Toplam 27 üründen, 1-27 arası gösteriliyor.

Dekupaj Testere Ucu


Maestro Dekupaj Uç 5Li
Maestro Dekupaj Uç 5Li
Temin Edilemiyor

Hırdavat & el aletleri kategorisindeki makine aksesuarları altında yer alan bölümden tekli  inox paslanmaz  buz ürün modelinden ahşap plastik ürün modeline, ahşap ve sunta kesme setinden ahşap plastik kavisli kesim ürün çeşidine, ahşap metal kesim setlerinden ahşap için daire ürün modeline kadar farklı dekupaj uçları çeşitlerine ulaşabilirsiniz.


Bu bölümden ihtiyacınıza en uygun şekilde işlerinizi kolaylaştıran dekupaj testere ucu ve dekupaj testere bıçağı modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Alüminyumda özel kesim için olan ürün çeşidini tercih edebileceğiniz gibi metal kesim için üretilmiş olan modeli ya da ağaçta hızlı kesim için ideal olan ürünü seçebilirsiniz.


Ayrıca kurban kesimi, dondurulmuş malzemeler ya da buz için kullanımı uygun olan paslanmış çelikten üretilmiş olan inox paslanmaz buz modelini ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Bunun yanında ahşap sunta temiz kesim ürünü, ürün yedeği modelleri, seramikte özel kesim için olan ürün çeşidi yanında ahşapta hızlı ve kaba kesim yapabilen tilki kuyruğu modeline de bu bölümden rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Bölümden tüm delme, vidalama, raspalama işlemlerinde kullanabileceğiniz maestro 12 Volt 3’lü sete ulaşarak, ihtiyaç duyduğunuz her an ürünün pratik kullanımından yararlanabilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra ahşap, plastik hassas ve kavisli kesim özelliği bulunan U tipi ahşap ürün modelini seçerek de ihtiyacınıza göre kullanımı kolaylığı sağlayabilirsiniz.


İhtiyaç duyduğunuz her an hayatınızı oldukça kolaylaştıracak olan dekupaj uçları fiyatları ise ürün modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterdiği için, dilerseniz bu bölümden ürünlerin üzerine tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilir ve ürün çeşitlerini tekli ya da setler halinde Tekzen kalitesi ile kolaylıkla satın  alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT