Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

Matkap Modelleri ve Matkap Setleri Tekzen'de!

Hırdavat el aletleri kategorisinde yer alan matkaplar; beton, taş, ahşap ya da demir gibi sert yüzeyleri delmek için kullanılan el aletleridir. “Matkap çeşitleri nelerdir?” sorusunun cevabı ise üç bölümde açıklanabilir: darbeli matkap, darbesiz matkap ve somun sıkma makineleri. Darbeli modeller delme işlemi sırasında uyguladığı çekiçleme gücüyle matkap kategorisindeki en iyi performansı gösteren ürünlerdendir. Örneğin, Tekzen’de bulabileceğiniz Blackdecker 710 Watt 13mm darbeli matkap, yüksek darbe oranıyla taş, tuğla ve beton gibi çok sert yüzeyleri delmek için idealdir. Federal Power darbeli matkap ise 2,35 kilogramlık ağırlığıyla kolları yormadığı için uzun süreler çalışmaya müsaittir ve ahşap, beton ve metal olan tüm yüzeyleri saniyeler içinde delebilir. Ayrıca kablosuz kullanım özelliği sunan Tekzen şarjlı matkap modelinde yüksek kapasiteli iki adet akü bulunur. Dolayısıyla bu ürünle uzun süreler çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Tüm bu modellerin dışında daha ince ve çok sert olmayan yüzeyleri delmek üzere minimum 12 voltluk bir el matkabı işinizi rahatlıkla görecektir. Bu ve bunun gibi onlarca marka ve modelden ürün için bulabileceğiniz en avantajlı matkap fiyatları Tekzen farkıyla satışa sunuluyor.

Matkap Kullanırken Dikkat edilmesi Gerekenler

Matkap ile ahşap, beton veya demir gibi metal yüzeyleri delerken her bir yüzey cinsi için farklı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Beton yüzeyler üzerinde çalışırken, delik açılan noktanın altına bir gazete kâğıdı ya da bir bez serilmesi iyi olacaktır. Ayrıca kullanılan matkap ucunun da beton yüzeyi delmeye uygun olması da oldukça önemli. Aksi halde ya uç kırılır ya da bitirmek istediğiniz iş yarım kalır. Tahta yüzeyleri delerken, uç dışında dikkat edilecek husus, yüzeyin cilalı olup olmamasıdır. Yüzey cilalıysa matkap sıkıca tutulup ürünün elinizden kaymaması sağlanmalıdır. Metal yüzeylerde çalışırken ise matkap ucuna sürülecek az miktarda terebentin, delme işlemini yaparken size yardımcı olacaktır. Son olarak elektrikli matkap kullanıyorsanız ciddi yaralanmalar ve elektrik çarpmalarından korunmak adına ürünün kablolarının kırık ya da hasarlı olmadığından emin olmanızda fayda var.

Profesyonel Matkap Seti ile Yarı Yolda Kalmayın

Gerek hobi olarak gerek profesyonel anlamda yapılsın, tüm delme işlemlerinde kullanılan matkap, uçları olmadığı takdirde işlevsizdir. Tekzen kalitesindeki Matkap seti içinde farklı boyutlarda uç ve yine çeşitli büyüklükte dübeller bulunur. Hatta bazı setler spesifik işlemler için gerekecek malzemeleri içerir. Örneğin, Tekzen’de satılan ağaç matkap setini yumuşak ağaç parkelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı büyüklükte beş adet uç içeren setle de beton yüzeyleri delmek oldukça kolay.

Bu El Aletleri ile Kendi İşinizi Kendiniz Yapın

Ahşap keskiden, anahtarlara, demir kesme makaslarından, falçatalara ve kargaburundan kontrol kalemine kadar onlarca farklı markadan binlerce çeşit içeren el aletleri kategorisi, Tekzen’de öne çıkan ürün grupları arasında yer alır. Vidalama yaparken süreyi kısaltmak ve işi kolaylaştırmak adına bir topaç tornavida seti kullanılabilirken, beş adet yedek bıçağıyla gelen metal falçata, kazıma işlemleri için en büyük yardımcınız olacaktır.

Kompresörden Jeneratöre Aradığınız Makineler Tekzen’de

Sağlam yapısı, kullanışlı modelleri ve teknolojik tasarımlarıyla birçok amaçla kullanılabilecek makineler, Tekzen’de zengin ürün çeşitliliğiyle satışa sunuluyor. Basınçlı yıkama makineleri, daire testereler, ısı ve nem ölçerler, karot makineleri, jeneratörler, lehim ve havyalar, planyalar ve lazer metreler gibi onlarca çeşitten ürüne tek tıkla ulaşabilir ve hepsini en avantajlı fiyatlarla sepetinize atabilirsiniz.

Matkap Kullanarak Kesme İşlemi Nasıl Yapılır

Plastik bir boruyu ya da plastik bir mobilya parçasını kesmek için uygun aletiniz yoksa, bu işlemi bir matkap kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz. Öncelikle orta kalınlıkta bir kartonu yuvarlak biçimde kesin. Ortasında bir delik açın ve matkap ucunu açtığınız delikten geçirip somunla sabitleyin. Böylece elde ettiğiniz daire testereyle dilediğiniz plastik yüzeyleri sorunsuz kesebilirsiniz. Siz de ister darbeli ister darbesiz ihtiyacınız olan delgi ürününü birbirinden avantajlı matkap fiyatları ile Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT