Toplam 56 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Plastik Takım Çantaları


Katlanabilir Kasa
Katlanabilir Kasa
Temin Edilemiyor
Mano Organizer 5''
Mano Organizer 5''
Temin Edilemiyor
Mano Organizer 10''
Mano Organizer 10''
Temin Edilemiyor
Mano Organizer 7''
Mano Organizer 7''
Temin Edilemiyor
Mano Organizer 13''
Mano Organizer 13''
Temin Edilemiyor
Org 24'' Organizer
Org 24'' Organizer
Temin Edilemiyor

En Sağlam ve Ucuz Plastik Takım Çantaları Tekzen’de!

hırdavat ve el aletleri başta olmak üzere birçok malzemeyi içerisinde pratik bir şekilde saklayabileceğiniz plastik takım çantaları, en sağlam ve ucuz modelleriyle Tekzen’de sizleri bekler. İster iş yerinde ister evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz plastik malzeme çantası, hırdavat ve el aletlerini güvenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Özellikle tamirat işlerinde sıklıkla ihtiyaç duyduğunuz ve organizer işlevi gören bu ürünleri hemen şimdi yakından inceleyebilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıran Plastik Takım Çantası Özellikleri

Plastik alet çantası olarak da bilinen takım çantaları, özel tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırır. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlayan farklı bölümlere sahip olmaları, bu ürünlerin ön plana çıkan özellikleri arasındadır. Kolay bir şekilde taşınabilen plastik alet kutusu, her evde mutlaka olması gereken yardımcılardan biridir. bez takım çantaları olarak da karşınıza çıkabilen bu ürünler, tekerlekli modelleri ile şantiye gibi büyük iş alanlarında pratik bir kullanım sunar. Alandan tasarruf etmenizi sağlayan plastik takım çantaları ile çeşitli malzemelerinizi kategorize bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Her İhtiyaca ve İsteğe Uygun Plastik Takım Çantası Modelleri

İster evdeki ufak tefek tamirat işleri için ister işiniz gereğince bir plastik tamir çantası ihtiyacı duyun her isteğe ve ihtiyaca uygun modellere hemen şimdi ulaşabilirsiniz. Maestro Takım Çantası 16' Siyah Kapak seçeneği, darbeye dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan bir model olur. 360 dereceye kadar alev almayan bu model, geniş hacme sahip kapaklı bölmeleri ile benzersiz bir kullanım imkanı tanır. Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir diğer model ise Mano Lüx Avadanlık 152x245x122 mm-r-20 seçeneği olur. Bu model, çeşitli ürünleri üst üste dizerek saklayabilmenizi ve alandan tasarruf edebilmenizi sağlar. Takım çantaları, avadanlık ver organizerler ve daha fazlası için doğru adrestesiniz.

Plastik Takım Çantası Nasıl Kullanılır?

Tamir, onarım, dekorasyon gibi işlerde aletlere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayan plastik hırdavat çantası; aradığınız aleti tek seferde bulabilmenize yardımcı olur. Sert plastik taşıma çantası olarak da bilinen bu ürünlerin nasıl kullanıldığı kullanıcılar tarafından merak edilen konular arasında yer alır. Plastik organizer taşıma çantası kullanımında ilk olarak çivi, vida, dübel gibi küçük parçaların gruplandırılarak çanta içerisindeki küçük bölme ve çekmecelere yerleştirilmesi tavsiye edilir. Farklı boyutlara sahip olan diğer aletleri ise ürünün çekmece ve raf gibi diğer bölümlerine yerleştirerek düzen oluşturabilirsiniz. Taşınabilir yapıya sahip olan bu ürünlerin kullanımında en sık kullandığınızı aletleri içerisine yerleştirmeniz sizlere kolaylık sağlayabilir.

Plastik Takım Çantası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düz tornavida, çivi, maket bıçağı, çekiç, İngiliz anahtarı ve daha birçok aleti içerisinde güvenli bir şekilde saklamanıza imkan tanıyan plastik ucuz takım çantası seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Öncelikle seçeceğiniz ürünü kullanım alanınız ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tercih etmeniz önerilir. İş yerinizde kullanacağınız bir plastik organizer çantası seçimi yapıyorsanız daha geniş iç hacme ve çoklu bölmelere sahip olan modellere yönelebilirsiniz. Küçük ve kaybolma ihtimali yüksek olan malzemelerinizi özel olarak saklamak istiyorsanız plastik vida çantası modellerine göz atabilirsiniz.

Aradığınız Plastik Takım Çantası Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Ebat, renk, bölme sayısı ve diğer özelliklerine göre değişkenlik gösteren plastik takım çantaları; onlarca farklı model seçeneği ve yüksek kalitesiyle Tekzen’de sizlerle buluşur. alüminyum takım çantası gibi farklı materyallerden üretilen modelleri de bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat aralıklarıyla beğenilerinizi kazanır. Aradığınız bütçe dostu plastik takım çantası fiyatları ve daha fazlası için adresiniz Tekzen olur. Ayrıca, soyunma dolapları için de Tekzen en doğru adres.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT