}
Toplam 60 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Ev Tipi Merdivenler


Tekzen’in, hırdavat ve el aletleri ana kategorisinde yer alan ev tipi merdivenlerden bir tane alarak, evinizde ulaşılması zor yerlere kolayca erişebilirsiniz. Küçük kazalar en çok evlerde yaşandığı için ev işlerinde dikkatli olmak gerekiyor. Hafif ve kullanışlı modeller sayesinde dolapların üst kısımlarına ulaşmak daha güvenceli olacağından hemen bir tane ev merdiveni edinebilirsiniz. Bu ürünler, perdelerin çıkarılıp takılması, örümcek ağlarının temizlenmesi, yanan ampullerin değiştirilmesi, ev ve bahçede küçük tadilatların yapılması, kilerlerin tanzim edilmesi gibi işlerde büyük kolaylık sağlıyor.


Tekzen ilgili kategorisinde Agromak, Çağsan, Gazella, Hobisan, Little Giant ve Rem Market gibi önemli markaların ev tipi ürünleri farklı modellerle sunuluyor. Çelik ve alüminyumdan üretilenlerin yanı sıra galvanizden üretilmiş modeller de bulunuyor. Metal merdivenler sadece ev işlerinde değil ofis işlerinde de kolaylık sağlıyor. Katlanabilir ürün modelleri farklı basamak sayılarında üretiliyor. Size pratik çözümler sunacak bir ürün satın alarak ev ve ofislerinizde temizlik işlerini kolaylaştırabilirsiniz.


İki basamaklı ahşap tabure merdivenler ise çok amaçlı olarak kullanılıyor. Mutfağınızda hem oturmak hem de üst raflardaki eşyalarınızı rahatça almak için kullanabilirsiniz. Tabure veya sandalye şeklinde hazırlanmış ürünü evinizin her alanında değerlendirebilirsiniz. Çok basamaklı profesyonel modeli ise tamiratlarda, boya ve badana işlerinde kullanabilirsiniz. Tavan temizliği yapmak, çivi çakmak ve dolapların üst kısımlarını temizleyip düzenlemek için bir ürüne ihtiyacınız varsa dört ya da altı basamaklı olan ve çelikten yapılmış bir model alabilirsiniz. Kapsamlı tadilat ve onarım işleriniz için de akrobat merdiven modelini seçebilirsiniz. Bu ürünleri dar ve hareket olanağı güç yerlerde bile rahatça kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT