renkleri ve ampul çeşitlerinde kullanım sağlayabilir ve bu şekilde odayı dekore etmeyi tercih ettiğiniz renkler ile odanızda kullandığınız ışığın rengini bütünleştirebilirsiniz. Bu doğrultuda birbirini tamamlayan ışık ve dekor kullanımı ile hayalinizdeki oda tasarımlarına bir adım daha yakalayabilirsiniz. Farklı renklerdeki ve çeşitli özelliklerdeki ampulleri biraz daha tanıyarak hem kendiniz hem de ister ev ister iş yeri olsun en çok vakit geçireceğiniz alandaki kişilerin ışık konusundaki doğru seçimi yapmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin, daha toplu biçimde yer alınan büyük alanlarda yani yemekhane, işyeri, alışveriş merkezi gibi bölgelerde daha çok ince uzun yapıya sahip floresan ampul çeşitleri tercih edilmektedir. Sağladığı güçlü ışığın yanı sıra ampulün ısınmaması ve uzun ömürlü olması da tercih edilme sebepleri arasındadır. Benzer şekilde, düşük enerji tüketimi ile dikkat çeken halojen ampul alternatifleri de sıklıkla tercih kullanılabilir.

Tekzen’de Hangi Çeşit Ampuller Bulunur?

Günümüzde bir hayli popüler olan ve Tekzen mağazalarından ulaşabileceğiniz LED ampul çeşitleri ise mekâna bağlı ışık kullanımından ziyade, dilediğiniz alanda bu ampulleri kullanmanızı sağlamaktadır. Uzun ömürlü oluşu, parlak ışık gücü ve az enerji tüketimi ile hayatın her alanında kullanıma elverişlidir. LED ampullere yeni bir boyut kazandıran LED filament ampul kategorisi sayesinde ampuller görsel dekorasyon olarak da kullanılmakta ve çeşitli dekorların içinde oldukça tercih edilmektedir.

Göz Sağlığınız İçin Doğru Ampulü Seçin

Gün içinde genellikle işyerleri veya evlerde yani en çok zaman geçirilen alanlarda kullanılmak üzere tercih edilen ampul çeşidinin elektrik ve aydınlatma yönünden önemi olduğu kadar; insan sağlığı açısından da önemi vardır. Göz sağlığınızı korumak için gözünüzü yormayacak doğru ışık seçimine dikkat etmelisiniz. Bu doğrultuda kendiniz için en uygun ampul modeline karar vermek adına Tekzen ampul kategorisine göz atabilirsiniz. Bu sayede aynı kategori altında bulunan Osram CLA60 LED ampul 8.5 Watt 3’lü beyaz ışık veya Tekfen 5 Watt mum LED ampul beyaz ışık C37 E27 gibi seçenekler arasından da kullanım alanınıza uygun tercihi yapabilirsiniz. Bütün bu seçeneklere Tekzen kalitesiyle hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT