Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Jeneratörler


Elektriksiz Kalmayın En İyi Jeneratör Modellerini Uygun Fiyatlarla Tekzen'den Alın!

İş yerinde, evlerde veya elektriğe ihtiyaç duyulan farklı yaşam alanlarında kesintisiz kullanım için jeneratör tercih ediliyor. Kısa süreli veya uzun süreli elektrik kesintilerinde kurtarıcı bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Elektrik ihtiyacına uygun olan modelleri tercih etmek ise verimli bir kullanım açısından önem arz etmekte. Farklı jeneratör tipleri dizel, benzin veya doğalgaz ile çalışan çeşitler sunuyor. Bu seçenekler arasından kullanım alanını göz önünde bulundurarak doğru bir seçim yapabilirsiniz. Benzinli alternatifler arasında bulunan Rolwal 3,8 kVA 7 HP Monofaze Benzinli Açık Kasa Jeneratör 15 litre yakıt deposu ve 210 cc silindir hacmi özellikleriyle bulunuyor. Evlerde, iş yerlerinde ve okul gibi alanlarda elektrik kesintilerinden etkilenmemek adına en iyi özelliklere sahip modeli Tekzen’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Jeneratörde Doğru Seçim İçin Tekzen’e Gelin!

Elektrik, insanların var olduğu her yerde artık temel bir ihtiyaç haline geldi. İnsan hayatını kolaylaştıran birçok cihaz elektrik olmadan kullanılamıyor. Bu sebeple kısa süreli veya uzun süreli kesintilerde yaşam alanlarının konforu ve ihtiyaçların karşılanması için jeneratör modelleri tercih ediliyor. Farklı alanlarda kullanım kapasitesi değişkenlik gösterdiği için kapasite ve güç özellikleri bakımından kullanılacak ortama uyumlu bir model alınması gerekiyor. Ses seviyesi, yakıt tipi ve motor gücü gibi teknik detaylar dikkate alınarak daha uygun bir seçim gerçekleştirilebiliyor. Tekerlekli tasarımlar ile kolay taşınabilir ürünler küçük işletmeler ve evler için gerekli olan enerjiyi sağlıyor. Düşük ses gücü seviyesi özellikleri ile gürültü oluşturmadan ve rahatsızlık vermeden ihtiyacınızı karşılayabilen modeller bulunuyor. Ürün çeşitleri arasında Maestro 2.9 kW Benzinli Jeneratör-MT-PG 3100-1 maksimum gücü 2.9 kW ve sürekli gücü 2.6 kW olması ile güçlü teknik özellikler sunuyor. Elektrik kesintisine veya kullanım durumunuza göre ürünü sürekli veya geçici modda kullanabilirsiniz. Geçici çalışma modunda maksimum güç sağladığı için motoru bir süre durdurarak ısınmayı önlemeniz tavsiye ediliyor. Hava soğutmalı ve tek silindirli özelliği bulunan bu ürün normal kurşunsuz benzin ile çalışıyor. Aradığınız özelliklere sahip modelleri bulmak ve doğru bir seçim gerçekleştirmek için Tekzen karşınızda!

Kullanım Alanlarına Göre Jeneratör Tipleri

Elektrik ihtiyacının sürekli veya aralıklı olması jeneratör kullanımını etkiler. Evde, okulda veya iş yerinde farklı türde modeller tercih edilebilir. Evde daha sessiz ve nispeten daha düşük kapasiteli bir ürün gerekirken okul, hastane, iş yeri gibi büyük çaptaki elektrik gereksinimleri için yüksek kapasiteli ürünler tercih edilmelidir. Jeneratör modelleri farklı yakıt tiplerinin yanı sıra akülü, marşlı gibi çalışma prensibi bazında alternatifler sunuyor. Açık veya kapalı kasa özelliklerinin yanı sıra iki zamanlı ve dört zamanlı teknik detaylara sahip ürünler de mevcut. Ev için tercih edilecek bir modelde ağırlık önem arz etmektedir. Daha hafif ve tekerlek özelliği olan seçenekler bu bağlamda değerlendirilebilir. Bu sayede ürün gerek duyulduğunda rahatlıkla taşınabilir, farklı alanlarda kullanılabilir. Portatif nitelikteki bu modeller kamp, piknik vb. aktiviteleriniz için ideal bir deneyim sunar. Bu sayede elektrik erişim olmayan yerlerde de aydınlatma veya elektronik cihaz kullanımlarınız mümkün olur. Bu ürünler çanta tipi tasarım detaylarıyla kolaylık sağlamak üzere bulunuyor. Jeneratör markaları KLPRO, Maestro, Honda, Rolwal, AnadoluPower, Einhell, Stanley, Federal, Datsu ve Yamaha farklı model seçenekleriyle kullanım alanlarına uyumlu alternatifler barındırıyor. En iyi jeneratör modelleri için Tekzen’i inceleyebilir ve uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Evinizde ve İş Yerinizde İhtiyacınız Olan Elektrikli Aletler Tekzen’de

Evde veya iş yerlerinde montaj tamir, üretim, yenileme gibi birçok faaliyetinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler Tekzen kalitesiyle bir arada bulunuyor. Bu makineler birçok faaliyet için gereksinim duyacağınız özellikleri sunuyor. Taşlama, testere, akülü vidalama, matkap, kaynak, silikon tabancası ve benzinli jeneratör gibi birçok makineyi bulabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı ürünler, uzun ömürlü ve verimli bir kullanım deneyimi vadediyor. Matkap çeşitleri hafif ve kompakt tasarımlarının yanı sıra güçlü delme özellikleri ile farklı alternatifler barındırıyor. Akülü ve elektrikli vidalama ürünleri ise kullanım tercihinize uyumlu seçenekleriyle bulunuyor. Güçlü teknik detaylara sahip bu makineler ile bakım ve tamirat işleri daha da kolay ve pratik hale geliyor. Ayrıca düşük ses seviyesi ile çalışan bu modeller sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmez ve kulak sağlığınıza zarar vermez. Darbeli özelliğe sahip matkaplar ile daha sert zeminlerde de daha hızlı delme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca elektrik kesintilerinde veya elektriğin olmadığı alanlarda bu makinelerin kullanımı için benzinli veya dizel jeneratör modellerini de inceleyebilirsiniz. Makinelerin kullanımı esnasında gerek duyulabilecek uyumlu parçalar, setler, takımlar ve uçlar da bulunuyor. Hobileriniz için tercih edebileceğiniz hobi alet setleri ise taşlama, zımparalama, delme, oyma gibi faaliyetlere özel kullanışlı parçaları içeriyor.

Bakım, Onarım ve İş Güvenliği İçin Hırdavat & El Aletleri

Evinizde veya iş yerinizde bakım, onarım ve her türlü işiniz için farklı hırdavat ve el aletleri malzemeleri en kaliteli ve en iyi seçeneklerle Tekzen’de bulunuyor. İş güvenliğinizi sağlamak ve sağlığınızı korumak için işlerinizi yaparken kullanabileceğiniz birçok dayanıklı ürünü bulabilirsiniz. Taşıma arabasından iskele merdivenine ergonomi sunan ve işlerinizi kolaylaştıran modeller ekonomik seçenekler barındırıyor. Eviniz veya iş yerinizde tamir ve yenileme işlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz yedek parçalar uyumlu alternatifler sunuyor. Mengene, elektrikli vinç, lazerli kızaklı gönye, kompresörlü petek, transpalet ve katlanır el arabası gibi fonksiyonel el aletlerini işlerinizde ve iş yerlerinizde kullanımınız için tercih edebilirsiniz. Ayrıca alet çantası, alet dolabı ve takım arabası gibi düzenleyici ürünler sayesinde el aletlerini ve hırdavat malzemelerini ideal bir şekilde düzenlemeniz ve saklamanız mümkün oluyor. Bu sayede dilediğiniz malzemeyi veya aleti ihtiyaç duyduğunuzda kolayca bulabilirsiniz. Tekzen güvencesiyle edinebileceğiniz ürünler kaliteli ve dayanıklı çeşitler sunuyor. Eldiven, reflektör, tulum ve çizme gibi birçok iş güvenliği kıyafeti de maksimum koruma sağlamak üzere ürünler arasında mevcut. Özel evrakların ve kıymetli eşyaların güvenliği için kasa, dolap ve çelik kasa modelleri hem iş yeri hem de ev ortamı için tercih edilebilir.

Elektrik Kullanımınızı Daha Verimli Hale Getirin

Elektrik, elektronik aletlerin ve aydınlatmaların kullanılmasında vazgeçilmez bir enerji kaynağıdır. Bu sebeple elektrik erişimi de önem arz ediyor. Prizlerin uzak veya yetersiz olduğu bir ortam için grup priz ve uzatma kabloları kullanılmalıdır. Ayrıca elektrikten uzak yerlerde veya kesintiler yaşandığında bir kaynak olarak jeneratör tavsiye edilmektedir. Grup prizler ile aynı ortamda birden fazla cihazı elektriğe bağlamanız mümkün olur. Grup prizlerde USB girişi detayları bulunan modeller ile USB kablosundan şarj edilebilen cihazlar tek bir kablo yardımıyla şarja takılabilir. Ayrıca kablo uzunluğu detayı ile cihazları kullandığınız alana elektrik erişimini sağlayabilirsiniz. Uzatma kabloları sayesinde elektrik kaynağını 50 metreye kadar ulaştırılabiliyor. Çoklu prizlerin akım korumalı, topraklı ve anahtarlı gibi teknik özellikleri ile daha güvenli ve daha kontrollü bir kullanım mümkün kılınmaktadır. Tercihinize göre USB ve Universal çoklayıcıya sahip modelleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca kontrol anahtarı detayı da seçiminiz için göz önünde bulundurabileceğiniz bir diğer kriterdir. Kontrol anahtarı elektrik kullanımını açıp kapatabilmenizi ve gruptaki tüm prizleri pratik bir şekilde kapatabilmenizi sağlar. Grup priz, uzatma kablosu, el aletleri, hırdavat malzemeleri ve jeneratör fiyatları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olmak ve ihtiyacınız olan ürünü hemen satın almak için Tekzen’i ziyaret edin.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT