Toplam 421 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ampul


Farklı özelliklere sahip, her ihtiyaca ve çeşitli mekânlara uygun, aydınlatma seçeneklerini ampül kategorisindeki ürünlerle kolayca bulabilirsiniz.

 

Zenlite, Osram, Tekfen, Nexon, Wiselite gibi kaliteli ve güvenilir markaların yer aldığı kategoride, enerji tasarruflu, globe, halojen, klasik, led, simit, floresan ve spot gibi ampül çeşitleri modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Bahçe aydınlatmalarından evlere, iş yerlerine kadar, ihtiyacınız duyduğunuz her yerin aydınlatması için kullanılan ampüller, farklı amaçlara hizmet eden klasik, halojen ve led gibi çeşitleriyle güvenilir markaların imzasıyla sunuluyor. Enerji tasarruflu ya da özel seçeneklerle tasarlanmış modeller arasından aradığınız ve ihtiyacınız olan ürünü seçebilirsiniz.

 

Aydınlatma kullanımına çok başvurulan mekânlarda enerji tasarruflu modelleri tercih ederek, harcanan enerjiyi minimumda tutup tasarruf sağlayabilir, çevreye verdiğiniz önemi ortaya koyabilirsiniz. Çoğunlukla kamera ve mikroskop ışıkları için kullanılan led'leri ise aynı zamanda dekoratif aydınlatmalar için de tercih edebilirsiniz.

 

Beyaz, sarı ve gün ışığı gibi farklı renk seçenekleriyle her ortama uygun renkte, dilediğiniz voltaj derecesinde ve şekildeki aydınlatmayı bu kategoride bulabilirsiniz. Yalnızca mekânları ışıklandırmak için değil aynı zamanda zevkinizi yansıtan ürünlerden birini seçerek, istediğiniz ortamda hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz. Dekorasyon ve aydınlatmanın uyumunu sağlamak ve dilediğiniz alanları öne çıkarmak için duvarlarda ve tavanda spotları kullanabilirsiniz. Çeşitli özelliklere sahip seçeneklerin yanı sıra, klasik ampül modelleri de aynı kategoride bulabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile elektrik ve aydınlatma kategorisinin altında bulunan bu kategoride, ampül fiyatları hakkında bilgi alabilir, bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünleri birbirleriyle kıyaslayabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT