Toplam 41 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Maske ve Gözlükler


Maske ve Gözlükler Kategorisinin Çok Satanları

Hırdavat&el aletleri kategorisinde iş güvenliği malzemeleri altında yer alan maske ve gözlükler bölümünde koruyucu bahçe gözlüğünden iş güvenlik gözlüğüne, kaynak baş maskesinden toz ve çapak gözlüğüne, maske camından toz maskelerine kadar ihtiyacınız olan ürün çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Birbirinden farklı markaların yer aldığı maske ve gözlük modellerinden ihtiyacınıza uygun olan ürünleri tercih ederek konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bölümde yer alan koruyucu bahçe gözlüğünü, bahçede geçirdiğiniz zamanlarda gözlerinizi haşerelere karşı korumak amacıyla kullanabilirsiniz. Çizilmeye karşı koruyucu kaplama özelliği olan ve kişiye göre ayarlanabilen şakak uzunluğu gibi özellikleri olan güvenlik gözlüğü ürünlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. İç alan çalışmalarınızda kullanabileceğiniz ve küçük darbelere karşı maksimum güvenlik sağlayan şeffaf iş güvenliği gözlük modellerine de yine bu bölümden ulaşabilir ve rahatlığın konforunu yaşayabilirsiniz.


Bu bölümde ayrıca kaynak yaparken sizi zararlı ışın ve kıvılcımlardan koruyacak olan kaynak maskesi ve kaynak gözlüğü çeşitlerine kolayca ulaşabilir ya da en üst düzeyde işlevsellik göstermeye uygun üretilmiş olan toz maskesi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ihtiyacınız olduğu zaman maske camı ürün çeşitlerine de bu bölümden ulaşabilirsiniz. Maske ve gözlük çeşitlerini bu bölümden silikon, şeffaf, çerçevesiz gibi değişik özelliklerde bulabileceğiniz gibi sarı, bronz, siyah, kırmızı, mavi gibi farklı renk seçenekleriyle de yine bu bölümden temin edebilirsiniz.


Hırdavat ve el aletleri kategorisinde bulunan bu bölümde, iş güvenliği malzemeleri kapsamında bulunan ürünleri satın almak ve incelemek için ilgili ürünün üstüne tıklayarak kolaylıkla ulaşabilir ve Tekzen’in sunmuş olduğu kalite ve güvence ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT