Toplam 20 üründen, 1-20 arası gösteriliyor.

Bu kategoride, çok amaçlı ve özellikle atölyelerde kullanılan endüstriyel tel fırça çeşitlerini bulabilirsiniz. Daire, çelik, ahşap, naylon tel fırçalar arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

 

Agromak, Einhell, Bmx, Dbk gibi kaliteli markalar arasından dilediğiniz ürünü inceleyebilir ve Tekzen güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Ahşap tel fırçalar, tüm işlerde kullanılmasının yanında en çok atölyelerde kullanılır. Ahşap saplı ve karbon çelik malzemeden titizlikle üretilen bu ürünler, dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır ve uzun seneler boyunca güvenle kullanılabilir.

 

İhtiyacınıza ve çalıştığınız alana göre tercih edebileceğiniz 5 veya 6 parçadan oluşan ve set halinde satılan tel fırçalar, işinizdeki en büyük yardımcınız oluyor. Aynı ürünlerin mini set fırçalarını da kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sağlam ve kaliteli malzemeden üretilen plastik saplı tel fırçalar ise ulaşılması zor dar yüzeylerin temizliğinde oldukça başarılıdır.

 

Çalışmalarınızda vazgeçilmez bir öneme sahip daire tel fırçalar, paslanmaz malzemeden üretilmiş olup, dış darbelere ve sürtünmeye karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu ürünler işlem sonrasında da herhangi bir aşınma veya paslanma göstermez.

 

Temiz, kuru, kirden ve yağdan arınmış zeminlerde pratik bir şekilde kullanacağınız zemin kazıyıcı tel fırçalar, mevcut pas tabakasını, boya, sıva ve yüzeyde oluşmuş kirleri rahatlıkla temizler. Kaliteli malzemelerden üretilen bu fırçalar, kullanım sırasında size zahmet vermeyerek, işlerinizde size profesyonel çözümler sunar. Böylece hem işçilik gerektiren hassas işleri, hem de yüzey temizliğini hızlı ve pratik bir şekilde yapmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tüm bu ürün çeşitleri arasından bütçenize göre tel fırça fiyatlarına ulaşabilir ve zevkinize, ihtiyacınıza uygun olanı Tekzen kalitesi ve güvencesi ile hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT