Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Duvar Saatleri


Dekoratif, Dijital veya Sarkaçlı Aradığınız Duvar Saati Modelleri Tekzen'de!

Tasarım ürünlerini sevenler, evlerine, iş yerlerine şık bir görünüm kazandırmak isteyenler ve zamanın ayrılmaz bir parçası hâline gelen duvar saatlerini dekoratif amaçlı kullanmak isteyen kullanıcılar için Tekzen, birbirinden farklı modelleri sizlerin beğenisine sunuyor.

Farklı Tasarımlar, Şık Modeller Tekzen’de Sizleri Bekliyor!

Zaman, insanoğlu için son derece önemli bir kavramdır. İşe giderken, çalışırken, mola saatlerinde, randevu planlarken ve hayatımızın içerisinde olan birçok konu ile ilgili zamanı ön plana çıkarırız. Bu hem günü en verimli şekilde değerlendirmek hem de yaşantımıza yön verebilmek açısından değerli bir olgudur. Akıllı telefonlarımızdan, bilgisayar ya da tabletlerimizden, televizyon, fırın, buzdolabı gibi çok çeşitli elektronik aletlerden zamanı takip edebiliriz. Fakat hem dekoratif bir ürün olarak hem de zamanı anlayabilmek bakımından duvar saatleri evimizi ya da ofisimizin olmazsa olmaz eşyalarından biridir. Pek çok model ve tasarıma sahip olarak üretilen duvar saati çeşitleri kimi zaman ahşabın doğallığını dekorasyonunuzda buluyorken kimi zaman da metal tasarımlar bulunduğu alana şıklık kazandırıyor. Tasarımda aradığınız kaliteyi ve farklılığı Tekzen duvar saatleri ile yakalayabilirsiniz.

Çeşitli Ebatlarda Bulabileceğiniz Saatleri İstediğiniz Her Yere Asabilirsiniz

Yaşam ve çalışma alanlarının estetik, muazzam ve güzel bir tasarıma sahip olmasını herkes ister. İstediğiniz alanı zevkinize göre dekore etmek için dekoratif duvar saatleri şık ve farklı modelleri tasarım konusundaki en büyük yardımcınız oluyor. Boyutları ve renkleri çeşit çeşit olan modeller ile kendi stilinizi yakalayabilirsiniz. 50 cm çapındaki dijital duvar saati ile küçük ve minimalist bir tarz oluşturabilirsiniz. Ayrıca isterseniz 72 cm boyutundaki cam saatleri de dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Daha dikkat çekici, büyük boylarda ve ilginç tasarımlı saatler de Tekzen’in geniş ürün kategorisinde yer alıyor. Her kullanıcıya hitap edecek ürünler, farklı tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Üçlü Setler ve Kanvas Duvar Saati Modelleri ile Zaman Daha Anlamlı

Her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz, aksesuar niteliği de bulunan duvar saatleri pek çok tasarımı ve modelleri de kullanıcısına sunmaya devam ediyor. Zevke ve tercihe göre sarkaçlı duvar saati modelleri ya da aynalı saatler dekorasyon için seçilebiliyor. Kimi kullanıcı ev dekorasyonuna tam uyum sağlayabilen ahşap saatler tercih ediyorken kimileri ise dijital duvar saatleri ile daha modern bir çizgi yakalamak istiyor. Özellikle kullanacağı alanda duvar genişliği fazla ise üçlü saat setleri de tercihler arasında yer alıyor. Hem kullanım amacını gerçekleştirdiği hem de estetik bir görünüm kazandırdığı için en çok Rem dekoratif 3’lü saat seti kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Ayrıca antika tarzını da benimseyenler daha çok çalışma odalarında kanvas duvar saati modellerine yer veriyorlar. İtalyan kesim ve pamuklu kumaştan elde edilen tasarımının yanı sıra yamulma ve dönme gibi deformasyonlara karşı dayanıklı olan Antique Design Old Time Kanvas Duvar Saati enerjik ve renkli bir ortam sağlıyor.

Duvar Saati Ayarlamak Çok Kolay

Duvar saatleri farklı modellerde ve özelliklerde üretildiği için ayarlama kulpları değişik alanlarda yer alabiliyor. Saatin arka ya da yan kısmında bulunan küçük daireye benzeyen kulpları sağ ve sol yöne çevirerek zamanı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Saatlerin sessiz bir şekilde çalışmasını da sağlayan bu mekanizmaları kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Duvar saati pil ile çalışıyorsa kaliteli malzemelerden üretilmiş pil kullanarak saatinizi çalıştırabilirsiniz.

Salon İçin Şık Duvar Saatleri Tekzen’de!

Antika ve eski zaman saatlerini sevenler sarkaçlı duvar saatleri ile salonlarında nostaljik bir esinti oluşturabilirler. Eski zaman sarkaçlı modelleri olduğu gibi modern çizgiler ve kültürel dokunuşlar ile tasarlanan sarkaçlı saatler de bulunuyor. Salonunuzda hangi dekorasyon çizgisi hâkim ise o uyumu yakalamak için dilediğiniz saat modellerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel şık duvar saatleri evinizin ışıltısını yeniden kazandırır. Yaşam alanınızda daha modern çizgiler varsa dijital saatler de mevcut dekorasyonunuza uyum sağlayacaktır. Dijital saatler aynı zamanda teknoloji ile yakından ilgilenen kullanıcılar için de alternatif bir ürün olarak görülüyor. Kare ya da yuvarlak kesimden hoşlanan, renkli veya daha sade bir tasarım ürünü isteyen herkes aradığı modeli Tekzen’de bulabiliyor. Çeşitli saat modellerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesine sahip Ev Tekstili ve Dekorasyonu kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT