Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Transpaletler


Hırdavat & El Aletleri kategorisindeki bu bölümün altında ihtiyacınıza yönelik her türlü transpaleti bulabilirsiniz. Paletlere yüklenmiş malzemeleri , hidrolik pompa gücüyle kaldırarak tekerlek üzerinde yatay olarak taşımaya yarayan transpaletler ile bu tür taşıma işlerini kolaylıkla çözebilirsiniz. Özellikle daha büyük araçların giremeyeceği küçüklükteki yerlere kolayca giren bu aletler ile hız ve pratiklik yaratabilirsiniz. Taşıyıcı ekipmanlar arasında, bu tür dar alanlara kolayca girebilir ve manevra kabiliyeti ile mevcut işlerinizi en pratik şekilde tamamlayabilirsiniz. Böylelikle hem çalışan kişinin sağlığını korurken hem de zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca malzemenin ağırlığına bağlı olarak bu cihaz olmadan, en az iki ve ya üç kişi ile yapmanız gereken işi, uygun olan araçlar yardımıyla tek kişi ile çözebilirsiniz.


Paletteki yükün ne kadar ağırlığa sahip olduğunu gösteren terazili modelleri ve özellikle ağır yükler için kullanım kolaylığı sağlayan akülü modelleri ile ihtiyaçlarınıza en uygun olanını Tekzen mağazalarında bulabilirsiniz. Akülü olan modellerini, yatay nakliye, yükleme, boşaltma ve sipariş toplama gibi her türlü iş uygulamasında kullanabilirsiniz. Her sektörde rahatlıkla  kullanılabilen bu  taşıyıcılar ile ebatlarına göre 5 tonluk malzemeleri bile kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kaldırma ekipmanları arasında en az maliyetli olması nedeniyle de tercih edebilirsiniz.


Kullanım alanınızı doğru şekilde belirleyerek ve transpalet fiyatları konusunda detaylı bir araştırma yaparak size en uygun olanını seçebilirsiniz. Ahşap ya da plastik paletlerinizi kolaylıkla taşıyabilmenizi sağlayan ve depo düzeni için gerekli çözümleri sunan her türlü transpalet çeşitleri hakkında Tekzen mağazalarını gezerek fikir edinebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olarak en doğru tercihi kategori altında bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT