Toplam 135 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Rotüş Kalemleri


Pratik ve kullanışlı modelleri, mobilya ve derz aralarını iyileştirici özellikleri ile rötuş kalemi kategorisi içinde banyo ve mutfak gibi ıslak zeminler ve ahşap mobilyalarınız için aradığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz.


Stanley, Tekzen, Edding ve Rem gibi kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerinin yer aldığı kategoride, farklı renklerdeki derz kalemleri, çizim ipi ve mobilya rötuş kalemi gibi ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.


Banyo ve mutfaktaki fayans aralarında zamanla oluşan kötü görüntü ve renk değişimini yenileyebilmenizi sağlayan renkli derz kalemleri ve tüplerle hem dakikalar içinde derzlerin ilk günkü görüntülerine kavuşması sağlanır hem bakteri oluşumunun önüne geçilir. Derzmatik seti de sünger başlığı ile kolay kullanım imkânı sunarken taşan derzlerin temizlenmesi de set içindeki derzmatik süngeri ile kolaylaşır. Böylece derzlerin kısa sürede tertemiz bir görüntüye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik kendi fayanslarınıza uyumlu derz dolgu kalemi ile beyaz, krem, gri ve bej gibi birbirinden farklı renk seçenekleri arasından size en uygun olanı seçmeniz mümkün.


Severek kullandığınız mobilyalarınız üzerinde zaman içinde çizikler ve izler oluşması muhtemeldir. Mobilyalarınızda kamufle etmek istediğiniz çizikler ve renk değişimleri için ahşap rötuş kalemi kullanarak anında istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Böylece mobilyalarınızın ömrünü uzatabilir ve yepyeni bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri sayesinde her mobilyaya uyum sağlayabilen rötuş boya kalemi ile çizilen ya da hasar gören alanlarda çizikleri ortadan kaldırabilirsiniz.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile inşaat & boya kategorisinin altında bulunan bu kategoride, rötuş kalemi fiyatı, derz kalemleri özellikleri gibi bilgilere ulaşabilir, bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünleri anında satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT