Toplam 208 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Prizler ve Anahtarlar


Viko Karre Anahtar Krem
Viko Karre Anahtar Krem
Temin Edilemiyor
Çerçeve 3'lü Krem Karre Viko
Çerçeve 3'lü Krem Karre Viko
Sadece Mağazada
64,99 TL
Makel Mimoza Numeris - M12014 Beyaz
Makel Mimoza Numeris - M12014
Sadece Mağazada
59,99 TL
Makel Karea Beyaz Vavien - B56001005
Makel Karea Beyaz Vavien - B56001005
Sadece Mağazada
69,99 TL
Ürün görseli hazırlanıyor
Karea Beyaz Nümeris Makel-B56001014
Sadece Mağazada
74,99 TL
Ürün görseli hazırlanıyor
Karea Krem Veavien Makel - M56010005
Sadece Mağazada
74,99 TL

Uygun Fiyatlı ve Uzun Ömürlü Priz Modelleri Tekzen’de!

Gelişen teknolojiyle birlikte elektrik, hayatınızda önemli bir yer teşkil ediyor. Elektriğe güvenli ve sağlıklı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan en önemli unsurlar ise priz ve anahtarlar oluyor. Elektrik akımını cihazlarınıza hızlı bir şekilde iletmeye yarayan uygun fiyatlı priz modelleri Tekzen’de sizleri bekliyor. Günlük hayatınızın bir parçası olan bu ürünler, tüm yaşam alanlarınızdaki yerini alıyor. Lambalarınızı kontrollü bir şekilde açıp kapatmanızı sağlayan elektrik anahtarı, genellikle prizlerin yanında konumlandırılıyor. Elektrik düğmesi olarak da bilinen bu anahtarlar, kapalı konumda akımın geçişine izin veren ve aydınlatma aracınızı çalıştıran olmazsa olmaz bir devre elamanı olarak karşınıza çıkıyor. Tekzen kalitesiyle sizlere sunulan onlarca farklı model, uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getiriyor.

Güvenliğiniz Ön Planda Tutularak Tasarlanan Prizler

Tekzen priz modelleri, sizlerin güvenliği ön planda tutularak özenle tasarlanıyor. Makel defne topraklı priz, kullanıcıların beğenisini kazanan bir seri oluyor. Yanmaz plastikten üretilen gövdesi, olası kazaların önüne geçiyor. Toprak ucu bulunan bu ürünler, sistemde fazladan elektrik veya bir kaçak bulunduğunda bu akımı güvenli bir şekilde toprağa aktarıyor. Bu sayede, elektrik kaçağından oluşabilecek kazaları engelliyor. Deformasyona dayanıklı tırnaklara sahip oluyor. Kolay montaj özelliğiyle dikkatleri çekiyor. Viko priz modelleri, tecrübe birikimi ve üstün kalitesiyle gözler önüne serilen bir diğer ürün serisi oluyor. Zarif tasarımları ile estetik bir duruş sergiliyor. Çocuk korumalı kapaklara sahip olabilen bu ürünler, çocukların merakları sonucu oluşabilecek kazaları ortadan kaldırıyor. Geniş ailelerin tercihi kapaklı priz modellerinden yana oluyor. Ayrıca, suya ve toza karşı gösterdikleri maksimum dayanıklılıklarıyla da sizlere uzun süreli bir koruma sağlıyor.

Şık Tasarımlara Sahip Olan Elektrik Prizleri

İşlevi dolayısıyla yaşam alanlarında göz önünde bulunan prizler, şık tasarımlarıyla bulunduğu ortamın görüntüsünü zenginleştiriyor. Kare ve oval şekilleriyle sizlere sunuluyor. Beyaz, gri, metalik gümüş, krem, doğal kahve, beyaz altın ve diğer renk tonlarıyla dekorasyonlarınızı tamamlıyor. Gri priz kullanıcıların en çok tercih ettiği renkler arasında yer alıyor. Her tarza hitap eden priz modelleri, tekli ve ikili priz çerçeveleri ile özelleştirilebiliyor. Anahtarlı elektrik prizi ise üzerinde bulunan anahtar detayıyla akım geçişini dilediğiniz zaman açıp kapatabilmenize yardımcı oluyor. Prizinizi kullanacağınız zaman anahtar yardımıyla akım geçişini sağlamanız ve kullanmadığınız zaman engellemeniz kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini koruma altına alıyor. Priz üzerinde yer alan bu anahtar, özgün bir görünüm de kazandırıyor.

Tekzen Anahtarlar Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Light anahtarı olarak da isimlendirilen lamba anahtarı, özellikle evlerde aydınlatma araçlarınıza güvenli bir şekilde elektrik iletimini sağlayan elemanlar oluyor. Viko anahtar serisi kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Tek bir dokunuşla lambalarınızı çalıştırabilen anahtarlar, aydınlık bir ortamın vazgeçilmez unsurlarından biri olarak karşınıza çıkıyor. Farklı kullanım alanlarına uygun alternatif çözümleri sizlere sunan anahtar modelleri, minimalist detaylarıyla dikkatleri çekiyor. Easy connect özelliği ile elektrik kablosuna kolay bir şekilde bağlanabiliyor ve yuvasına sağlam bir şekilde oturuyor. Sahip olduğu fonksiyonel özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor.

Farklı Kullanım Amaçlarına Hitap Eden Elektrik Anahtar Çeşitleri

Tekzen sizlere sunduğu elektrik anahtar çeşitleri ile tüm ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılıyor. Farklı kullanım amaçlarına hitap eden priz anahtar modelleri içerisinde komütatör anahtarlar çokça tercih ediliyor. İki grup lambayı yakıp söndürebilme özelliğine sahip olan bu ürünler, birini ya da hepsini aynı anda çalıştırabiliyor. Mutlusan vidalı inox komütatör, şık tasarımı ve işlevselliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanan bir ürün oluyor. Dimmer anahtar ise kendi istek ve ihtiyacınıza uygun parlaklık kontrolü yapabilmenizi sağlayan bir model olarak karşınıza çıkıyor. Döndürülebilir tuşu pratik bir kullanımı beraberinde getiriyor.

İhtiyacınıza Uygun Priz ve Anahtar İçin Doğru Adres Tekzen!

Modern hayatın gereksinimleri doğrultusunda titizlikle tasarlanan birbirinden kullanışlı anahtar priz modelleri Tekzen ile sizlerle buluşuyor. Priz çeşitleri farklı kullanım alanlarına göre özelleştirilebiliyor. Data prizi, internet bağlantılarınız için; TV anten ve uydu prizi ise anten ve televizyon çıkışlarınız için uygun bağlantı noktalarına sahip oluyor. Geniş ürün yelpazesi içerisinden sahip olabileceğiniz onlarca farklı model, sizlerin beğenisine sunuluyor. Anahtar ve priz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Tekzen ürün sayfasını hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT