Toplam 128 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Balık Malzemeleri


Kıbrıs Hazır Takım
Kıbrıs Hazır Takım
Temin Edilemiyor
Balıkçı Kovası 179
Balıkçı Kovası 179
Temin Edilemiyor
Sazan Yayı
Sazan Yayı
Temin Edilemiyor
Erma East 30 Makina
Erma East 30 Makina
Temin Edilemiyor
İlgili Aramalar:

En Ergonomik Balıkçılık Malzemeleri Tekzen’de!

İster profesyonel ister amatör olarak balıkçılık ile ilgileniyor olun bu keyifli aktiviteyi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm balık malzemeleri nerede satılır sorusunun doğru cevabı Tekzen! Yorucu bir haftayı geride bırakarak dinlenmek ya da balıkçılık alanında kendinizi geliştirerek profesyonel adımlar atmak istiyorsanız en ergonomik balık malzemeleri sizlerin imdadına yetişir. İğnelerden kamışlara, olta makinelerinden şamandıralara kadar aradığınız her şey için doğru adrestesiniz.

Geniş Ürün Yelpazesiyle Dikkat Çeken Balıkçılık Malzemeleri

Balık tutma ürünleri, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeker. İhtiyaca uygun malzemeler eşliğinde gerçekleştirilen balıkçılık aktivitesi için bu ürünlerin neler olduğunun bilinmesi gerekir. Balık takım çantaları , bu aktiviteyi düzenli olarak yapmak isteyen herkesin sahip olması gereken malzemelerden biri olarak karşınıza çıkar. Balık iğneleri , kamış, kurşun ve yemler ise balık tutmak için gerekli olan malzemelerden birkaçı olur. Olta kaşıkları , makineleri ve kurşunları; balıkçılık sırasında hangi yöntemi kullanacağınıza göre tercih edebileceğiniz diğer malzemelerdir.

Balıkçılık Malzemelerinin İşlevsel Özellikleri Nelerdir?

Farklı işlevsel özellikleri ile balıkçılık aktivitesinde önemli bir role sahip olan balık avı malzemeleri, ergonomik tasarımlarıyla ön plana çıkar. Olta makineleri , kamış ile birlikte set halinde alabileceğiniz ilk önemli malzemedir. Kamışlar ve olta makinelerinin görevi, tuttuğunuz balığı yukarı çekmektir. Maket balıklar ve suni yemler , oltanızın ucunuza bağlamanız gereken ve balıkları tutmanızı sağlayan malzemelerdir. Bu sebeple, olta seti ve yemler bu aktivitenin olmazsa olmazları arasında yer alır. Olta kancaları, balığın oltaya takılmasını sağlarken misina pratik olta takımlarının suya atılan kısmı olarak karşınıza çıkar.

Balıkçılık Malzemeleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Balıkçılık malzemelerinin seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunur. Bu noktaları aşağıda inceleyebilirsiniz: Balıkçılık aktivitesini gerçekleştireceğiniz bölgenin şartlarını göz önünde bulundurarak malzeme seçimi yapmalısınız. Tatlı su ve deniz balıkçılığında farklı malzemelere ihtiyaç duyulduğunu unutmamalısınız. Balıkçılık ekipmanlarının ağır veya hafif olmasına dikkat etmeli, gücünüze göre uygun ekipman seçmelisiniz. Sabit bir mekanda balıkçılık yapmayacaksanız seçiminizi kolay taşınabilir hafif malzemelerden yana kullanmalısınız. Katlanabilir takımları tercih edebilirsiniz. Olta kamışı seçiminizi balıkçılığı kısa ya da uzak mesafeden yapıp yapmayacağınıza göre tercih etmelisiniz. Kısa mesafeler için kısa oltalar, uzun mesafeler için uzun oltalara yönelmelisiniz. Misinalar farklı özellikler ile karşınıza çıkar. Misina seçiminde de avlanma türü ve alanınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Yüksek Kaliteli Balıkçılık Malzeme Modelleri

Maket balık ve suni yemlerden fırdöndülere, takım çantalarından olta makinelerine kadar balıkçılık için ihtiyacınız olan malzemeleri sizlerle buluşturan Tekzen; yüksek kaliteli modeller ile beğenilerinizi kazanır. 496Npb Mustad İğne No:10 10'lu , özel tasarımı sayesinde ucuna yemi takmanızı kolaylaştıran bir model olarak karşınıza çıkar. Tekzen Olta Seti 1.60 cm Kamış - 1602-1 modeli ise beyaz yem, kaşık iğne, kurşun, iğne, fırdöndü, misina tutucu ve zilden oluşan zengin bir set olması ile dikkat çeker. İhtiyacınız olan daha birçok ürün onlarca farklı model seçeneği ile beğenilerinize sunulur.

Aradığınız Balıkçılık Malzemeleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Dinlendirici ve sakinleştirici bir aktivite olarak bilinen balıkçılık, deniz eşliğinde gerçekleştirilen ve günün koşuşturmacasından uzaklaşıldığı vakitleri beraberinde getirir. Balıkçılık aktivitesini gerçekleştirmeye karar verdiyseniz ya da uzun süredir bu aktivite ile ilgileniyor fakat yeni malzemelere ihtiyaç duyuyorsanız aradığınız tüm malzemelere Tekzen kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Olta kurşunları , yemler, takımlar, misina, iğneler, olta aksesuarları, makineler, kamışlar ve daha fazlası uygun fiyatlarla ve farklı model seçenekleri ile Tekzen’de sizleri bekler.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT