Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Oturma Odası


Oturma Odası Modelleri

Oturma odası takımı, yaşam alanlarının en gözde parçaları arasında bulunuyor. Ayrıca dekorasyona sağladığı katkı bakımından da seçiminde daha özenli davranmak gerekiyor. Siz de, Tekzen koltuk takımı modelleri arasından ise dilediğiniz ürünü temin edebilirsiniz.

Oturma Odanıza Uygun Mobilya Seçimi Nasıl Olmalı?

Tekzen koltuk modelleri zengin bir ürün yelpazesine sahip olduğu için sadece ihtiyaçlara cevap vermekle kalmıyor. Aynı zamanda her zevke uygun ürün seçeneklerini de bir arada bulunduruyor. Oturma odalarında ferah bir alan yaratmak isteyenler için şık ve açık tonlara sahip modeller ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Oturma odası mobilyası seçerken zevk ve tarz öncelikli olsa da odanın alanı ile mobilyanın ebatlarının birbiri ile uyum içerisinde olması gerekiyor. Aksi halde istenen şık görüntüyü elde etmekte zorluk çekebilirsiniz.

Oturma Odası Nasıl Dekore Edilir?

Tekzen koltuk takımı modelleri özellikle modern tasarımları ile dikkat çekiyor. Peki bu dikkat çekici görüntüyü oturma odalarına taşımak için dekorasyon nasıl yapılmalıdır? Koltuk takımları ile odanın boya renginin ahenk oluşturması gerekiyor. Bunun yanı sıra tamamlayıcı ürün olan perde ve halılarda göz ardı edilmemesine dikkat etmekte yarar var.

Koltuk takımlarının, odaya yerleştirilmesinde ise odanın büyüklüğü ve biçimi önem kazanıyor. Eğer Amerikan tarzı bir oturma odasına sahipseniz koltuklardan birini mutfak ve oda arasında sınır olarak kullanabilirsiniz. Böylece hem şık hem de kullanışlı bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Oturma Odası Nasıl Boyanmalı?

Oturma odası takımının ortama maksimum fayda verebilmesi için en önemli konular arasında duvar boyası seçimi bulunuyor. Duvar boyası seçerken koltuk rengi ile birebir aynı olan renkleri seçmekten uzak durmalısınız. Bunun yerine birbirini tamamlayan ya da birbiri ile zıt renkler kullanabilirsiniz.

Son yıllarda özellikle çift renk boyama stilleri pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikler koltuk takımında da birden fazla renk kullanılıyorsa bu renklerden birini duvarın bir kısmında kullanabilirsiniz. Koyu renge sahip olan koltukların daha şık görünmesi için açık renk boya tercihi uygun olabilir.

Oturma Odası ve Aksesuar Seçenekleri

Mobilya ürün grubunda yer alan oturma grupları için tamamlayıcı seçenekler de bulabilirsiniz. Özellikle işlevselliği ile dikkat çeken sehpa ve berjer modelleri, dekorasyonda son dokunuş için mükemmel alternatifler sunuyor. Siz de Tekzen ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT