Toplam 277 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Boyalar


Sprey Boya Emaye Beyaz
Sprey Boya Emaye Beyaz
Temin Edilemiyor
Sprey 400ml Gümüş
Sprey 400ml Gümüş
Temin Edilemiyor
Sprey 400ml Oksit Sarı
Sprey 400ml Oksit Sarı
Temin Edilemiyor
Sprey 400ml Bordo
Sprey 400ml Bordo
Temin Edilemiyor

Evinizi Renklendirmek İçin Aradığınız Tüm Boya Çeşitleri Tekzen’de

Duvarları, kapıları hatta mobilyaları boyarken kullanabileceğiniz her türlü boya çeşidine rahatlıkla ulaşmanızı sağlayan Tekzen ile siz de evinizi baştan yaratın. Binlerce farklı üründe yer alan uygun fiyat aralıkları sayesinde hem zevklerinize uygun renkleri kullanabilir hem de kolay teknikler yardımıyla yepyeni bir görüntü oluşturabilirsiniz. Çok sayıda boya çeşidi boya tabancası ve çeşitli yardımcı malzemeler Tekzen’de sizleri bekliyor.

Boya Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Öncelikle boya yapacağınız alanın genişliği ve niteliği son derece önemlidir. Geniş ve büyük alanlarda pilli pompalı boya rulosu gibi işinizi oldukça kolaylaştıracak malzemelerden yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra boya seçiminde plastik boyalar veya silikon içeren boyalar gibi farklı özelliklere sahip ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm malzemelere Tekzen üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Boya Tabancası ile Ustaları Aratmayan İşçilik

Eskiden boya yapmak için yeterli bilginizin ve yeteneğinizin olması gerekirdi ancak günümüzde bu iş adeta çocuk oyuncağı haline geldi. Elektrikli boya tabancası gibi boya yapmayı kolaylaştıran veya pratik hale getiren ürünler sayesinde artık bir evi boyamak için günler harcamak zorunda kalmayacaksınız. Üstelik bu aletler sayesinde daha az boya ile daha fazla alana etki etme imkânına da sahip olabilirsiniz. Boya tabancaları isteyen herkesin boya yapmasına yardımcı olurken oluşabilecek boya lekelerini engellemek ve profesyonel bir işçilik çıkarmak için boya koruma örtüleri de Tekzen’de sizlere sunuluyor.

Boya Yaparken Kullanabileceğiniz Yardımcı Malzemeler

Boya yaparken işinizi kolaylaştıracak yardımcı ürünlerden de destek alabilirsiniz. Boyanın daha kusursuz görünmesini sağlamak için kullanabileceğiniz tamir macunu ihtiyacınız olan ürünlerden biri olabilir. Uygulama yapacağınız alanda daha verimli sonuç alabilmek için astar boya ya da ahşap boyalar ideal bir tercih olacaktır. Kullanım yerine göre boyayı seyreltmek için tiner gibi malzemeler işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Tavan Boyamanın İncelikleri Nelerdir?

Kapalı mekanlarda tavan çok fazla dikkat çekmese de en çok kirlenen ve yenilenmesi gereken alanlardan biridir. Düzenli aralıklarla boyanması hem temizlik hem de genel bakım açısından gereklidir. Bunun için kullanabileceğiniz bolero tavan boyası seçenekleri ile en uygun ürünlerden faydalanabilirsiniz. Bu tavan boyaları tavanda pürüzsüz bir görüntü oluşmasına yardımcı olduğu gibi oluşan leke, is gibi görüntüyü bozan sorunların da ortadan kaldırılmasını, dolayısıyla tavanın temizlenmesini sağlıyor.

Hangi Boyalar Nerede Kullanılır?

Kullanım yerine göre tercih edebileceğiniz boyalar çeşitlilik gösterecektir. İç mekanlarda kapatıcılık özelliği yüksek olan, temizlik açısından da kolaylık sağlayan yağlı boya çeşitleri tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra günümüz teknolojisi ile hazırlanan silikonlu boyalar da geniş bir kullanım alanına sahiptir. İç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da farklı niteliklerde dış cephe boyaları tercih ediliyor. Şık bir görüntü sunan çatı boyaları gibi ürünlerle üstün Tekzen kalitesini evlerinize taşıyabiliyorsunuz.

Geri Dönüşüm Projeleri İçin Kullanabileceğiniz Boya Türleri

Yıpranan mobilyalar hem eski hem de kötü bir görüntüye neden olabilir. Bu durumu engellemek için eşyalarınıza çeşitli yollarla geri dönüşüm sağlayabilirsiniz. Bu amaçla tercih edebileceğiniz ahşap boya türlerinin yanı sıra mobilyalarda oluşan hasarları engellemek için tamir macunu gibi ürünlere de başvurabilirsiniz. Boya yaparken kendi zevklerinize göre boya spatulası ile istediğiniz gibi desen oluşturabilirsiniz. Daha kolay çalışmanıza yardımcı olacak olan boya tabancaları, kullanım rahatlığı ve zengin ürün çeşitleri ile plastik boyalar, vernik, antipas astar gibi pek çok farklı ürün Tekzen kalitesiyle sizlere sunulmakta. İster profesyonel çalışmalar için ister hobi amaçlı aktiviteler için, Tekzen boya çeşitleri sizlere her daim en ideal performansı sunmayı amaçlıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT