Toplam 121 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Plastik Takım Çantaları


Hırdavat & El Aletleri'nin alt kategorisi olan Takım Çanta ve Dolapları bölümünde yer plastik takım çantaları ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Profesyonel ve teknik alanlarda kullanılabilecek olan plastik takım çantası modellerinin yanı sıra kategoride gündelik kullanım ve ev içi kullanıma uygun modeller de yer alıyor.


Alet saklama, taşıma gibi işlevleri barındıran modellerin yanı sıra kategori; dizmeli bölme, kapaklı göz gibi takım çantası özellikleri sayesinde kullanım opsiyonlarını zenginleştiren ürünlere ev sahipliği yapıyor. Kapaklı, sürgülü, tekerlekli takım çantası modelleri, elektrikçi, tesisatçı, servis ve onarım gibi işlerle ilgilenen profesyonel kullanıcılar için meslek hayatlarında aradıkları işlevsellikleri vaat ediyorlar.


Bunun yanı sıra ev, ofis gibi alanlar için kapaklı ve portatif takım sandıkları da kategoride bulunan ürünler arasında yer alıyor. Vida, çivi gibi küçük alet edevatların kolay bir şekilde istiflenebileceği bölme ve gözleri sayesinde ürünler kullanıcılarına üst düzey bir fonksiyonellik sunuyorlar. Alet ve edevatların güvenli bir şekilde saklanmasını ve taşınmasını sağlayan emniyet kilitli modeller ise kullanıcının kullanım alanlarını çeşitlendiriyorlar. Ayrıca sundukları üst düzey portatiflikle her kullanım ihtiyacına yanıt veren dizmeli ve bölmeli modeller, profesyonellere araç ve gereçlerini sistemli bir şekilde saklayabilme imkanı veriyor.


Alternatif kullanım ihtiyaçlarına yanıt verebilecek nitelikte ürünlerle dikkat çeken plastik takım çantaları kategorisi Agromark, Astor, ASZ, Black & Decker, Elta, İzeltaş, Keter, Maestro, Mano, Modelux gibi alanında başarılı markaların ürünlerine ev sahipliği yapıyor. Tekzen güvencesi ihtiyacınıza en uygun olan ürünleri çeşitli özellikleri ile inceleyebilir, bütçenize en uygun olan modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT