Toplam 219 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Balık Malzemeleri


Kıbrıs Hazır Takım
Kıbrıs Hazır Takım
Temin Edilemiyor
Balıkçı Kovası 179
Balıkçı Kovası 179
Temin Edilemiyor
Erma East 30 Makina
Erma East 30 Makina
Temin Edilemiyor

Balık Malzemeleri Kategorisinin Çok Satanları

Av ve Balık Tutma Malzemeleri

Avcılık ve balıkçılığa ilgisi olanların tüm ihtiyaçlarına hitap eden av ve balık tutma malzemeleri kategorisi, Tekzen'in ayrıcalıklar dünyasında sizleri bekliyor. Farklı olta malzemelerinden havalı tabancalara kadar pek çok model için en doğru adrestesiniz.

Olta Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Deniz, nehir ve göl gibi yerlerde kullanacağınız balık oltasının yanı sıra ağ ve zıpkın tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Avlayacağınız balık veya hayvan türüne göre farklı ürünler kullanmanız gerekebilir. Balık av malzemeleri arasında; havalı tabanca, Airsoft tüfek, uzun yay bulunmaktadır. Özellikle tüfeklerin uçları birbirinden farklı boyutlara sahiptir.

Tüfeklerde 4.5 mm ve 6 mm uçlar bulunmaktadır. Profesyonel olta ve tüfeklerin yanı sıra amatörlere hitap eden ürünler Tekzen.com.tr'de mevcuttur. Bu ürünleri tek tek alabilir veya set halinde sipariş verebilirsiniz.

Olta Makinesi Nasıl Kullanılır?

Balıkçı malzemeleri arasındaki olan olta, ucundaki makine ile kolay bir kullanım sağlar. Çok eski zamanlarda misinalar elle sarılırken artık oltalarda otomatik olarak misina sarılabilir. Olta uçlarındaki iğnelerin iyi seçilmesi gerekiyor. Canlı kurtlar, solucanlar ve böcekler oltanın ucuna yerleştirilen yemler arasındadır.

Canlı yemlerin yanı sıra ekmek parçası, peynir veya yapay sinek de oltaya takabileceğiniz cansız yemler de kullanabilirsiniz. Balıkçılıkla ilgili tüm malzemelere artık internet üzerinden ulaşmanız oldukça kolaydır. Tekzen.com.tr'de profesyonel ve amatör balıkçı malzemelerini rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Balık ve Av Malzemesi Fiyatları

Balık av malzemeleri birçok aksesuarın bir arada kullanıldığı aktivitelerdendir. Bu sebepten dolayı kullanacağınız balık oltasını almadan önce size uygun ürünü bulmanız önemlidir. Diğer av malzemeleri de ilgilendiğiniz av türüne göre değişkenlik gösterir.

Balık ve diğer av malzemeleri markası ve türüne göre farklı fiyat politikasına sahiptir. İğne, kurşun, misina, suni yem alırken hava koşullarından sizi koruyacak yelek, hırka ve yağmurluklardan bütçenize en uygun fiyatları Tekzen.com.tr'den bulabilirsiniz. Bu av malzemelerini bir arada toplandığı av çantaları da işinizi kolaylaştıracaktır.

Balık Avı Malzemeleri Nerede Bulunur?

Balık avı malzemelerini bu tarz ürünleri satan mağazalardan temin edebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde dilediğiniz olta ve av malzemelerini inceleyebilir, sadece birkaç adımda satın alabilirsiniz. Tekzen.com.tr size bu kategoride geniş bir yelpaze sunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT