Toplam 145 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Duvar Saatleri


Duvar Saat Modelleri

Duvar saati modelleri, orijinal temaları ile duvarlara dekoratif bir özellik kazandırıyor. Duvar saatleri, işlevselliklerinin yanı sıra tablo biçiminde tasarımları ile göze de hitap ediyor. Siz de duvarlarınızı renklendirmek için Tekzen'de bulunan modelleri inceleyebilirsiniz.

Duvar Saati Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Parçalı salon duvar saatleri, son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. Salon duvarınızda sade bir duvar saatinden ziyade tablolar ile birleştirilmiş modelleri tercih ederek daha samimi bir ortam sağlayabilirsiniz. Bulunduğu ortamlarda dekoratif detaylara önem verenler için tasarlanan saat modelleri mevcuttur. Dilerseniz Venedik, Paris ya da Londra gibi şehirlerin eşsiz manzaraları ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Maceracı bir ruha sahipseniz ve bunu vurgulamak isterseniz de dalgalara karşı mücadele veren bir gemi tablosu ile enerjinizi evinize yansıtabilirsiniz.

Duvar Saati Nasıl Asılır?

Duvar Saatleri tercihi yaparken öncelikle kullanılacak ortam ile uyumlu tonlara sahip olmasına özen göstermelisiniz. Salona asacağınız bir duvar saatinin göz hizasında olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle bu saatler parçalı tablo niteliğindeyse parçaların yerleşimini zevkinize göre uygun bir biçimde yapabilirsiniz. Mutfak saatlerinin tercihinde ise meyve desenlerine sahip tasarımlar ideal olacaktır.

Tarih meraklılarının tercihlerini belirleyen tuğra desenli şık duvar saatleri otantik bir hava kazandırıyor. Bu modeller tek parça olmalarının yanı sıra parçalı da olabilmektedir. Parçalı modelleri aralıklı ve asimetrik de yerleştirebilir ve daha eğlenceli bir form elde edebilirsiniz.

Duvar Saati Nasıl Ayarlanır?

Dekoratif duvar saatleri, kaliteli bir iç mekanizmaya sahip olduğu için verimli bir çalışma sunacaktır. Genellikle tek bir pil ile çalışan duvar saatleri, kullanıma da hazırdır. Zamanı doğru göstermesi için ulusal saate göre gerekli ayarlamayı yaptıktan sonra pilini takarak iç mekanizmanın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Duvar saatleri öncelikle zamanı yakalamanız için üretilmektedir. Duvarınızda tek bir saat varsa bulunduğunuz saat dilimine göre ayarlama yapmanız uygun olur. Fakat birden fazla saat kullanarak da dünya başkentlerindeki zamanı da rahatlıkla takip edebilirsiniz. Analog duvar saatlerinin yanı sıra dijital saatleri de tercih edebilirsiniz.

Dekorasyonda Duvar Saati Kullanımı

Dekorasyon amaçlı duvar saati modelleri içinde birbirinden farklı tarza sahip tasarımlar mevcut. Hayvan figürlerinden çiçek motiflerine, sanatsal detaylardan kumsal temalarına, dünyada ün yapmış sanatçıların portresinden tanınmış şehirlere kadar hayal gücünüzü zorlayacak saatleri Tekzen'de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT