Toplam 852 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Valizler


Valiz Modelleri

Seyahatlerin vazgeçilmezi olan bavullar, yolculuklarınız boyunca eşyalarınızın emniyetle taşınmasını sağlıyor. Yolculuğun keyifli geçmesi için valiz boyutunun ve türünün doğru seçilmesi önem taşıyor. Her tür gezinize eşlik edecek bir yol arkadaşı arıyorsanız, valiz seti modellerine göz atabilirsiniz.

Kolay Kullanım Sağlayan Pratik Valizler

Tatil planı yaparken yanınıza alacağınız eşyaları düzenli, güvenli ve kolayca taşıyabileceğiniz valizler, size seyahatiniz boyunca maksimum rahatlığı sağlar. Günümüzde çeşitliliği ve konforu artan bavullar artık size yük olmaktan çıkmış, yolculuklarınızda size şık tasarımlarıyla eşlik eden aksesuarlar olmuştur. Uzun yolculuklarda yanınıza alacağınız büyük boy valiz modelleri ile hem eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilir hem de kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Özel tasarımları ve farklı boyları sayesinde bavullar, her yolculuğunuzun ayrılmaz birer parçası olmaya aday.

Valiz Seçiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Valiz satın alırken yapılacak seyahatin özelliklerinin göz önünde bulundurulması gerekiyor. Seyahat ve konaklama süresinin uzunluğu, uygun bavul seçiminde en önemli kriter. Her türlü yolculukta Tekzen tarafından tüketicilerin beğenisine sunulan birbirinden güzel modeller kullanılabilir. Uzun sürecek olan yolculuklar için orta veya büyük boyutta bir tane tercih edebilirsiniz.

Tüm valizlerin, kaliteli malzemelerden üretilmesi, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğunun göstergesi. Her türlü darbeye karşı dayanıklı olan çeşitleri, set şeklinde ya da tekli olarak satın alabilirsiniz. Satışı yapılan valiz seti içerisinde yer alan modellerde, farklı boy ve renk seçenekleri bulunuyor.

Küçük Boy Valizlerin Avantajı Var Mıdır?

Küçük boy valiz modelleri hem kısa süreli yolculuklar hem de uzun süreli yolculuklar için tercih ediliyor. Daha az yer kaplayan eşyalarınızı, geniş iç hacimli küçük bavullara yerleştirebilirsiniz. Çelik vida kullanılarak sağlamlığı artırılan ürünler, uzun süreli kullanıma uygun. Eşyaların yerleştirildiği şekliyle kalması da kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Tamamen dönebilen dört adet tekerleği bulunan modeller, işlevsel olmaları sayesinde beğeni topluyor. Alüminyum çekme kolu, gerçek ağırlığın hissedilmemesi bakımından önemli bir rol oynuyor. Yumuşak dokunuş teknolojisiyle üretilen çekme kolları, olası tahrişlere engel oluyor. Tekerlekli valiz modelleri, uygun fiyatları ve kolay kullanımlarıyla çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyor.

Birbirinden Güzel Avantajlar

Küçük boy valiz modellerini görünce bir an önce yolculuğa çıkmak isteyeceksiniz. Çekme kolunun yanı sıra, taşıma için ayrı bir sap bulunması, yolculuğunuzun her aşamasının rahat geçmesine yardımcı oluyor. Hafif bir gövdenin içerisinde yer alan lastikli kemerler eşyalarınızın dağılmasını önlüyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT