Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Banyo Dolapları


Karen Papatya Banyo Dolabı 100 cm
Karen Papatya Banyo Dolabı 100 cm
Sadece Mağazada
1.149,00 TL
Karen Rio Banyo Dolabı 65 cm
Karen Rio Banyo Dolabı 65 cm
Sadece Mağazada
849,00 TL
Karen Banyo Dolabı Üst Modül 60 cm
Karen Banyo Dolabı Üst Modül 60 cm
Sadece Mağazada
369,90 TL
Karen Banyo Dolabı Üst Modül 80 cm
Karen Banyo Dolabı Üst Modül 80 cm
Sadece Mağazada
469,90 TL
Karen Pera 65 cm Banyo Dolabı
Karen Pera 65 cm Banyo Dolabı
Sadece Mağazada
999,00 TL

En İyi Banyo Dolapları Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Banyo dekorasyonları çoğunlukla evlerin diğer odalarıyla uyum içerisinde şekillendiriliyor. Bu amaçla özel olarak tercih edilen mobilyalar evin genel havasını da barındırıyor. Sık kullanılan bölümlerden biri olmasıyla dikkat çeken banyo, çok amaçlı dolaplar ile istenilen görüntünün elde edilmesini sağlarken geniş kullanım alanıyla dikkat çekiyor. Uyumlu bir dekorasyon için siz de banyo dolapları kategorisine göz atarak uygun fiyatlı ürünleri inceleyebilirsiniz.

Banyoda kullanılabilen çeşitli dekoratif hamleler banyo dolabı modelleri ile farklı birer boyut kazanabiliyor. Banyo içerisindeki eşya ve aksesuarları muhafaza etmek için kullanışlı bir seçenek olan dolaplar, Tekzen kalitesinde farklı renk ve tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Banyo mobilyası olarak nitelendirilebilen dolaplar, lavabo altlarını değerlendirmek için de ideal bir seçenek oluyor. Birçok eşyanın saklanabileceği dolaplar, lavabo altı gibi konumlar ile kolay ulaşılabilir noktalarda yer almış oluyor.

Banyo Dolaplarına Yardımcı Banyo Aksesuarları

Banyo temizlik malzemeleri başta olmak üzere, kişisel bakım ürünlerini veya havluları koymak için kullanılan raflar, banyolar için ideal aksesuarlar arasında yer alıyor. İşlevsel olmalarıyla öne çıkan ürünler, üretildikleri malzeme sayesinde paslanmaz birer yapıya sahip oluyor. Genellikle duş ve küvetlerin yakınında kullanılan banyo aksesuarları şampuan, duş jeli, sabun ve lif gibi eşyaları koymak için kullanılıyor. İşlevsel olmalarının yanı sıra tüketiciye fiyat açısından da avantajlı seçenekler olarak Tekzen’de sunuluyor.

Dolaplar ile Banyo Dekorasyonuna Katkıda Bulunun

Banyolardaki düzeni sağlamak açısından fayda sağlayan banyo dolapları, aynı zamanda dekoratif açıdan da katkıda bulunuyor. Banyolarda yer alan ve kullanılan bu ürünler, rafları sayesinde derli toplu bir görünüm imkanı sunuyor. Farklı model ve özelliklere sahip olan lale banyo dolabı ve Orkide banyo dolabı desenleriyle hoş bir görüntü elde edilmesine yardımcı oluyor. 

Banyoların ölçülerine, kullanılacak yere ve amaca göre farklı formlarda tasarlanan dolaplar, belirli kriterlere uygun olarak seçiliyor. Bu kriterlerden biri de alınacak ürünün kullanıcıların boylarına da uyum göstermesi oluyor. Ayaklı banyo dolabı modelleri farklı ölçüleri ile çeşitlilik kazanırken öte yandan banyoya modern bir dokunuşta da bulunuyor. Buna ek olarak dolap içi askı aksesuarlarıyla da dolap içlerinde kullanılacak ekstra bir alan da kullanıcı inisiyatifi ile oluşturulabiliyor.

Düzenli Bir Banyo İçin Doğru Dolabı Keşfedin

Uzun banyo dolapları olarak da bilinen banyo boy dolapları, geniş aileler için uygun bir model oluyor. Kişi sayısının fazla olduğu evlerde havlu ve benzeri eşyaların sayısı da fazla oluyor. Evdeki her bireyin kişisel ürünlerini muhafaza etmesi açısından ideal olan bu ürünler, dekorasyon açısından da beğeniliyor. Küçük banyolara özel olarak monte edilebilir olan modeldeki boy dolapları, bu sayede tercih edilebilirliğini artırıyor. 

Banyolarda öncelikli olarak düzeni sağlamak açısından kullanılan banyo dolabı takımları, farklı tasarımları ve işlevleriyle de ön planda oluyor. Lavabo üstü kullanımının yanı sıra banyo dolabı, aynalı modelleri ile hem mevcut alanı daha geniş gösteriyor hem de modern bir görünüm elde etmenize olanak tanıyor. Tüm bu modellere ulaşabileceğiniz Tekzen, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Banyo Dolapları

Banyolardaki şık ve kaliteli duş sistemleri ile uyum içerisinde olan dolaplar, aynı zamanda dayanıklılıklarıyla da kullanıcıların dikkatini çekiyor. Suya karşı dirençli olmaları ve odaya kolay adapte olabilmeleriyle öne çıkan banyo dolabı seti, uzun süreli kullanım avantajını tüketicilere sunuyor. İşlevsellik ve uzun ömürlülüklerinin yanı sıra, banyo dolabı fiyatları da kullanıcıların bütçesini gözetmeye devam ediyor. Özelliklere ve boyutlara göre değişen fiyatlar, tam ihtiyaca uygun modelin seçimini kolaylaştırırken tüketicilerin fiyat olarak zorluk yaşamayacağı aralıklarda yer alıyor. Siz de banyonuzda keyifle kullanabileceğiniz bu ürünlere Tekzen farkıyla sahip olmak için sunulan geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT