Toplam 60 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Takım Çanta ve Dolapları


Mano Organizer 5''
Mano Organizer 5''
Temin Edilemiyor
Mano Organizer 10''
Mano Organizer 10''
Temin Edilemiyor
Mano Organizer 7''
Mano Organizer 7''
Temin Edilemiyor
Mano Organizer 13''
Mano Organizer 13''
Temin Edilemiyor
Org 24'' Organizer
Org 24'' Organizer
Temin Edilemiyor

En İşlevsel Takım Çantası ve Alet Dolapları Tekzen’de!

Takım çantaları her evde bulunan, ufak tefek tesisat ve tamir işlerinde yardımınıza koşan eşyalardan biridir. Hırdavat ürünleri olarak da bilinen el aletlerine ev, iş yeri ve sanayi de dahil olmak üzere her ortamda ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde her türlü işlem için özel olarak üretilmiş el aleti bulmak mümkündür. Bu aletler tadilat yaparken işleri daha pratik ve kolay hale getirmektedir.

Tadilatta Kolaylık Sağlayan Takım Çantaları

Takım çantalarının içeriğinde bulunan aletler üründen ürüne değişkenlik gösterse de genel olarak her çantada tornavida, İngiliz anahtarı ve çekiç gibi temel aletler yer almaktadır. Çantaların boyutu ve kapsamı değiştikçe içerisinde bulunan aletler de çeşitlenmektedir. Takım çantaları dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tasarım olarak farklı boyutlarda bölümlere ayrılmıştır. Çivi, dübel gibi malzemeler çok fazla dağılmaktadır. Bu bölmeler sayesinde çantanın içi düzenli olarak kalır ve aradığınızı bulmanız çok daha kolay hale gelir. Plastik takım çantaları oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Farklı Ebatta Takım Çantaları

Takım çantası tercihi yaparken ne amaçla ve sıklıkla kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Eğer evinizde ya da ofisinizde tüm tadilat, tamirat işleri ile siz ilgileniyorsanız büyük ve her türlü al aletinin bulunduğu çantalardan almak ideal olacaktır. Bu sayede her an ihtiyacınız olabilecek tüm aletler elinizin altında bulunmuş olur. Tamirat ile fazla ilginiz yoksa ve sadece acil durumlarda müdahale ediyorsanız temel aletlerin bulunduğu çantalar da ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Hafif ve esnek yapısı ile bez takım çantaları özellikle tamirat ustaları tarafından tercih edilmektedir. El aletlerini sürekli yanlarında taşımaları gerektiği için normal çanta formundaki bu ürünleri taşıması çok daha kolaydır.

Aradığınız Tüm El Aletlerine Sahip Takım Çantası Modelleri

Takım çantası içerisinde bulunan her bir aletin farklı fonksiyonu bulunmaktadır. Tornavidalar çivileri, anahtarlar ise somunları sıkmaya ya da gevşetmeye yararken , pense sıkma ve kıvırma gibi işlemlerde kullanılır. ALFA T8001 ABS Takım Çantası 17x50x38 cm boyutları ile hem kolay taşınabilir hem de yer kaplamaz. İç tasarımı ile farklı aletleri düzenli bir şekilde yerleştirmenize olanak tanır. Alüminyum takım çantaları isminden de belli olduğu üzere alüminyum dış kaplamasına sahiptir. Şifre ile açılan modelleri mevcuttur. Dış darbelere de oldukça dayanıklıdır. Takım çantanızı ve alet dolabınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz organizerler bulunmaktadır. Aynı ebattaki çivileri, İngiliz anahtarlarını ya da başka parçaları bir arada toplamak için oldukça kullanışlı ürünlerdir.

El Aletlerinizi Düzenli Tutmanızı Sağlayan Takım Çantaları

Alet dolabı modelleri küçük ve büyük çaptaki tüm el aletlerinizin bir arada ve düzenli bir şekilde durmasını sağlar. Genellikle tekerleği bulunan alet dolapları tüm eşyalarınızı tadilat yaptığınız ortam içerisinde taşıyabilmenize olanak tanır. Avadanlıklar özellikle atölye ve tadilat işi yapan iş yerlerinde olmazsa olmazdır. Mano Lüx Avadanlık Siyah 152x245x122 mm-s-2 özellikle çok fazla el aleti bulunanların işine yaramaktadır. Geniş kapasitesi ile fazla ürün alır. Birden fazla kutuyu üst üste yerleştirebilir, kenarında kalan açıklıktan kutular içerisinde hangi aletlerin olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Soyunma dolapları atölyede ya da iş yerinde üzerini değiştirenler için gerekmektedir.

En Avantajlı Fiyatlarla Takım Çantaları

Takım çantalarının kapağı özel geçmeli şekilde kapanmaktadır ve kendi kendine açılması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Genellikle çıkarılabilir bir iç aparatı bulunmaktadır. Bu aparatı kaldırdıktan sonra çantanın iç kısmı ortaya çıkmaktadır. En üst bölmelere sık kullanılan ve boyut olarak daha küçük aletleri koyabilir, çantanın alt kısmına büyük aletleri yerleştirebilirsiniz. Takım çantası fiyatları modelden modele değişkenlik gösterir. Aradığınız tüm ürünlere Tekzen güvencesiyle ulaşabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT