Toplam 69 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Anahtarlar


En İşlevsel Anahtar Takımları Tekzen'de!

Cıvataları ve somunları kolay bir şekilde sökebilmek için anahtar takımları kullanılır. Farklı boylarda ve büyüklüklerde olabilir. Farklı kullanım alanlarına özel farklı modellerde anahtarlar üretilir. İngiliz anahtarı en sık kullanılan anahtar çeşitlerindendir. Gündelik tamir işlerinde gevşetme ya da sıkma işlemleri için tercih edilir. Farklı boylardaki çeşitleri ile farklı eşyaları tamir ederken kullanılabilir. "kurbağacık" olarak da bilinir ve ağzı milimetrik olarak ayarlanabilir. Normal anahtar numaraları işe yaramadığında bile oldukça işlevlidir.

Farklı Kullanım Alanlarına Hitap Eden Anahtar Takımları

Pek çok tamir işinde kullanılan anahtarlar, farklı modelleri ile her ihtiyaca hitap eder. "Elta 350020008 Kombine Anahtar 8 mm" krom kaplı olduğu için son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ağzı 8 mm genişliğe ve 20 gram ağırlığa sahiptir. Bu sayede rahat bir kullanım imkânı sunar. Anahtar çeşitleri arasında oldukça kaliteli bir seçenektir. "Elta 150010607 Çatal Anahtar 6 x 7 mm" ise her iki tarafı da çatal şeklindedir. Krom kaplamadır ve bir ağzı 7 mm diğeri 8 mm genişliğindedir. 10 gram ağırlığa sahip olduğundan elinizde rahat bir şekilde tutabilir ve işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım ve Kalite Tekzen’de!

Tekzen kalitesi size en sağlam anahtar takımlarını sunuyor. Aradığınız tüm anahtar çeşitlerini ister tekli ister takım halinde bulabilirsiniz. Farklı materyallerden üretilen cırcır anahtarlar arasından kullanım alanınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Anahtarları kullanmak için "lokma takımı" çeşitlerine ihtiyacınız olabilir. Farklı boylardaki modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca anahtarlar ile birlikte tamir yaparken "tornavida çeşitleri" de işinize yarayabilir. Yıldız veya düz tornavidaları Tekzen size yüksek kalite ile sunuyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım için idealdir.

Her Tamire Uygun Anahtar Numaraları

Anahtar numaraları, farklı boyutlardaki cıvata ve somunları sıkıp gevşetmek için önemlidir. Mm olarak değişen bu numaralar, anahtarın büyüklüğünü de etkiler. Eğer farklı cıvatalarda kullanım yapmak istiyorsanız, takım şeklinde alabilir veya ayarlanabilir seçeneklere bakabilirsiniz. Bir şeyi yerinden oynatmak veya gevşetmek için kullanılan "levyeler" de basit bir kaldıraç görevi görür. Eşya tamiri için levyeye de ihtiyacınız olabilir. Aradığınız özelliklere sahip "vida ve dübel çeşitleri" için doğru adres Tekzen!

Çok Yönlü Kombine Anahtarlar

Kombine anahtar yapıları itibarıyla geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bir ucu çatal şeklindedir, diğeri ise yıldız anahtar şekline sahiptir. İki farklı anahtarın birleşiminden oluştuğu için çok yönlü bir işlevsellik sunar. Çatal anahtar ve yıldız anahtar ihtiyacınızı tek bir aletle karşılar ve bu sayede farklı ihtiyaçlarınıza hitap eder. Tadilat işlerinizde "kontrol kalemi" de ihtiyaçlarınız arasında yer alabilir. Elektrik devresinde veya sistemde gerilimin olup olmadığını anlamak için kullanılır. Kaçak durumlarını kontrol etmek için oldukça önemli bir alettir. Farklı ihtiyaçlarınız için kaliteli ürünler Tekzen’de sizleri bekliyor!

Bütçe Dostu Tadilat Araçları

Anahtar takımı fiyatları bazı faktörlere göre belirlenir. Örneğin; anahtarın yapısı, şekli, takımda hangi anahtarların bulunduğu vb. bu fiyatlar üzerinde etkilidir. Tekzen, ürün portföyünde kaliteli ürünlere yer verir. Oldukça fazla çeşidin bulunması fiyatlar açısından geniş bir yelpaze sunar. Bu sayede bütçenize uygun kaliteli anahtarlara sahip olabilirsiniz. Çivi çakma, eşya kırma gibi işler için gerek duyulan "çekiçler" de hem uygun fiyat hem de kalite ile Tekzen’de bulabileceğiniz araçlardan. Tel ve çivi gibi ürünleri kolayca çekmeye ve kesmeye yaran "pense", özellikle anahtarlarla yapılan tamir işlerinde ihtiyaç duyulan bir alettir. Onarım gibi işlerde ihtiyacınız olan her türlü araç gereç için Tekzen ideal seçenek!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT