Toplam 504 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Balık Malzemeleri


Doğa sporları için gerekli olan malzemeleri spor ve outdoor ürünleri kategorisinde bulabilir, bu ürünler arasında balık avlarken kullanılan ürünlere balık malzemeleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu ürünler arasında fırdöndü, iğne, şamandıra, kaşık ve kurşun gibi ürün çeşitlerini temin edebilirsiniz. Bu balık avı malzemeleri arasında balık türüne uygun ürünleri bulabilir, ihtiyacınız olan ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Balık avı sırasında kullanılan temel malzemeleri bulacağınız kategoride farklı ebatlara sahip kamış çeşitlerini inceleyebilir, iğneler bölümünden 10’lu setler halinde satılan ürünleri temin edebilirsiniz. Bu ürünlerin yanında sarı renkte fırdöndü ve farklı şekillerde kurşun çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Kaşık çeşitleri arasından ise lüfer, turna ve ağır kaşık gibi ürünleri temin edebilir, 5'li ve 10'lu setler halinde satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip misina çeşitlerini de bulacağınız balık malzemeleri kategorisinde misinaların kalınlıklarını inceleyebilir, makara halinde satılan misinaları satın alabilirsiniz. Misina çeşitlerinin yanında sert balık ve kalamar gibi şekillere sahip suni yem çeşitlerini de kategoriden temin edebilir, setler halinde satılan suni yem çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerin yanında olta makinesi çeşitlerine de Albastar, Erma ve Tekzen gibi markalardan ulaşabilirsiniz. Olta makineleri arasında misina kapasiteleri farklı, sağ sol değiştirilebilir kol sistemine sahip ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 

Balık malzemeleri kategorisinde bulacağını bu ürünlerin yanında takım çantalarına da ulaşabilirsiniz. Şeffaf kapaklı ve hacimleri farklı takım çantaları arasında size uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz. Bu ürünlerin yanında zoka, kamış ayağı, sazan yayı, kepçe, hazır takım, çaparı, şamandıra topu gibi aksesuarları balık malzemeleri kategorisinden satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT