Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Kutu ve Ambalaj Malzemeleri


Moloz Çuvalı 5'li
Moloz Çuvalı 5'li
Temin Edilemiyor

Hırdavat & el aletleri kategorisinin altında bulunan bu bölümde balonlu naylon çeşitleri, strech filmler ve taşıma kolileri gibi ambalaj malzemelerine ait çok sayıda ürün bulunmaktadır.


Agromak, Mastercare, Tekzen, Tekzen Home, Zen Home gibi birbirinden çeşitli markaların yüksek kalitede ve güvenilir ürünlerinin yer aldığı bu kategori, özellikle taşınmayı düşünen bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerle dolu. Dilediğiniz ürünleri seçerek eşyalarınızı kolay bir şekilde toparlayıp yerleştirebilir, bir yerden başka bir yere güvenli ve kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.


Bu bölümde taşıma kolileri ve diğer tüm koli çeşitleri, karton kutular, balonlu ambalajlama naylonları ve streç filmler gibi paketleme malzemeleri ile çeşitli kalınlıklarda halatlar bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri farklı farklı ebatlarda çok çeşitli seçeneklere sahiptir.


Balonlu ambalajlama naylonlarından satın alarak özellikle kırılabilecek hassas parçalarınızı bu malzeme ile sarıp hasarsız bir şekilde taşıma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Çeşitli boyutlarda streç filmler yardımıyla küçük malzemeleri birbirine sarabilir, monitör gibi çizilme tehlikesi olan hassas parçaların etrafını bu filmlerle çevirerek taşıma esnasında oluşabilecek hasarlardan koruyabilirsiniz.


Balonlu ambalajlama naylonları ve streç filmler ile sararak hazırladığınız malzemeleri karton kutu ve taşıma kolilerine yerleştirerek taşınmaya hazır hale getirebilirsiniz. Tutma yeri olan taşıma kolilerini tercih edilerek taşıma işlemini kolaylaştırabilirsiniz.


Sadece taşınma amacıyla değil, kullanmadığınız malzemeleri saklama amacıyla da karton kutu satın alabilirsiniz. Ayrıca desenli karton kutuları tercih ederek malzemelerinizi saklarken aynı zamanda hoş bir görünüm de sağlamanız mümkün. Bağlanması gereken koli ve diğer malzemeler için 8 ve 12 mm kalınlıklarda, 10 ve 25 metre uzunluklarda ip halatlardan dilediğinizi satın alarak malzemeleri kolayca bağlayabilir ve açılmalarını önleyebilirsiniz.


Ambalaj malzemeleri satışı yapılan bu kategoriden dilediğiniz ürünü dilediğiniz miktarda satın alarak Tekzen kalitesi ile taşınma işleminizi çok daha kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT