Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Hobi


Tekzen JP109 Ahşap Maket Motosiklet
Tekzen JP109 Ahşap Maket Motosiklet
Sadece Mağazada
79,99 TL
Oyun Seti 5'li İthal
Oyun Seti 5'li İthal
Temin Edilemiyor
Tekzen Ahşap Maket Geyik JP226
Tekzen Ahşap Maket Geyik JP226
Sadece Mağazada
79,99 TL
Tekzen Ahşap Maket Uçak JP270
Tekzen Ahşap Maket Uçak JP270
Sadece Mağazada
79,99 TL
Tekzen Ahşap Maket Motorsiklet JP260
Tekzen Ahşap Maket Motorsiklet JP260
Sadece Mağazada
79,99 TL
Tekzen Ahşap Maket Bisiklet JP271
Tekzen Ahşap Maket Bisiklet JP271
Sadece Mağazada
79,99 TL
Tekzen Ahşap Maket Köpek JP111
Tekzen Ahşap Maket Köpek JP111
Sadece Mağazada
79,99 TL

Hobi Ürünleri

Boş zamanları en verimli şekilde değerlendirmenin ve günün yorgunluğunu atmanın en dingin yolu olan hobiler için gerekli tüm malzemeler Tekzen'de! Doğanın ilhamıyla iç içe olmak isteyenler için boyanabilir ahşap maketler, dostlarla keyifli bir akşam için eğlenceli iskambil kağıdı oyunları ve çok daha fazlasına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Kutu Oyunları Nelerdir ve Nasıl Seçilmelidir?

Kutu oyunları, özellikle ev içinde eğlenceli zaman geçirebilmek için sıklıkla tercih edilen ve isminden de anlaşılacağı üzere bir kutu içerisine sığabilecek boyutta olan oyunlardır. Her bir kutu oyununun kendine özgü kuralları vardır ve hemen hemen hepsi çok kişiyle oynamaya elverişli ürünlerdir. Genellikle karton bir zemin üzerinde oynanan bu oyunlar; strateji, aile, çocuk gibi pek çok farklı kategoride temin edilebilir.

Kutu oyunları seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle, oyunu kimlerin oynayacağının belirlenmesi gerekir. Kalabalık gruplar için tabu benzeri oyunlar oldukça eğlencelidir. Çocukların oynayacağı oyunlar için ise daha basit kuralları olan seçimler yapılabilir.

Ahşap Maketler Nasıl Boyanır?

Hem ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan hem de koleksiyonerler tarafından oldukça sevilen ahşap maketler, Tekzen farkıyla sizlere ulaşıyor. Orijinal tasarımları ve zarif işçilikleriyle hoş bir görünüm sergileyen maketler, uygun boyalar ile kolaylıkla boyanabilir. Bu maketleri boyamak için özel olarak ahşap yüzeyler için geliştirilmiş ahşap boyaları kullanılabilir. Bunun yanında, pek çok farklı yüzey tipinde kullanılabilen multisurface boyalar da tercih edilebilir.

Boyamanın yanı sıra farklı dekoratif parçalarla da ahşap maketlerin yüzeyleri ya da belirli bölümleri kaplanabilir. Minik çakıl parçaları ile detayları kuvvetlendirebilir ya da renkli cam kesikleri ile ışıl ışıl bir tasarım yaratabilirsiniz. Farklı katmanlardan oluşan maketlerin her bir katmanı farklı doku oluşturacak materyaller tercih edebilirsiniz.

Helikopter Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Tekzen'de süpermarket&petshop kategorisinde bulabileceğiniz hobi ürünleri, kişisel zevklerinize uygun olarak seçebileceğiniz pek çok farklı ürün türü içerir. Bunlardan yalnızca bir tanesi olan helikopterler, seveni çok fazla olan hobi çeşitleridir. Gerçeğini aratmayacak dış tasarım ve teknik özellikleriyle dikkat çeken helikopterler, uzaktan kumanda kullanımıyla eğlenceyi bir tık öteye taşıyor.

Helikopter satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bunlarda ilki, helikopterin tam dolu şarjla kullanım süresidir. Kullanım süresi kısa olan ürünler eğlenceyi yarıda kesmenize sebep olabilir. Havada asılı kalabilme özelliği, sağlam bir dış kasa, darbelere karşı dayanıklı gövde yapısı, yön ve hareket kabiliyeti, ışık ve lambalar, ağırlık gibi özelliklerin de satın almadan önce incelenmesinde fayda var.

Hobi Ürünleri Fiyatları Ne Kadardır?

Kuruluşundan bu yana her zaman kullanıcılarının memnuniyetini ilke edinen Tekzen, hobi ürünlerinde de herkese uygun fiyat aralıkları ile müşterilerinden tam puan almaya devam ediyor. Helikopter, kutu oyunu, maketler ve diğer hobi ürünü türlerinde geniş bir fiyat yelpazesi sizleri bekliyor. Hayallerinize uygun özellikleri belirleyin, en uygun fiyatlar ve Tekzen güvencesi ile kolaylıkla satın alın!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT