Toplam 208 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Plastik Takım Çantaları


Plastik Takım Çanta Modelleri

İş hayatının yanı sıra evlerde de kullanılabilen plastik takım çantası modelleri, el aletlerini muhafaza etmenizi ve bunları düzenli bir şekilde tutmanızı sağlar. Tamirat işlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm hırdavat ve ev aletlerinin yanı sıra en ideal takım sandığı modellerini Tekzen’de bulabilirsiniz.

Takım Çantası Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Alet çantası satın alırken öncelikle kullanacağınız alana göre bir seçim yapmalısınız. İş yerlerinde kullanılan hırdavat çantası malzeme çeşitliliği açısından daha büyük boyutlarda seçilmelidir. Şantiye gibi büyük alanlarda kullanılan bu çantaların kolay taşınabilmesi için çek çek ya da tekerlekli olması pratik bir kullanım imkanı yaratır.

Ev ya da iş yerlerinde daha basit işlerde kullanmak üzere alacağınız takım çantası modelinin çok yer kaplamayan ve ağır olmayan modellerden seçmeniz avantaj sağlar. Ayrıca çocukların erişmesini engellemek amacı ile kilit mekanizması olan alet çantaları da güvenli bir kullanım sağlar.

Takım Çantası Nasıl Yerleştirilir?

Tamir ya da dekorasyon işleri esnasında kullanacağınız aletlerin düzenli olması ve aradığınız alete tek seferde ulaşabilmeniz oldukça önemlidir. Özellikle vida, çivi ve dübel gibi küçük parçaların dağınıklık yaratmadan korunması için takım çantaları içinde yer alan küçük çekmece ya da bölmeleri kullanabilirsiniz.

Değişik ölçü ve özelliklere sahip olan aletlerinizi çanta içinde yer alan uygun genişlikteki raf, dolap ya da çekmeceye yerleştirerek gerekli düzeni sağlayabilirsiniz. Portatif yapıdaki alet çantası modelleri en sık kullandığınız ve ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri bir arada tutarak kolayca ayırmanızı sağlar.

Takım Çantasında Bulunması Gerekenler

Ufak tefek tamiratlara yönelik olarak takım çantası içinde; yıldız ve düz tornavida, çekiç, pense, karga burun, keski, İngiliz anahtarı, çivi, vida, dübel, bant ve maket bıçağı gibi malzemeler ilk sıralarda yer alır.

Alet çantası seçerken uygun genişlikte ve aletleri düzenli yerleştirebilmek için yeterli göz ya da cep sayısının olmasına dikkat edilmesi gerekir. Katlanabilir özellikteki alet çantaları ise tüm malzemeleri az yer kaplayacak şekilde taşımanızı sağlar. Matkap gibi daha geniş yer kaplayan malzemeler için büyük çantaların tercih edilmesi gerekir.

Takım Çantası Çeşitleri ve Fiyatları

Takım çantası fiyatları taşımış olduğu özelliklere ve ebatlarına göre farklılık gösterir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ve çok sayıda değişik seçeceği bulabileceğiniz malzeme çantası modellerine Tekzen güvencesi ile sahip olmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT