Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Taşıma Kolisi


Moloz Çuvalı 5'li
Moloz Çuvalı 5'li
Temin Edilemiyor

En Sağlam Taşıma Kolileri Tekzen’de!

Eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşımanızı ve düzenlemenizi sağlayan taşıma kolileri; en sağlam modelleriyle Tekzen’de sizleri bekler. Eşya kolisi olarak da bilinen bu ürünler, özellikle nakliye ve sevkiyat işlerinde sıklıkla tercih edilir. Farklı sektörlerde olmazsa olmaz bir role sahip olan taşıma kolileri, hırdavat ürünleri içerisinde karşınıza çıkar. Farklı materyal, boyut, renk ve taşıma kapasitesine sahip olan bu ürünleri hemen şimdi inceleyebilir; kaliteli bir deneyim için ilk adımı atabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Taşıma Kolisi Modelleri

Ev taşıma kolisi modelleri, her ihtiyaca uygun özelliklere sahip seçenekleri beğenilerinize sunar. Eşyalarınızın zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olan bu ürünler; tekstil, kırılacaklar, kıyafet, ofis, arşiv, kitap taşıma kutusu gibi farklı modelleriyle gözler önüne serilir. İçerisinde taşınacak olan eşyanın kırılma veya bozulma ihtimalini minimuma düşürecek biçimde özel olarak üretilen bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. İster evinizi ister kütüphanenizi taşıyor olun tüm taşınma işlerinizde sizlere eşlik edecek olan bu ürünleri eşyalarınızı istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde göndermek için de tercih edebilirsiniz.

Dayanıklı Yapısıyla Göz Dolduran Taşıma Kolileri

Taşıma kutusu olarak da bilinen bu ürünlerin ön plana çıkan özelliği dayanıklı yapılarıdır. Hem esnek hem de dayanıklı olmaları sayesinde taşıdıkları eşyanın zarar görmesini engelleyen bu ürünler, sağlam malzemeler ile üretilir. Paketleme işlemini yaptıktan sonra ip halatlar yardımıyla çevresini sarıp güçlendirebilmenize imkan tanır. Tutmalı koli modelleri, ürünleri daha kolay taşımanıza yardımcı olur. Dayanıklı yapıları ve kullanışlı tasarımları sayesinde taşıma işlemlerinde endişe duymadan tercih edebileceğiniz bu ürünler ile sorunsuz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

Taşıma Kolisi Ölçüleri Nelerdir?

Genellikle karton koli olarak karşınıza çıkan taşıma kolileri, modeller arasında değişkenlik gösteren ölçülere sahiptir. Taşıma kapasitesi ile orantılı ebatlara sahip olan bu ürünler arasından eşyalarınız için uygun olan modeli bulabilmeniz mümkündür. Tekzen Home Taşıma Kolisi / 30 Kg seçeneği; 75.5 X 43 X 42.5 cm ebatlara sahiptir. 20 kg taşıma kapasitesine sahip olan modeller ise daha küçük ebatlarla karşınıza çıkar. Büyük, orta ve küçük boy kolileri inceleyerek genişlik, yükseklik ve derinlik açısından ihtiyacınıza uygun ölçülere sahip ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Taşıma Kolisi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşıma kolisi seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk nokta içerisine yerleştireceğiniz eşyaların ebatlarına uygun ölçülere sahip modellere yönelmenizdir. Ürünlerin içerisine taşıma kapasitesinden büyük bir eşya yerleştirirseniz veya eşyalarınızın boyutundan küçük bir ürün kullanırsanız taşıma kolinizin kullanışsız bir hale gelme ihtimali artar. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kullanım alanı olur. Ürünleri kitap, ofis eşyası, kıyafet gibi eşyaları taşımak için kullanacaksanız seçiminizi karton modellerden yana yapabilirsiniz. İnşaat ve yıkıntı atıkları için ise moloz çuvalı modellerini tercih etmelisiniz. Moloz Çuvalı 5'li seçeneği ile bu tarz atıkları çevreye zarar vermeden taşıyabilirsiniz.

Aradığınız Taşıma Kolileri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Eşyalarınızı zarar görmeden taşımanıza yardımcı olan taşıma kolilerine uygun fiyatlarla sahip olmak için doğru adrestesiniz. Her bütçeye uygun fiyat aralığına sahip olan bu ürünler, yardımcı malzemelerle birlikte kullanılabilir. Balonlu naylon ile kırılabilecek eşyaları kaplayıp taşıma kolinize yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz strech ile çizilmelerin önüne geçebilirsiniz. Taşınma işlerinizde ihtiyacınız olacak takım çantaları ve diğer ürünlere de Tekzen kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerden üretilen taşıma kolileri ve daha fazlasına uygun fiyatlarla sahip olmak için adresiniz Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT