Toplam 48 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Tıraş Makineleri


Kişisel bakım ürünleri kategorisinde yer alan tıraş makineleri arasında hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan çok sayıda ürün arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Kişisel bakım ve sağlık için büyük önem taşıyan tıraş makineleri modelleri prezentabl bir görünüme kavuşmak ve bakımlı bir insan olmak kolay bir hal alıyor. Elektrikli makineler ile ürünü prize takarak oldukça rahat bir kullanım şansı yakalanıyor. Şarjlı ürünleri kullanarak prize ihtiyaç duyulmadan ve kablo kullanılmadan işlemler gerçekleştirilebiliyor. Makine başlıkları ile yapılacak olan tıraşın keskinliği ayarlanabiliyor. Braun, Felix, Panasonic, PHILIPS, Premier, Sinbo gibi dünyaca ünlü çok sayıda markanın ürününe bu kategoriden ulaşabilirsiniz. 


Kategoride tıraş için gerekli olan ürünler dışında basküller, epilasyon cihazları, kozmetik ürünler, saç kurutma ürünleri, selülit gidericiler gibi oldukça geniş bir ürün çeşitliliği bulunuyor. Özellikle erkekler için günlük hayatın önemli bir parçası olan saç ve yüz bakımı malzemelerinin geniş ve çeşitli ürün seçenekleri ile yer alması sayesinde her yüz tipine, her beğeniye, her sakal çeşidine uygun cihazları bulabilirsiniz.


Set halindeki ürünlerin dışında parça parça olarak alınabilecek ürünler de yer alıyor. Sadece yüz bölgesi için değil saç kesimi için gerekli olan ürünleri de bu kategoride bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Islak ve kuru deride kullanılabilme özelliğine sahip olan ürünlerle her koşulda tıraş olabilmenin avantajını yaşayabilirsiniz. Yüz ve saç bakımı ihtiyacınızı kolay ve kaliteli bir şekilde giderebilmenizi sağlayacak olan ürünler arasından zevkinize en uygun gelen cihazları sepetinize ekleyerek pratik bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT