Toplam 217 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Makineler


Pratik ve kullanışlı modelleri, dayanıklı ve teknolojik tasarımları ile makineler kategorisinde gerek duyduğunuz tüm teknik işler için, aradığınız farklı cihazları kolayca bulabilirsiniz.

 

Veta, Black & Decker, DBK, Einhell, Dewalt, Tekzen, Bosh, KL, Maestro, SKIL, Agromak, Federal Power gibi kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerinin yer aldığı kategoride, pek çok ürün bir arada sunuluyor. Akülü denetim kameraları, akü şarj cihazları, bantlama, çivi çakma, basınçlı yıkama, kaynak, sunta kesme makineleri, daire testereler, frezeler, dekupaj ve tezgah tipi testereler, kompresörler, metal kesme aletleri, motorlar, döşeme tabancaları, jeneratörler, karıştırıcılar, sıcak hava tabancaları, matkaplar, kırıcı ve deliciler, zımpara makinası ve akülü vidalama seti gibi ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Evlerinizde, garajlarınızda, depolarınızda veya profesyonel iş alanlarınızda kullanabileceğiniz güvenilir markalara ait, ihtiyaç duyduğunuz tüm teknik aygıtları ve el aletlerini farklı makine firmaları arasından seçebilirsiniz. Profesyonel ya da kişisel kullanım için tercih edebileceğiniz çeşitli özellik ve kapasitedeki ürünler arasından, kendi kullanım şeklinize ve amacınıza uyum sağlayacak, kullanıcısına doğru ve verimli hizmet edecek ürünü tercih edebilirsiniz.

 

Onlarca alt kategorideki, yüzlerce ürün sayesinde kendi iş takımınızı sektörün en iyi markaları ve Tekzen güvencesiyle oluşturabilirsiniz. Uzun kullanım ömrü sunan dayanıklı ürünlerle güvenle çalışabilirsiniz. İster profesyonel, ister eğitim amaçlı, isterseniz de hobi olarak mobilya ve aksesuar yapımında kullanmak için tercih edebileceğiniz modelleri ve aksesuarları bu kategoride bulabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile hırdavat & el aletleri kategorisinin altındaki bu kategoriden bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünlerin detaylı özelliklerini görebilir, anında satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT