Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Yatak Odası Mobilya Modelleri

Evin en önemli ve fazlasıyla vakit geçirilen bölümlerinden biri yatak odasıdır. Bu nedenle yatak odası takımı ve yatak odası mobilya seçimi içerisinde şifonyer, çift kişilik yatak odası takımı , komodin gibi yatak odası mobilyaları bir hayli önem taşımaktadır.

Yatak Odası Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Yatak odası seçimi yapılırken mobilya yerleşimi sonrasında odada rahat hareket alanı kalmasına dikkat edilmelidir. Dar ve hareketi kısıtlayan mobilyalar yerine oda boyutuna göre daha kullanışlı ve çok amaçlı eşyalar seçilebilir. Tek kişilik yatak odası seçiyorsanız, ideal boyutta bir karyola, dolap ve komodin ile takımı tamamlayarak bulunduğunuz odanızda size ait daha fazla alan açabilirsiniz. Üstelik yatak odası tamamen size ait bir alan olacağı için mobilyaların tarzıları ve renkleri tamamen gözünüze hitap etmelidir. Tekzen.com’ da bulunan mobusta, adore ve dessenti mobilyalar tarzlarıyla kullanıcılarına bu konuda birçok seçenek sunmaktadır.

Küçük Yatak Odası İçin Mobilya Seçimi Nasıl Olmalı?

Küçük boyutlu yatak odası sahipleri yatak odası mobilya seçimi yaparken çok amaçlı ve kullanışlı mobilyalar seçmeye özen göstermelidir. Odanın boyutuna ve geometrisine uygun ideal boyutlu yatak ve dolaplar, odada doğru yerleşim sonucunda daha fazla hareket alanı bırakarak daha ferah bir kullanım imkanı sunacaktır.

Tekzen.com ile birden çok markanın tasarımına sahip ürünleri aynı çatı altında bulmanız mümkün. Adore çift kişilik ve tek kişilik ürünler, modern görünüm ve kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Yataklar ince başlıklı, kolay taşınabilir olmasıyla dayanıklılık ve kullanışlılık sağlamaktadır.

Yatak Odası Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Yatak odası mobilya renklerine uygun renk seçimi için en önemli tema kişinin uykuya geçişini sağlayacak pigmentlerdir. Özellikle çift kişilik yatak odası renklerinde mobilya ile uyumlu, göz yormayan açık tonlar ya da odanın ferahlığı kapatmayacak ve kullanıcılara dinginlik verecek daha koyu tonlar idealdir.

Yatak Odası Mobilya takımları arasında adore prestij serisi dikkat çekiyor. İdeal boyutu ve düz-modern görünümlü göz yormayan serinin ürünleri arasında rahat taşınabilir yatak, kullanışlı ve ferah renklerdeki komodin, aynalı dolap ve şifonyer bulunmaktadır. Serideki ürünler zarif tasarımlarıyla ve kaliteli malzemeleriyle kullanıcılarına dayanıklılık ve uzun ömürlülük vaat etmektedir.

Yatak Odası Setleri

Yatak odası dizaynında parça parça ürün almak yerine, tekzen.com da zevkinize hitap eden parçaları bir araya toplayarak oluşturulan birden çok tasarımı bulabilirsiniz. Yeni evli çiftlerin, çift kişilik yatak odası takımı seçimi için dessenti düğün yatak odası takımı dikkat çekici tasarımlar arasındadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT