Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Mutfak Modelleri

Evlerin vazgeçilmezlerinden olan mutfakların dizaynı ve tasarımı birçok kişinin en çok dikkat ettiği detaylar arasındadır. Tekzen.com.tr’de bulabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli mutfak dolabı modelleri mutfaklarınıza ayrı bir hava katacak. Hazır mutfak dolabı çeşitlerinin içerisinden mutfağınızın dekoruna uygun bir ürünü seçebilirsiniz.

Mutfağınıza Uygun Dolap Seçimi Nasıl Olmalı?

Hazır mutfak ve mutfak araç gereçleri içerisinden mutfağınıza uygun dolap seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekenlerin başında renk uyumu gelmektedir. Mutfak duvarlarınızın ve diğer mobilyaların renkleri ile alacağınız mutfak dolaplarının renkleri birbirine uyumlu olmalıdır. Eğer mutfağınızın duvarları sade renkli ise dolapları canlı renklerle alarak mutfağa hareketlilik katabilirsiniz.

Mutfak dolabı seçerken alacağınız dolabın mutfağın dekoruna da uyumlu olması önemlidir. Eğer klasik tarzda bir mutfağınız varsa dolapların renk ve tarzını beğenirken, mutfağa uyumunu düşünerek, klasik hatlara sahip modellerden seçmeniz bütünlük oluşturacaktır.

Mutfak Dolabı Rengi Nasıl Seçilir?

Hazır mutfak dolabı rengi seçilirken mutfak duvarlarının ve mobilyalarının renkleri önem taşımaktadır. Mutfak masası ve mutfakta bulunan diğer mobilyaların renkleri ile uyumlu mutfak dolabı seçimi mutfağınızı tamamlayacak ve mutfağa ayrı bir hava katacaktır. Ayrıca renklerin birbirini tamamlayan renkler olması da önem taşımaktadır.

Mutfak dolabı renkleri seçilirken sade renkler tercih edebileceğiniz gibi karışık renkli modeller de alabilirsiniz. Bazı modellerde dolap kulplarına ve kenarlarına eklenen renkli detaylar sayesinde mutfağınıza zarif ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Mutfak Rengi Nasıl Seçilir?

Mutfak rengi seçiminde mutfak dolabı modelleri olduğu kadar mutfağı ne sıklıkta kullanacağınız da çok önem taşımaktadır. Eğer mutfağı sıklıkla kullanıyorsanız seçeceğiniz renklerin zamanla oluşan toz ve lekeleri çok göstermeyen tarzda olması önemlidir.

Mutfak rengi seçiminde bir diğer önemli unsur da renklerin mutfak araç gereçleri ile uyumlu ve birbirini tamamlayan renkler olmasıdır. Canlı renkler seçerek mutfağınıza hareketlilik katabileceğiniz gibi sade renkler tercih edip mutfağınızda sakinlik havası oluşturabilirsiniz. Özellikle açık yeşil ve buz mavisi gibi renkler sadelikleriyle mutfağa sakinlik katacaktır.

Mutfak Dolabı Nasıl Düzenlenir?

Mutfak dolabı düzenlenirken öncelikle dolap içerisinde bulunan mutfak gereçleri düzenlenmelidir. Mutfak dolabı içerisindeki eşyaları farklı kategorilere ayırıp, farklı gruptaki eşyaları farklı yerlere koymanız gereken düzeni sağlayacaktır. Ayrıca mutfakta iş yaparken eşyaları kolay bulmanız açısından da önemlidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT