Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

En İyi Pense Markaları Tekzen’de!

"Allen setleri" ve tornavidalar ile birlikte hırdavat ürünleri içerisinde bulabileceğiniz pense çeşitleri, en iyi markalarla Tekzen’de sizlerle buluşur. Yüksek kalitesi ile alanında ön plana çıkmayı başaran Black&Decker, Brio, Chef, Dick, Eclipse, Homecare, Stanley ve daha birçok markanın ürünlerini kolayca incelemeniz mümkündür. Özel tasarımları ile günlük hayatınızda birçok alanda ihtiyaç duyabileceğiniz pense çeşitlerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Pense Çeşitleri Nelerdir?

Fort pense, "kargaburun", ayarlı pense, segman pensesi, "kerpeten" gibi farklı çeşitleri ile karşınıza çıkan penseler; farklı özellik ve tasarımlara sahiptir. Jak pensesi çeşidi, özel üretim penseler arasında yer alır. Sıkma, kesme ve soyma yapabilen bu çeşidin yanı sıra kilitli pense, bir parçayı sabit bir şekilde tutmaya yarar. Pense türleri içerisinde öne çıkan bir diğer çeşit ayarlı penseler olur. Ayarlı pense, çene açıklığın ayarlanabildiği bir pense çeşididir. Dış segman pensesi çeşitleri ise segman çıkarıp takmayı mümkün kılar.

Pense Ne İşe Yarar?

Büyük veya küçük pense olarak karşınıza çıkabilen birçok pense türü, ortak işlevlere sahiptir. Bu ürünler; çeşitli nesneleri tutmaya, sıkmaya, kıvırmaya, kesmeye veya germeye yarar. Çift taraflı kaldıraç tekniği kullanılarak tasarlanmış olan penseler, ağız kısmında sıkma gücü sağlar. "Tornavide setleri" veya diğer ekipmanlar ile çalışırken ihtiyaç duyabileceğiniz pense seti, özel bir işlev için geliştirilmiş çeşitleriyle farklı alanlarda yaygın bir kullanıma sahiptir. Kesici veya yumuşak çene yapısına sahip küçük ve büyük pense modelleri bulmanız mümkündür. İhtiyacınıza uygun pense modelini geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabilirsiniz.

Kullanıcıların Beğenisini Kazanan Pense Modelleri

Yüksek kalitesi ile kullanıcıların beğenisini kazanan birçok pense modeli bulunur. "İZELTAŞ 3020126160 1000V İzoleli Elektrikçi Kombine Pense 160 mm" modeli, elektrik kabloları ile çalışırken aynı zamanda güvenliğinizi de sağlar. Ergonomik tutuş sağlayan bu elektrik pensesi modeli, çalışma kolaylığını da beraberinde getirir. "Orbis 55 - 100 Yaylı Eğri Dış Segman Pensesi 135 mm 90º" seçeneği ise gücü artıran sap dizaynıyla öne çıkar. Hafif yapısı ve gelişmiş tasarımıyla her pozisyonda avantajlı bir kullanım sunan bu model ile sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Pense modelleri arasından hem ihtiyacınıza uygun hem de yüksek kaliteli ürünleri bulmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Pense Çeşitlerinin Kullanım Alanları

ve diğer hırdavat ürünlerinde olduğu gibi bu ürünlerin çeşitleri de farklı alanlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanır. Eğri pense modelleri; elektrikçilik, balıkçılık, zırhlama gibi alanlarda öne çıkan çeşitler arasındadır. Yaylı pense çeşidi ise tamirat işlerinde olmazsa olmaz bir role sahiptir. Yaylı, kombine, kesmeli, standart ayarlı, izoleli, ters pense ve diğer çeşitlerin sunulduğu zengin ürün yelpazesini inceleyerek farklı modellerin özelliklerini öğrenebilir, kullanım alanınıza uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Aradığınız Pense Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

"Anahtarlar" , "kurbağacık", tornavidalar ve diğer yardımcılarla birlikte alet çantası içerisindeki yerini alan penseler; günlük tamir işlerinden profesyonel işlere kadar birçok alanda yaygın bir kullanıma sahiptir. Tutma, bükme, sıkma, açma, çevirme ve daha birçok işleve sahip olan bu ürünler; "yan keskiler" gibi farklı ekipmanlar eşliğinde rahatlıkla kullanılabilir. Aradığınız pense modellerine uygun fiyatlarla sahip olmak için doğru adrestesiniz. Bütçenize uygun pense fiyatları ve yüksek kaliteli model seçenekleri için doğru adres Tekzen olur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT