Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Kontrol Kalemi


Hobisan Kontrol Kalemi
Hobisan Kontrol Kalemi
Sadece Mağazada
6,99 TL

Bir hatta, prizde ya da kablo düzeneği üzerinde gerilim olup olmadığını anlamanın en güvenli yollarından biri olan kontrol kalemi, birbirinden kullanışlı ve etkin modelleri ile Hırdavat kategorisi altında beğeninize sunuluyor.

 

Etkin kullanımı ile olduğu kadar işlevsel özellikleri ile de kolay bir kullanım sunan kontrol kalemi sayesinde, çok daha güvenli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Elektrik gerilimi olduğunu düşündüğünüz yere kalemin ucunu dokundurduktan sonra, baş tarafındaki metal kısma parmağınız ile bastırarak cihazı kullanabilir, elektrik hattının olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

İhtiyacınıza en uygun şekilde cevap vermeyi hazırlanan kontrol kalemi çeşitlerini, farklı watt değerlerine göre inceleyebilir, modelleri karşılaştırabilirsiniz. 250 watt’a kadar gerilim ölçümü yapan modelleri tercih edebileceğiniz gibi 100-500 watt arasında ölçüm yapan kontrol kalemi modellerini de tercih edebilirsiniz.

 

Ev aletleri güvenliği kadar, etkin elektrik kullanımı için de önemli olan kontrol kalemleri, tüm tamirat, bakım ya da onarım ihtiyaçlarınızın vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Gerek elektronik cihazlarınızın tamiratı gibi riskli durumlarda gerekse sigorta kutusu gibi genel şebeke ve gerilim hatları ile alakalı problemlerinizde daha güvenli çalışmanızı sağlayacak ürünler, farklı uç seçenekleri ile ihtiyacınıza hızlı bir şekilde cevap vermeye hazırlanıyor.

 

Yıldız ya da düz uçlu modeller ile farklı vida gruplarının ihtiyaçlarını bir arada giderebilir, işleminizi çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Farklı uçlara sahip ürünlerin yanı sıra, farklı boyutlardaki kalemleri de bir arada incelemenize olanak veren kategori, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenize yardımcı olmayı amaçlıyor.

 

Hetaş, Chef, Stanley, Einhell, Fixman ya da Remtaş gibi kontrol kalemi üretiminde söz sahibi markaların birbirinden farklı ürünlerini Tekzen kalitesi ve güvencesi ile inceleyebilir, ürünlerin üzerine tıklayarak daha detaylı bilgi alabilir ve alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT