Toplam 52 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Yatak Odası Tekstili


Yatak Odası Tekstili Ürünleri

Tekzen ev tekstili ürünleri içinde yer alan çok sayıda yatak odası tekstil ürünü, yataklarınızı korurken kalitesi ile rahat bir uyku uyumanızı sağlar. Değişik renk ve desenlere sahip olan nevresim, pike takımları çift kişilik ve tek kişilik seçenekler sunuyor. Çarşaf, nevresim ve yastık kılıfı dışında battaniye ve alez çeşitlerini de Tekzen'de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Nevresim Takımı Nasıl Seçilmeli?

Ev tekstili ve dekorasyonu içinde önemli bir yeri olan nevresim takımı seçerken cildiniz ile uyumlu nefes alabilen yapıdaki kumaşları tercih etmelisiniz. Bunun dışında yatak ve yorgan ebatlarınızı bilerek uygun ölçülerdeki ürünü seçmelisiniz. Tek kişilik ya da çift kişilik nevresim takımı seçenekleri içinden tercihinizi yaparken rahat ve sağlıklı bir uyku uyuyabilmek için kullanacağınız mevsime uygun olan kumaş türünü seçmelisiniz.

Yatak odası dekorasyonunuza uyumlu nevresim takımı seçerken eğer sakinleştirici bir ortam yaratmak isterseniz soft renklere yönelmelisiniz. Sıcak bir ortam yaratmak için daha canlı renklerin yanı sıra desenli olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Nevresim Takımı Nasıl Katlanır?

Yatak odası tekstil ürünleri içinde nevresim takımlarınızı ütülemeye gerek kalmadan katlamak için çamaşır makinesinden çıkardıktan hemen sonra katlayabilirsiniz. Bu yöntemi uygularken nevresiminizin iki köşesini üst üste getirin. Ardından aynı şekilde diğer iki köşeyi de üst üste gelecek şekilde katlayın. Nevresiminizin boyutuna göre bu işlemi bir kat daha gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde düzgünce katladığınız nevresim takımınızı elinizle düzelterek kurumaya bırakabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonun en önemli parçası olan nevresim takımlarını daha az yer kaplayacak şekilde katlamak için yastık kılıflarından birinin içine diğer takımı uygun bir biçimde katlayarak yerleştirebilirsiniz. Lastikli çarşafları ise büzgülü köşelerinden tutup üst üste koyun, düz bir duruş yakaladıktan sonra dikdörtgen biçiminde kolayca katlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yastık Kılıfı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Rahat ve sağlıklı bir uyku için için yastık kılıfı seçerken anti alerjik kumaşları seçmeye özen göstermelisiniz. Terletmeyen teri emen kumaşlardan üretilen yastık kılıfları cilt sağlığınız açısından da oldukça önemlidir. Yastığınızın ebatları ile uyumlu olan değişik tasarımlara sahip yastık kılıfı seçeneklerini Tekzen ev tekstili ürünleri arasında kolayca bulabilirsiniz.

Uyku esnasında başınızı koyduğumuz yastıkların mantar, küf ve bakterilere karşı koruyucu yapıya sahip olması önemlidir. Ayrıca sağlığınıza uygun ve rahat bir kullanım gerçekleştirmek için yastıklarınız için yastık alezleri de kullanabilirsiniz. Yastığınızı uzun ömürlü ve hijyenik bir biçimde kullanmanız için ayrıca yastık alezi de kullanabilirsiniz. Her zevke ve dekorasyona uyum sağlayabilecek yastık kılıfı modellerini Tekzen'de kolayca bulabilirsiniz.

Nevresim Takımları Nasıl Temizlenmelidir?

Nevresim takımlarının hijyen açısından ve uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak için düzenli aralıklarda ve doğru bir şekilde yıkanması önemlidir. Nevresim takımlarınızı yıkarken kumaş ve iplik türüne uygun olacak şekilde çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Dekoratif ve şık görünümler elde edebileceğiniz son derece kaliteli ve konforlu Tekzen uyku seti seçenekleri içinden tercihinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT