Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Kişisel bakım kategorisi altında bulunan saç kurutma makineleri ile değişken ihtiyaçlarınız doğrultusunda birden çok marka ve modele ulaşabilirsiniz. Günlük kullanımın yanı sıra, özel günlerinizde kullanabileceğiniz fön makinesi çeşitleri ile de istediğiniz görünüme kolaylıkla kavuşabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.


Fön makineleri arasında yer alan Braun, Babyliss, Fakir, Etap, Philips, King, Arçelik, Arzum, Arnica ve Rowenta gibi çeşitli markalar arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı görünümler için birden çok özelliğe sahip modellerle kişisel bakım sürenizi daha verimli kullanabilirsiniz. Kuaför sonuçlarına yakın, profesyonel etki almanızı sağlayan kurutma makineleri ve yardımcı aparatlarla dilediğinizce şekillendirme yapabilir, ev ortamında zahmetsiz bir bakım süreci gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün sunduğu şekillendirme başlıklarını kullanarak, tek bir cihazla farklı görünümler elde edebilirsiniz.


Zahmetsizce şekillendirme yapabileceğiniz ürünler arasında yer alan düzleştirici, profesyonel fön makinesi ve difüzör gibi çeşitlerle istediğiniz sonuca kolayca ulaşabilir, kurutma makinesi aparatları sayesinde bulunduğunuz alanda zorlanmadan kişisel bakımınızı yapabilirsiniz. İyon özelliği, elektriklenmelerin ve kabarmaların önüne geçerek daha parlak ve yatışmış bir görünüme olanak sağlıyor. İyon özelliğine sahip modeller ile gün içinde kabarmayan, sağlıklı görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Yüksek watt değerlerine sahip makineler ile fön çekme işlemini kolay ve zahmetsizce  gerçekleştirebilirsiniz. 


Etkin sonuçlar sağlayan güçlü cihazların yanı sıra, pratik kullanım sunan ve yer kaplamayan daha hafif modeller tercih edebilirsiniz. Kişisel beğenileriniz doğrultusunda farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Geniş bir aralıkta yer alan fön makinesi fiyatları ile bütçenize uygun olan ürün tercihinde bulunabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT