Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Mobilya Aksesuarları


Mobilya Aksesuarları

Mobilya aksesuarları satın aldıklarınızın hem daha estetik hem de kullanım olarak daha uyumlu olmasına olanak verir. Özellikle ağır malzemelerin ortaya çıkarttığı en büyük problem hareket ettirmek istendiğinde zemine zarar vermesidir. Bu duruma çözüm olarak üretilen ve kare keçe gibi malzemeler, çok daha verimli bir kullanım tecrübesi yaşamanıza olanak verir.

Mobilya Keçesi Ne İşe Yarar?

Birçok mobilya ağırlığı sebebiyle zemine ve evinizin çeşitli bölgelerine zarar verme tehlikesi taşır. Bu duruma hem estetik hem de hızlı bir çözüm olarak üretilen mobilya keçesi, yeni özel mobilyalarınıza kolayca monte olur ve olası zararların önüne geçer. Böylece gönül rahatlığıyla mobilyalarınızın keyfini çıkartabilirsiniz. Mobilya kategorisinin bir numaralı eşlikçisi olan mobilya aksesuarları yeni bir mobilya alındığında mutlaka uğranılması gereken bir bölüm.

Son derece uygun fiyatlı seçeneklerin karşılaştırılmaya müsait olarak sergilendiği Tekzen'de, mobilyalarınıza eşlik edecek sayısız aksesuar bulabilirsiniz. Mobilya ayak sabitleyici ile hareketli mobilyalarınızı sağlamlaştırabilir, keçe ve süs modellerle hem daha güvenli hem de daha estetik mobilyalar edinebilirsiniz.

Keçe Aksesuarlarla Mobilyanızı Koruyun

Keçe aksesuarlar mobilyaların korunması ve muhafaza edilmesi için en sık tercih edilen ürünlerin başında gelir. Kare keçe gibi çeşitli tasarımlarda üretilebilen keçe tasarımları mobilyaların çeşitli bölgelerine monte edilebilirler. Yapışkanlı olan keçe modelleri ağır bir mobilyanın zemini çizmesini ve tekerlekli bir aksesuarın duvara çarparak zarar vermesini engelleyebilir. İşlevini uzun süre koruyacak ve mobilyanıza zarar vermeyecek keçe modelleri Tekzen'de hizmetinizdedir.

Keçe seçimi yaparken mobilyanızın özelliklerini ve kullanım alanını göz önünde bulundurmalısınız. Uygun fiyatlı olan keçe modeller hem yuvarlak hem de kare şeklinde üretilmektedirler. Üzerinde kullanacağınız ürünün yere ve duvarlara temas eden bölgelerini belirleyiniz. Akabinde keçeyi belirlediğiniz bölgelere, katlanma yapmamasına dikkat ederek yapıştırınız. Son derece basit olan bu işlem sonrasında artık gönül rahatlığıyla mobilyanızın keyfini çıkartabilirsiniz.

Mobilya Düzenleyicilerle Keyifli ve Konforlu Süreçler

Mobilyalar evinizin ruhunu yansıtır ve sizi ifade etmesi açısından son derece önemlidir. Bu durumu hem şirin gözükecek hem de konforunuzu katlayarak arttıracak aksesuarlarla, destekleyebilirsiniz. Tekzen'de bulabileceğiniz düzenleyiciler sayesinde her gün oturduğunuz koltuğun yanı başında gazetenizi bulabilir, dağınık dergilerinizi toparlayabilirsiniz. Tamamen size ait olacak bir köşe yaratmak istiyorsanız, mobilya düzenleyici aksesuarlar tam size göre.

Yeni özel köşenizde rahatlamak, günün stresini atmak ve keyfini sürmek istiyorsanız kumandalarınızın da yanı başınızda olmasını isteyebilirsiniz. Günümüzde dijital cihazlar giderek artmaktadır; her cihaz için ayrı bir kumanda olduğunu düşünürsek dağınıklık rahatsız edici olabilir. Tekzen'de bulabileceğiniz kumanda düzenleyiciler tüm cihazların her an elinizin altında olmasına olanak vermekle kalmaz; size özel ve estetik bir alan oluşmasına da katkıda bulunur.

Keçe Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Koruyucu keçe birçok mobilyada kullanılması gereken önemli bir aksesuardır. Bu aksesuarlar sayesinde zeminleriniz ve duvarlarınız tehlikeli hasarlara karşı koruma altına alınır. Fakat dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var. Bunlar arasında en önemlisi, mobilyanızın keçe yapıştırılmasına uygun olup olmadığına dikkat etmektir. Bazı mobilyalar hassastır ve yapıştırma gibi işlemlerin dikkat edilerek uygulanması gerekir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT