Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.
İlgili Aramalar:

İç ve dış mekan dekorasyonlarında, duvar ve cephe kaplamalarında doğal taş kaplama, ortama doğallık, sıcaklık ve estetik katıyor. Doğal taş çeşitleri arasından zevkinize, kullandığınız mekanda yaratmak istediğiniz atmosfere, konsepte, stilinize ve en önemlisi mobilyalarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Aynı ortamda farklı köşeler oluşturmak istediğinizde, barbekü ve şöminenizi farklı renk ve dokuda taşlarla kaplayabilirsiniz. Kullanım alanınıza en uygun doğal taş modelleri için Tekzen’nin inşaat & boya kategorisindeki seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Ürünler doğal taş dokusu ve görüntüsü taşırken, sudan, nemden ve ısı değişimlerinden etkilenmeyen sağlam yapısıyla hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaya uygundur. Yuvarlak ve oval yapısıyla, düz olmayan özel tasarlanmış yüzeylere kolaylıkla uygulanabilirler. Yıkanabilen ve silinebilen taşlara doğal taş cilası yapıldığında, parlak dikkat çeken bir görüntü elde edilir.

Taşlar 23 x 48 cm’lik plakalar halinde temin edilirler, aynı şekilde bozulmadan yüzeye yapıştırılırlar. Yalıtım uygulanmış yüzeylere de monte edilebilirler. Plakalar arasında herhangi bir boşluk kalmayacağından dolayı, görüntüde devamlılık sağlarlar. Küçük rötuşlar için istenilen renkte derz dolgusu kullanmak uygundur. Çeşitli renklerde bulunan taşların renkleri zamanla solmaz. Ürünler darbe emici özelliği ile darbelere karşı da dayanıklıdır.

Türkiye’nin ürün çeşitliliği ile tanınan mağazası Tekzen’de bu kaplama modellerinin yanı sıra, duvar ve cephe kaplamalarında kullanılan seramik, koruma boyası, taşların yapıştırılmasında kullanılan fayans yapıştırma harcı, beyaz renkli ve çok ince, toz derz dolgu malzeme çeşitlerini de bulmak mümkündür. Bu seçenekler arasından bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü inceleyebilir, Tekzen ve Agomak markalı ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT