Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Kompresörler


Hava Hortumu Spiral 15m
Hava Hortumu Spiral 15m
Temin Edilemiyor

En Verimli Kompresör Çeşitleri Tekzen’de

Gaz basıncını ideal düzeyde tutmaya yarayan hava kompresörü, en verimli çeşitleri ile Tekzen’de sizleri bekler. Hırdavat ürünleri içerisinde karşınıza çıkan ve farklı işlevleri ile önemli bir role sahip olan bu ürünler, mekanik enerjiyi basınç enerjisine dönüştürür. Gazı sıkıştırarak farklı alanlarda kullanıma hazır hale getiren kompresör çeşitleri ve özelliklerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Kompresör Nedir ve Ne İşe Yarar?

Hava veya gaz basıncını korumaya yarayan makinelere kompresör adı verilir. Hava üfleyiciler , kanal açma makinesi ve daha birçok yardımı ile iş birliği içerisinde kullanılabilen bu ürünler; tek veya çok kademeli sıkıştırma işlemini gerçekleştirir. Küçük ve büyük işletmelerde kullanılabilen bu ürünlerin kompresör malzemeleri ile birlikte verimi artırdığı görülür. Kompresörler ile birlikte ihtiyaç duyabileceğiniz ısı ve nem ölçer ve diğer ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, yüksek performans elde edebilirsiniz.

Geniş Yelpazesiyle Dikkat Çeken Kompresör Çeşitleri

Geniş bir yelpazede gözler önüne serilen kompresör modelleri, farklı alanlarda kullanıma uygundur. Mini kompresör çeşitleri boyutları sayesinde rahatlıkla taşınabilir. Elektrikli hava kompresörü ise ister tek başına ister tribün yardımıyla çalıştırabilen bir çeşit olarak karşınıza çıkar. Lastik şişirme kompresörü, araç lastiklerini şişirmek için özel olarak tasarlanan bir modeldir. El kompresörü ise pratik bir deneyimi beraberinde getirir. Portatif kompresör çeşitleri, kolay taşınabilen ve az alan kaplayan bir model arayanlar için idealdir. Test ve ölçüm cihazları eşliğinde bilinçli bir şekilde kullanılabilen birçok kompresör çeşidi, gelişen teknoloji ile birlikte yenilenmeye devam etmektedir.

Kompresör Çeşitlerinin Kullanım Alanları

Büyük, portatif, lastik şişirme, küçük kompresör ve daha birçok çeşit ile beğenilerinize sunulan kompresörler; farklı kullanım alanlarına sahiptir. Kalıp ve pres tezgahlarından oto tamir merkezlerine kadar birçok alanda aktif bir kullanıma sahip olan bu ürünler, hayatı önemli derecede kolaylaştırır. Küçük hava kompresörü, küçük işletmelerde sıklıkla karşınıza çıkarken çok kademeli büyük kompresörler, fabrikalarda olmazsa olmaz bir role sahiptir. Boyama fırınlarında çalışan robot ve tabancaların da bu makinelerden güç aldığı bilinmektedir. Hava tabancası aksesuarları ve kanal açma makineleri ile birlikte çeşitli endüstriyel alanlarda yaygın bir kullanıma sahiptir.

Kompresör Çalışma Mekanizması Nasıldır?

Basınç, motor gücü ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik gösterebilen çalışma mekanizmaları; havanın içerisinde bulunduğu hacmin azaltılarak sıkıştırılması prensibine dayanır. Hava sıkıştırma haznesi yardımıyla gerçekleştirilen bu işlem sırasında sıcak hava makineleri ve diğer yardımcılardan da yardım alınabilir. Hava Bağlantı Aparatı Pirinç Erkek 1/4 -NUQ-2 ürünü hava hortumlarına uygun şekilde üretilen kompresörlerin çalışma mekanizmasındaki etkili bir unsurdur. Maestro MT-HM2050 F Kompresör 50 Litre 8 Bar makinesi basınç göstergeli mekanizmasıyla size kolaylık sağlayan bir model olarak karşınıza çıkar. Seçtiğiniz modelin çalışma mekanizması ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız, verimli bir kullanım sağlamanız açısından oldukça önemlidir.

Aradığınız Kompresör Modeli Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Elektrik, benzin, yağ ve farklı yakıtlar ile çalışabilen kompresör modelleri; zengin ürün çeşitliliği ile birçok alanda önemli bir role sahiptir. Küçük ve büyük işletmelerde işlerin daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan kompresörler, elektrikli olan çeşitleriyle jeneratörler ile de çalışabilir. Bu sayede, ihtiyacınız olan her an kullanıma hazırdır. İster araç lastiğini şişirmek ister fabrikada çalışan makinelere güç sağlamak istiyor olun hem yüksek kaliteli hem de ucuz kompresör için doğru adrestesiniz. Bütçenize uygun kompresör fiyatları ve geniş ürün yelpazesini yakından inceleyerek Tekzen kalitesini deneyimlemek için ilk adımı atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT