}
Toplam 24 üründen, 1-24 arası gösteriliyor.

Tıraş Makineleri


Kişisel bakım ürünleri kategorisinde yer alan tıraşmakineleri arasında hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan çok sayıdaürün arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Kişiselbakım ve sağlık için büyük önem taşıyan tıraş makineleri modelleriprezentabl bir görünüme kavuşmak ve bakımlı bir insan olmak kolay bir halalıyor. Elektrikli makineler ile ürünü prize takarakoldukça rahat bir kullanım şansı yakalanıyor. Şarjlı ürünlerikullanarak prize ihtiyaç duyulmadan ve kablo kullanılmadan işlemler gerçekleştirilebiliyor.Makine başlıkları ile yapılacak olan tıraşın keskinliği ayarlanabiliyor.Braun, Felix, Panasonic, PHILIPS, Premier, Sinbo gibi dünyaca ünlü çok sayıdamarkanın ürününe bu kategoriden ulaşabilirsiniz. 


Kategoride tıraş için gerekli olan ürünler dışındabasküller, epilasyon cihazları, kozmetik ürünler, saç kurutma ürünleri, selülitgidericiler gibi oldukça geniş bir ürün çeşitliliği bulunuyor. Özellikleerkekler için günlük hayatın önemli bir parçası olan saç ve yüz bakımı malzemeleriningeniş ve çeşitli ürün seçenekleri ile yer alması sayesinde her yüz tipine, herbeğeniye, her sakal çeşidine uygun cihazları bulabilirsiniz.


Sethalindeki ürünlerin dışında parça parça olarak alınabilecek ürünler de yeralıyor. Sadece yüz bölgesi için değil saç kesimi için gerekli olanürünleri de bu kategoride bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Islak ve kuru deridekullanılabilme özelliğine sahip olan ürünlerle her koşulda tıraşolabilmenin avantajını yaşayabilirsiniz. Yüz ve saç bakımı ihtiyacınızı kolayve kaliteli bir şekilde giderebilmenizi sağlayacak olan ürünler arasındanzevkinize en uygun gelen cihazları sepetinize ekleyerek pratik bir şekildesatın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT