Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

En Kullanışlı Merdiven Modelleri Tekzen'de!

Evlerinizde farklı pek çok alanda kullanıma uygun olan kullanışlı ev tipi merdiven türleri Tekzen farkıyla sizlerle buluşuyor. Ev tipi merdivenler farklı boyutlarda ve farklı ihtiyaçlara yönelik şekilde tasarımlara sahip oluyor. Ev tipi merdiven çeşitlerinin çokça tercih edilen türlerine örnek olarak 3 basamaklı merdiven ürünleri örnek gösterilebilir. Bu alanda öne çıkan Merdiven 3 Basamaklı B-K103 kullanım kolaylığı ve sağlamlığı ile dikkat çekiyor. Öncelikle bu merdivenlerin boyutları evlere göre tasarlandığından kullanımları diğer merdivenlere göre daha elverişlidir. Evinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz uzunluğa sahip bu merdivenler, kaymaz ayaklara sahip olmaktadır. Bu merdivenlerin bir diğer özelliği ise galvaniz kaplama denilen dayanıklı metal alaşım kaplamaya sahiptir.

Aradığınız Yükseklikte Merdiven Çeşitleri

Tekzen’de bulabileceğiniz bir diğer merdiven modeli ise Merdiven 4 Basamaklı - K104 olarak sunuluyor. Bu merdivenler 3 basamaklılara kıyasla daha uzun merdivenler olmalarının yanında ev ve ofis kullanımına oldukça uygun basamağa sahip seçenekleri oluşturmaktadırlar. Basamak arası genişlikleri de kullanırken güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlandığından ev ve ofis ortamlarına hitap eden bir başka özellik ile de sizleri buluşturmuş oluyor. Ev içi merdiven modelleri ve fiyatları da göz önünde bulundurulduğu zaman Tekzen farkıyla sizlere sunulan bu merdivenlerin alınası özellikleri göze çarpmaktadır. Bununla beraber alüminyum ve çelik merdiven gibi daha ağır bir malzemeye sahip olmak yerine, Tekzen’de bulabileceğiniz merdivenler hafif ve galvaniz kaplamasıyla metal dayanıklılığına sahip olmaktadır.

Her Alana Uygun Merdiven Modelleri

Çatı merdiveni çeşitleri evinizin içerisinde kullanabileceğiniz merdiven türler arasında yer alır. Bu merdivenler evinizde bulunan bir ara katı ya da çatı katını alt kat ile birleştirmeye yardımcı olmaktadır. Kalıcı bir merdiven gibi yer kaplamazlar, çatı merdivenleriyle çatı katınıza çıkmanıza ve inmenize yardımcı olduktan sonra katlayarak kaldırmanıza olanak sağlar. Bu tür çatı için kullanılan merdivenlerin bazılarının özelliği de alüminyum merdiven olmasıdır. Bu sayede daha hafif ve parlak olmaları mümkündür. Çatı merdivenleri katlanabilir olmanın yanında duvara dayanabilir bir şekilde de bulunabilir. Teleskopik merdivenler alternatifleri de az yer kaplaması, ancak profesyonel alanlarda da kullanılabilmesi özelliklerine sahiptir.

Güvenliğinizi Ön Planda Tutan Merdivenler

Merdivenler özellikle de ev içinde yüksekliği fazla olan 5 basamaklı merdiven gibi uzun merdivenler kullanım esnasında daha dikkatli hareketler gerektirebilir. Bu nedenle bazı merdivenleri kullanırken alet koymak için ya da bu merdivenlere çıkarken işinizi kolaylaştırabilmek adına oturaklı merdiven türleri oldukça tercih edilesi türlerdir. Bu merdivenleri kullanırken elinizde bulundurmanız gerekebilecek alet çantası, matkap, tornavida gibi hırdavat ve el aletleri ürünlerini taşıyabilmeniz için ayrıca olanak sunuyor. Daha uzun merdivenlerde tutunarak çıkabilmenize yarayan bu özellikle daha güvenli bir iş süreci yaşayabilirsiniz.

Merdivenleri Kullanmanızı Gerektiren Uygulamalar Artık Çok Kolay

Evlerinizde halledilmesi gereken pek çok ustalık gerektiren işi yapmak uzunluk gibi bir sorun varsa zor olabilmektedir. Bu işleri daha kolay bir şekilde halletmenizi sağlayan ev içi merdiven modelleri bulunmaktadır. Bu merdivenler sayesinde boyamanız gereken bir kartonpiyeri rahatlıkla boyamanız mümkün olmaktadır. Bununla beraber çeşitli parçaları duvara monte etmek veya duvarın üst kısımlarına detaylı bir boya uygulaması yapmak için uzun ya da ihtiyacınıza göre daha kısa merdivenler kullanılabilir. İnşaat malzemeleri ve boyalar ile birlikte rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ayrıca avize modelleri takmak gibi iyice uzanmanızı gerektiren işlerde hem dikkat hem iş güvenliğini bir araya getiren stabil merdivenler veya A tipi merdivenler kullanmayı tercih etmeniz mümkündür. Bu alanlarda kullanabileceğiniz takım çanta ve dolapları da bu alanda işlev gösterir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT