Toplam 187 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Banyo Dolapları


Banyo Dolap Modelleri

Banyonuzda yer açabilmek ve banyonuza daha estetik, daha modern bir görünüm kazandırabilmek için banyo dolabı çeşitlerini en uygun fiyatlarla Tekzen'de bulabilirsiniz. Banyo mobilyası kategorisi içerisinde lavabolu banyo dolabı ile birlikte boy dolabı da sipariş edebilirsiniz.

Banyo dolabı nasıl seçilir?

Bir çok farklı tasarımı bulunan banyo dolabı modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ebat ve dayanıklılıktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda banyonuza sığacak veya banyonuzda gerekli alanı kaplayacak ölçülerde, gerekli olan malzemeleri barındırabilecek kapasitede lavabo dolapları arasında bir seçim yapabilirsiniz.

Aynalı, lavabolu, boy dolaplı modeller arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da fiyat-performans karşılaştırmasıdır. Gerekenden fazla kapasiteye sahip bir dolap seçerek gereksiz masraf yapmanın bir anlamı olmadığı gibi sadece ucuz diye beklentileri karşılayamayacak dolaplar da seçilmemelidir.

Banyo dolapları nasıl düzenlenir?

Banyonuza dekoratif bir hava katacak bir lavabolu banyo dolabı, bir çok malzemenizin temiz ve düzenli olmasına imkan verecektir. Seçeceğiniz modele göre aynalı veya ekstra boy dolaplı olanlar ise işinizi kolaylaştıracaktır. Lavabo üzerinde ayna ile birlikte bulunan dolaplara kolay erişmek istediğiniz, lavabo başındayken ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri yerleştirebilirsiniz.

Seçtiğiniz banyo dolabı lavabolu olursa banyo lavabonuzun altında kalan kısım da kullanılabilir; böylece banyonuzda alandan tasarruf edebilirsiniz. Bu kullanışlı dolapların içerisinde temizlik malzemelerini, havlularınızı, deterjan ve sabun stoklarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Banyo dolapları nasıl temizlenir?

Banyo dolapları kullanım alanı ve kullanılış amacı nedeniyle kirlenmeye müsaittir. Banyo dolabının uzun süre kullanılabilmesi ve ilk günkü görünüşünü koruyabilmesi için temizlik esnasında çizilmemesine dikkat edilmelidir. Yumuşak bir bez ve uygun deterjan kullanılmalıdır.

Lavabo kısmı ve dış yüzey düzenli olarak deterjanla temizlenmeli ve kurulanmalıdır. Lavabo dolapları da kuru bir bez yardımıyla rahatlıkla temizlenebilir. Aynalar deterjanlı ıslak ve temiz bir bez ile silindikten sonra kurulanabilir. Marka ve fiyat fark etmeksizin banyo dolaplarınızı deterjan ve bezle temizlemeniz yeterli olacaktır.

En Güzel Banyo Dolapları Şimdi Tekzen'de

Lavabo dolabı seçerken boyut ve kapasite ölçülerinin yanı sıra güvenilirlik ve sağlamlık kriterlerine dikkat etmelisiniz. Bütçenize en uygun fiyatlarıyla ihtiyacınızı karşılayacak banyo dolabı modellerini rahatlıkla Tekzen'den sipariş edebilir ve ücretsiz kargo imkanıyla kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT