Toplam 38 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Deterjan & Temizlik Ürünleri


Kireç Çözücü 850 Gr
Kireç Çözücü 850 Gr
Sadece Mağazada
24,99 TL
Jet Kimya Kir ve Yağ Çözücü
Jet Kimya Kir ve Yağ Çözücü
Sadece Mağazada
29,99 TL
Gırgır Tekli Simli Asorti Renklerde
Gırgır Tekli Simli Asorti Renklerde
Sadece Mağazada
11,99 TL
Siveno Doğal Bulaşık Sabunu 500 ml
Siveno Doğal Bulaşık Sabunu 500 ml
Sadece Mağazada
29,99 TL

Deterjan ve Temizlik Ürünleri Çeşitleri

Her ev ve iş yerinin en büyük ihtiyaçları arasında olan deterjan ve temizlik ürünleri, Tekzen kalitesiyle beğeninize sunuluyor. Banat, Ariel ve Cleanpex gibi kalitesiyle adını duyuran pek çok markanın ürünlerini satın alabileceğiniz kategoride, hem ev temizliği hem de profesyonel temizlik için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Kullanım Alanına Uygun Temizlik Malzemesi Seçimi Nasıl Olmalı?

Temizlikte en önemli faktörlerden biri olan uygun ürün seçimi, günümüzde oldukça kolaydır. Banyo, mutfak, derz ve ahşap gibi pek çok farklı yüzey için özel olarak üretilen ürünleri Tekzen'de kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle, mutfak ve banyo temizleyicilerde, hem lavaboyu hem de fayansları temizleyecebileceğiniz onlarca farklı jel, sıvı ve sprey ürün edinebilirsiniz. Ürünleri istenilen yüzeyde kullanmadan önce ürün üzerindeki bilgilerin okunması size yardımcı olacaktır.

Alana uygun temizlik ürünü seçimi için önemli olan bir diğer nokta ise yüzey hakkında bilgi sahibi olmaktır. Parlak yüzeylerde partiküllü ve sert temizlik ürünlerden kaçınılmalıdır, jel ve sprey ürünler tercih edilmelidir.

Deterjan Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Deterjan seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Eğer deterjanı çamaşır yıkamak için kullanacaksanız, renkli ve beyazlıların her ikisiyle de kullanılabilen ürünler kullanım sırasında kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca, çamaşır deterjanı kullanımında isteğe göre sıvı ya da toz deterjan seçimi yapabilirsiniz. Çamaşırlarınızın daha iyi yıkanması için makinenizde en iyi performans gösteren deterjanı seçmek kıyafetlerinizin kullanım ömrünü arttıracaktır. Ayrıca, Agromak çamaşır topu gibi yan ürünlerle de çamaşırlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz.

Bulaşık için deterjan seçiminde ise ürünün köpürmesi oldukça önemlidir. Bir damla ile ne kadar çok bulaşık yıkanabiliyor ise verim o kadar artar. Bulaşıkları makinede yıkamak için ise tablet ya da sıvı modeller arasından tercih yapılabilir. İçerisinde parlatıcı ve tuz da bulunan tabletler, yıkama performansını oldukça arttırabilir.

Bir Evde Bulunması Gereken Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Günümüzde her alan için ayrı özelliklerle üretilen temizlik ürünleri mevcuttur. Her ne kadar bunlar arasında elzem olanlar kişiye göre değişiklik gösterse de, temel birkaç üründen bahsedilebilir. Tüm temizlik aşamalarında yanınızda olacak kaliteli bezler çok önemlidir. Mikrofiber bezler ya da cam bezleri bu konuda oldukça kullanışlıdır. Tüm yüzeylerde kullanılabilecek genel bir temizlik ürünü de evlerin olmazsa olmazları arasındadır.

Yüzey temizliğini oldukça kolaylaştıran moplar ise, farklı uç ve kova seçenekleriyle listede yerini alıyor. Bu mopların uç kısımlarında bulunan bezleri değiştirerek yer, duvar ve cam da silebilirsiniz. Türk kadınlarının vazgeçilmezi olan çamaşır suyu ve çamaşır suyu katkılı temizleyiciler de tuvalet ve banyo temizliğinde kurtarıcı olabilir.Son olarak, ihtiyacınıza uygun boyutlarda bir temizlik kovası ve deterjan ile genel bir temizliği kolaylıkla yapabilirsiniz.

Temizlik Ürünleri Nasıl Saklanmalıdır?

Süpermarket&Petshop kategorisinde bulabileceğiniz Tekzen temizlik ürünleri, ürün özelliklerine göre farklı şekilde saklanmalıdır. İçerisinde kimyasal bulunan ürünler, kullanım sonrası sıkıca kapatılmalı ve çocukların erişiminden uzak bir yerde tutulmalıdır. Kimyasal ürünler asla birlikte kullanılmamalıdır. Bezler kullanım sonrasında ılık sabunlu suyla yıkanmalıdır. Bu sayede, aynı bezi uzun süre kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT