Toplam 1267 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Oturma Odası


Sandalyeler, aynalar, kitaplıklar, bebek odası ve yatak odası mobilyalarını mobilya kategorisinde bulabilir, oturma odasında kullanılan mobilya çeşitlerine ulaşabilirsiniz. 3A Mimarlık, Berjer Evi, Westinnhouse, Tekzen Home, Delcatu, Hamdeko gibi farklı markların ürünlerini bulabileceğiniz kategoriden berjer, kanepe ve koltuklar, CD’likler ve sehpa ürünlerini ayrı ayrı temin edebilir ya da oturma odası takımlarını inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Oturma odası kategorisinde ulaşacağınız bu ürünler arasında modaya uygun berjer modellerini inceleyebilirsiniz. Pembe, krem, kırmızı, sarı ve yeşil gibi düz renklerde bulacağınız bu ürünlerin modellerini karşılaştırarak dekorasyona uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz. Berjer modelleri arasında kol kısımları ile klasik bir duruşa sahip olan ürün çeşitlerini inceleyebilir, sade ürün çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Tek parçadan oluşan bu berjerler dışında ikili takımlar halinde satılan takımları da oturma odası kategorisinden temin edebilirsiniz. Düz renkli sade berjer modelleri dışında renkli çiçek ve kuş desenleri ile süslü ürünlere de ulaşabilir veya minimalist bir tarza sahip olan ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Berjer modellerinin yanında kanepe ve koltukları da kategori altında bulabilirsiniz. Şık ve modern dizaynlara sahip bu ürünlerin yanında köşe koltuklarını da inceleyebilir, farklı zevklere hitap eden ürünler arasında size uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

 

Aynı zamanda zigon sehpa ve orta sehpa çeşitlerini de oturma odası kategorisinden temin edebilirsiniz. Zigon sehpalar arasında cam ve ahşap ürünlere ulaşabilir, bu ürünlerin yanında renkli tasarımları ile dikkat çeken sehpa çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Oturma Odası dekorasyonunu farklı modellerdeki ürün çeşitleri ile Tekzen.com.tr ‘den bir tık ile yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT