Toplam 416 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Portmanto ve Ayakkabılıklar


Portmanto ve Ayakkabılıklar

Mobilya kategorisinin alt kategorilerinden biri olan Portmanto ve Ayakkabılıklar bölümü, çeşitli kullanım alanları bulunan portmanto ve dolap gibi modellere ev sahipliği yapıyor. Genel olarak ev, ofis ve benzeri kişisel ve kamusal mülklerde tercih edilen ürünler, ahşap, plastik gibi yapı malzemelerinden oluşuyor. Kişisel zevkinize göre tercih edebileceğiniz ürün modellerine ev sahipliği yapan kategori; tasarımına, rengine, boyutuna ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösteren ürünlerle öne çıkıyor. Genellikle evlerin girişlerinde kullanılan portmanto dolap gibi ürünleri, evdeki mobilya setlerinizle uyumlu olacak şekilde değerlendirebilecek olmanızın yanı sıra evinizin girişine estetik bir görünüm katmak amacıyla da kullanabiliyorsunuz.


Farklı işlevsel özelliklere de sahip olan ürünlerin çeşitli göz ve raflarla kullanım çeşitliliğini arttıran modelleri de işlevsel ve fonksiyonel fayda sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Yine aynı şekilde, aynalı ürünler gibi alternatif ayakkabılık ürünleri hem kullanım deneyimini zenginleştiriyor, hem de bulunduğu konuma da salt dolap görünümünden fazlasını katarak estetik bir kullanım alanı yaratıyor. Ahşap portmanto modelleri ise hem ergonomi açısından hem de kolay kolay sökülebilir ve takılabilir olmaları açısından portatif bir kullanım deneyimi vadediyorlar. Ayakkabılık portmanto, kapı girişindeki düzensiz ayakkabıları kolaylıkla istiflemenize olanak verirken aynı zamanda askılık olarak da kullanabileceğiniz iç dolabı sayesinde ekstra fonksiyonellik sağlıyor.


Değişik fiyat aralıklarından ürünler bulabileceğiniz kategoride genel olarak ayakkabılık fiyatları, ürünün yapı malzemesine, işlevselliğine, ebatına ve markasına göre farklılık gösteriyor. Her fiyat aralığından ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz kategoride portmanto ve dolap fiyatları da kullanışlılık - ekonomi dengesi düşünüldüğünde caziplikleriyle son kullanıcıya birçok avantaj sağlıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT