Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Rotüş Kalemleri


En İyi Mobilya Rötuş Kalemi Fiyatları Tekzen'de!

Pek çok eşyada meydana gelen hasar ve çizikleri rötuş kalemi ile kapatmak mümkündür. Mobilya rötuş kalemi ile ev eşyalarınızdaki küçük pürüzleri kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Özellikle ekonomik ve pratik bir seçenek olmasından dolayı sıklıkla tercih edilir. Mobilyalar için kullanılan bu kalemler, farklı kullanım alanları içi farklı tasarımları ile ön plana çıkar. Örneğin "derz kalemleri" fayans aralarındaki derzleri beyazlatmak için kullanılır. Bu sayede kirli görünümden kurtulmayı sağlar. Onlarca temizlik malzemesi ise saatlerce temizlik yapmak için uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu kalemler ile çok daha pratik ve hızlı bir şekilde ideal temizliğe ulaşabilirsiniz.

Evinizin Temizlik İhtiyacı için Uygun Rötuş Kalemleri

Mobilyalar ve fayans derzleri için üretilen kalemler, özel kullanım alanlarına sahiptir. Örneğin ahşap rötuş kalemi masa, sandalye, sehpa gibi ahşap eşyalardaki çizikleri gidermek için kullanılır. Çiziğin üstüne uygulandığında anında pürüzsüz bir görünüm sunar. "Mobilya Rotüş Kalemi 5'li Muhtelif Renklerde", ahşap eşyalar için farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bu sayede farklı mobilyalara uyum sağlayabilir. Hızlı koruma ve kalıcı özelliği ile oldukça işlevlidir. Toksit içermediğinden sağlıklı bir kullanım olanağı sunar. Derzleri kolayca temizlemek için "Derz Kalemi 3 Adet Yedek Uçlu" su geçirmez özelliğe sahiptir. Ayrıca hızlı kurur ve uzun süre kalıcıdır. Farklı ihtiyaçlarınız için parke rötuş kalemi gibi çeşitler için Tekzen doğru adres.

Mobilyalarınızın Bakımı için Tekzen’e Güvenin

Gün içinde beklenmedik kazalar sonucu mobilyalar hasar alabilir, kırılabilir veya çizilebilir. Bu durumda yenilerini almak yerine onları onarmak daha hesaplıdır. Beyaz eşya rötuş kalemi bu gibi durumlar için özel olarak geliştirilmiştir. Beyaz eşyaların dış yapısın uygundur ve herhangi bir çiziğe uygulanabilir. "hızlı yapıştırıcılar" da olası hasarlara anında müdahale etmek için çok uygundur. Eşyalarınızı hızlıca yapıştırarak kullanıma devam etmenizi sağlar. Uzun süre kurumasını bekleyip tekrar zarar verme riski yaşamazsınız. Her türlü kazaya karşı hazırlıklı olmak için rötuş kalemi gibi materyalleri evinizde bulundurmalısınız.

Renkli Mobilyalar ile Evinizin Dekorasyonuna Farklılık Katın

Sahip olduğunuz mobilyaların renklerinden sıkılmış olabilirsiniz. Ayrıca pek çok pürüze sahip olabilirler. Bunun için yenilerini almanıza gerek yok. Öncelikle "ahşap boyalar" ile mobilyalarınızı dilediğiniz renge boyayabilirsiniz. Bunun için aldığınız boyanın ahşaplara uygun olduğundan emin olmalısınız. Ardından boya rötuş kalemi ile mobilyanızdaki pürüzleri giderebilirsiniz. Böylece hem çok masraf yapmamış olursunuz hem de yeni gibi mobilyalara sahip olabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınıza yeni tasarımlar ekleyerek farklı bir tarz da elde edebilirsiniz. "silikon tabancaları" yardımıyla mobilyalarınıza, ev eşyalarınıza pek çok aksesuar yapıştırabilirsiniz.

Onarım ve Tamir Konusunda Rötuş Kalemleri 1 Numara

Özellikle çocuklu bir aileyseniz, evinizin pek çok yerinde ve eşyalarınızda boya veya hasar olabilir. Bu gibi durumlarda duvarlarınızın, parkelerinizin, mobilyalarınızın eski haline dönmesini çeşitli materyallerle sağlayabilirsiniz. Örneğin duvar rötuş kalemi sayesinde duvarlarınızdaki çizikler, kazıklar, boyalar kolayca temizlenebilir. Eğer herhangi bir eşyanız kırıldıysa veya çatladıysa, "tamir yapıştırıcıları" güçlü yapıları ile eşyalarınızı yapıştırmanıza yardımcı olur. Parkelerinizdeki sorunları ise "zemin yapıştırıcıları" ile giderebilirsiniz.

Her Yerde Kullanıma Uygun Rötuş Kalemleri

Rötuş kalemlerini yalnızca evlerde temizlik ve pürüzleri gidermek amacıyla değil, arabalarda da kullanabilirsiniz. Oto rötuş kalemi araçların kaportasına uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sayede küçük çizikleri kolayca yok edebilirsiniz. Daha temiz, bakımlı ve sağlıklı bir görünüm için idealdir. Evinizdeki küçük hasarları onarmak için kolayca kullanabileceğiniz "inşaat malzemeleri" ile uygun fiyatlı bir şekilde tamir yapabilirsiniz. Farklı kullanım alanlarına hitap eden Tekzen kalitesine sahip rötuş kalemleri sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT