Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Frezeler


Hırdavat & Ev Aletleri kategorisi altında sunulan; ahşaplar ile yaratıcı çalışmalar yapmayı kolaylaştıran frezeler, daha keyifli anlar geçirmenizi sağlıyor. Şekil verme, oluk açma, kenar düzeltme gibi işlemleri rahatça yapabilmenize olanak tanıyor. Ürünlerle sunulan aksesuarlar ile de güç verimliliği kazandırılıyor. Zengin freze makine modelleri ile farklı ortamlarda ve farklı amaçlarla kullanılabilen ürünler, sundukları seçeneklerle her türlü freze ihtiyacını gideriyor.

 

Freze makineleri kendi içlerinde boyutlarından, teknik özelliklerine birçok farklılık gösteriyor. Yatay frezeler sıkça kullanılıyor olsa da freze takımının bağlandığı mili dikey olan dik frezeler, açılı işlemler yapmayı kolaylaştırıyor. Yatay ve dikey özellikleri bir arada bulunduran üniversal frezeler ise fonksiyonellikleriyle ilgi çekiyor. Freze parçalarını oluşturan freze uçları setler halinde sunuluyor.

 

Ürünler; güçleri, dakikadaki devir sayıları, maksimum vuruş sayıları gibi teknik özelliklerle birbirlerinden ayrılıyor. Ayrıca ebatları ve ağırlıkları da fark katan kriterler oluyor. Malzemeye uygun çalışma sağlayarak devir sayısını ayarlamaya izin veren ürünler, daha işlevsel bir yapı sergiliyor. Derinlik ayarı olan cihazlar ile çalışma sırasında ihtiyaç duyulan derinlik ayarlanabiliyor. Güvenlik tetiği bulunduran cihazlar, cihazın istenmeden çalışmasını engelleyerek daha güvenli bir çalışma ortamı sunuyor. Formika tıraşlama makineleri hassas yüzeylerde kullanım için iyi bir seçenek sağlıyor.

 

Tekzen’de; Bosch, Black&Decker, Makita gibi kaliteyle bütünleşen markaların ürünlerine ulaşarak, ihtiyacınız olan ürünleri temin edebilirsiniz. Freze matkap, el frezesi, freze formika taşlama gibi freze makinelerini kolayca inceleyebilirsiniz. Taşıma çantasıyla gelen ürünler ise pratik olarak muhafaza etme ve taşınabilme imkanı veriyor. Freze fiyatları ürünlerin marka, model ve taşıdıkları özelliklerine göre geniş bir yelpazede yer alıyor. Beğendiğiniz ürünü Tekzen farkıyla satın alabilir, ahşap çalışmalarınızda farkınızı gösterebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT